sofer aj s rodinou sedel v aute, iba kukal a nevystupil, normalny clovek sa opyta ci sme v poriadku, on tam sedel a ked so podisiel k okienku a spustil som sprsku stavnatych slov, este sa zlakol a zaltlacil gombik

Keď mal značku začínajúcu na MA, tak to bol možno záhorák a tí nie sú normálni!!! Najmä za volantom - auto s MA je postrach na cestách. Väčší ako NZ, GA a DS dohromady.
Ja by som sa s ním nehádal - rovno by som mu kopol do toho blinkra, čo mu nefunguje... Už som to raz urobil a mal som z toho veľmi príjemný pocit. Potom sa môže vyhovárať, že ho mal rozbitý a preto neukazoval odbočovanie, alebo ty môžeš tvrdiť, že ho nepotrebuje, keď ho nepoužíva, tak si mu ho odstránil. A prípadne privolanému policajtovi povieš, že sa mu blinker rozbil pri tom páde a okrem toho ti poškodil koleso. A na druhý deň donesieš do poisťovne bloček-faktúru z nových kolies najmenej za 1000 E, prípadne ďalší za nové oblečenie.
Kua, však ste tam boli dvaja!!!
28.03.2011 - 19:44:33
00
Vies... najprv to cloveka nenapadne, bol som rad ze som cely a bike tiez, aj ruka bola v pohode, vysiel som s tym na Biely Kriz cez medene hamre :lol: , keby som to citil hned po pade, urcite by som to riesil, a on mal v aute nasackovanu 4clennu rodinu, uz som pred tym zazil vysvetlovacky u policajtov typu "moje slovo proti jeho".
A ta poistovna, urazove poistenie v ING... dostal som 30 EUR, mam stastie ze studujem, pre pracujuceho cloveka (nebodaj manualne) to moze byt vacsi problem, bol som mimo asi 6 tyzdnov a to sa to este vraj rychlo zahojilo...
28.03.2011 - 20:03:44
00
Dnes na výjazde (prvej polovici) kamionista ktovie či si vôbec všimol, že na ceste môže byť aj niekto iný ako on (PENIS) toľko kok..ov čo som ponadával po sebe za 20sekúnd som nepovedal za celý tento rok dal mi pekných 5cm od kraja cesty (nie krajnice) Vikino a možno aj ostatní s okolia PE TO možno poznajú cestu medzi Nedanovcami a Bošanmi (úzka ako sviňa a spád asi 2m do poľa) nechcel by som sa tam vo viac ako tridsať kilometrovej rýchlosti vyj....
Ďakujem tomu penisovi na nejakej SCANII za to, že ma nesepálil a asi mu dám zahrať aj pesničku do rádia :fubar: :fubar: :fubar:
30.03.2011 - 19:42:00
00
Práve preto sa tejto ceste max. vyhýbam Už som to tu raz písal je životu nebezpečná od PE až do NR v celej dlžke. :@
Aj včera kamion v Solčanoch na tejto ceste zabil nejakú pani na trojkolesovom invalidnom bicykli :fubar:
30.03.2011 - 20:35:00
00
presne tak uz od NR to je o drzku. A naposledy co som tade isiel autom, tak tam boli riadne kratery. Mna tam obiehal kamion, ked som siel autom (mal som max. povolenu rychlost on musel ist aspon 110) a doslova ma do jedneho z tych vymolov natlacil...
31.03.2011 - 09:32:50
00
Práve preto sa tejto ceste max. vyhýbam Už som to tu raz písal je životu nebezpečná od PE až do NR v celej dlžke. :@
Aj včera kamion v Solčanoch na tejto ceste zabil nejakú pani na trojkolesovom invalidnom bicykli :fubar:

vikino1 to o tej pani som počul v rádiu :worried:
http://www.aktuality.sk/clanok/184717/tragedia-nakladne-auto-zabilo-cyklistku/

Tá cesta je ozaj o hubu ale keby nebolo takýchto ko..tov za volantom tak by bola v pohode :!:
31.03.2011 - 15:26:31
00
uf tak dnes aj ja bohuzial mozem prispiet svojo negativnou skusenostou, dnes po tom čo ma skoro ufúklo v tom vetri, som siel domov a pred krcmou sa zrazu začal otáčať cigán , ja asi 30kou som siel, hned som začal brzdiť na fleku, a chytro som strhol doprava takou cestou dole, tak mi trafil zadne koleso. nespadol som nastastie. vratil som sa a s auta isiel uplne brutalne pomaly a divne nejako, s coho sudim ze bol ozratý. Preto som mu ani nic nevravel este by som dostal kedze krcma bola plna jeho "kolegov" spoluobčanov, ked som kukal z okna tak aj ked odchadzal na aute tak spravil taky rychli pohyb v aute s volantom co to potvrdzuje...uf aspon ze som zivy a zdravi. aby som sa bal chodit na bicykel boa. katastrofa :tmi: ;(
05.04.2011 - 15:10:51
00
Ja tiež prispejem jedným štandardným poznatkom zo včera. Vracal som sa z PK po hlavnej a v Rači na 2-prechode (cca 50 m ide jeden za druhým) na zastávke Mladá garda mi normálne na cestu vyšli v pohode skupinky ľudí (10-20) - videli ma, srali na mňa. Ja som ich mal na háku detto, rozbehnuté okolo 40, tak som 2-krát po sebe zakričal "hej!" a trochu sa spamätali. Drzosť! Asi mysleli, že sa ich zľaknem a pribrzdím. Ha-ha. No a potom obvyklé obiehanie "najbližšie ako sa len dá". Potom sa vždy na chvíľu naštvem, idem ďalej od krajnice a už autá trúbia. No sranda na cestách... :drunk:
05.04.2011 - 15:26:22
00
a teraz nechápem čo sa ti akože nezdá? dať prednosť chodcom na priechode pre chodcov či čo?
05.04.2011 - 15:29:35
00
my sme sa v nedeľu celkom zasmiali, išli sme 7 chalani po asfaltke, ktorá je predelená takým tým panelom, aby tadiaľ nechodili autá (na jednej strane plot, na druhej koľajnice)...prejde tade len jeden človek na biku, my pekne za sebou, prešli sme asi 3 a oproti šiel borec na skútri s buchtou, ani náznak brzdenia, kukáme na neho, že kade chce prejsť...v poslednej sekunde zabrzdil a posledný biker prešiel...keby niekoho trafil tak zle skončí chalan :x
05.04.2011 - 15:31:39
00
Zabudol som napísať, že šlo o riadený prechod a chodci boli v nevýhode - mali červenú.
05.04.2011 - 15:35:52
00
mal si im riadne vypitchovať :)
05.04.2011 - 15:36:54
00
Zabudol som napísať, že šlo o riadený prechod a chodci boli v nevýhode - mali červenú.

dosť podstatný detail :lol: som rád že som ti nevynadal rovno :$
ale vzhladom na počet si to s pitchovaním rozmysli :rofl:
05.04.2011 - 15:41:37
00
dalšia vec je aj keď je to prechod bez semafóru a chodci sa neobťažujú pozrieť na cestu či niekto nejde (resp cyklistov prehliadajú) a skáču pod kolesá... prednosť neprednosť
05.04.2011 - 15:48:20
00
hej jasné že skákať tam nemusia, len zas treba uznať že rýchlosť cyklistu sa ťažko odhaduje a väčšina ani netuší že 40-50 sa to rúbať dá kludne..
05.04.2011 - 15:52:21
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up