...Palo Demitra je jeden z mala hokejistov, ktory to vie povedat takto otvorene, ze na to uz proste nema, predsa len tie roky mu pribudaju a je to bohuzial vidno aj na jeho vykone... :!:
...minuly rok vo Vancouver Canucks pocas Play Off sa tiez podpisal pod nejednu prehru svojho klubu, na to sa proste nedalo ani pozerat ako nevedel strelit gol doslova z "tutovky", proste velke hviezdy NHL uz pomaly ale isto vyhasinaju, treba sa s tym zmierit... :(
08.05.2011 - 17:14:45
00
krasne a pravdivo napisane...
http://samuelmarec.blog.sme.sk/c/264504/Epitaf-pre-hokej.html
08.05.2011 - 19:01:46
00
... som ešte z trošku "staršej" generácie ako autor na tom blogu a musím mu podakovať, že to takto pekne a pravdivo napísal...chyba sa stala v "systéme", ktorý tu mal existovať už od r. 2002,ked sme boli majstri a každí sa zastrájal ako sa u nás zmení práca s mládežou a pod, aby vyrastala nová generácia hokejistov a ono veľký PRD...stále sa využívali "hviezdy", ktoré však jedného dna museli zhasnúť..... a už aj zhasli..... Prosím nehanme ich, nenadávajme, len pekne poďakujme :bow: za to čo urobili pre slovenský hokej v minulých rokoch a dúfajme,že sa Slovensku podarí v najbližších 10-15tich rokoch vychovať novú generáciu, ktorá nás bude vzorne reprezentovať.
08.05.2011 - 19:12:59
00
pekne napísané...ale keď nie na ľade, tak sa zviditeľníme aspoň inak |(

http://hokej.cz/index.php?lng=CZ&webid=499&view=clanek&id=52595
08.05.2011 - 19:22:46
00
ale veď sa vôbec nič nestalo.Jednoducho hokejisti vychovaní ešte v komunistickej ére končia a nastupujú pomaly deti zbohatlíkov a tak ten hokej aj bude vyzerať.nebude dlho trvať a budeme hrať o záchranu.
08.05.2011 - 19:24:31
00
dobry kurz na danov zajtra :)
08.05.2011 - 19:55:24
00
Dobre ma počúvaj a dávaj na čechov... 8)
už minule som ti hovoril že ten vklad je nízky.
08.05.2011 - 19:59:55
00
http://www.youtube.com/watch?v=Yc79LyUPCRk&feature=player_embedded pomaly so slzami v očiach ;(
08.05.2011 - 20:28:29
00
pomaly so slzami v očiach ;(

....ach, take nieco sa uz nezopakuje .....mozno moje pravnucata to este zaziju ;( ;(


Naposledy upravil Hosť dňa 08.05.2011 - 21:18:17, celkovo upravené 1 krát.

08.05.2011 - 21:15:25
00
tak určitééé......
zbohom slovenský hokej :bow:
08.05.2011 - 21:16:37
00
škoda slov lebo aj tak si to ani široký ani ďalší kompetentní tu na nehokejovej stránke neprečítajú ale nedá mi to nenapísať.celkovo je za mužstvo a jeho zloženie zodpovedný tréner.a máme trénera ktorý do repre berie len veľké mená.veľmi zle.pozrime sa vedľa do čiech.mužstvo budujú postupne za pochodu a nevyužívajú stále tých istých hráčov.jednoducho ho skladajú a aj mladí hráči dostávajú príležitosti a postupne sa učia popri starých a rastú.a výkonnosť čechov je stabilná.prajem finále čechom a samozrejme kto iný ako kanada by tam mal patriť.rusov radšej vynechám lebo ten bykov je tiež poriadny drúk a hlúposťou sa ťažko presadia akurát majú širšiu základňu ako napríklad naši.vrátim sa k tým čechom lebo našli cestu ako sa to dá.len u nás na také niečo nie je vôľa.do útokov k jednému starému skúsenému strelcovi dať dvoch dravých mladých ktorí na neho budú drieť a prihrávať mu na góly.alebo jedného mladého nádejného strelca umiestniť medzi dvoch skúsených hráčov ktorí vedia podržať puk a nahrať mu na gól.len s menami ktoré sú už dávno za zenitom a treba na nich robiť aby góly dávali lebo sami aj robiť aj dávať góly už naozaj nevládzu toho veľa nedokážeme.a mladí sa nemajú ako učiť keď nedostávajú príležitosť.to iste platí aj o obrane.o brankároch ani nehovorím.veď kým sa hudáček konečne dostane na veľký turnaj bude mať tridsať rokov.náš terajší tréner a aj všetci ktorí do toho majú čo povedať to robia veľmi hlúpo.spoliehať sa len na mená a šťastie je krátkozraké a krátkodobé.je mi ľúto tých hráčov ktorí končia lebo po tom vsetkom čo dokázali si takú blamáž na záver nezaslúžili.jednoducho všetci robia všetko zle.škoda lebo takto sa dopredu nedostaneme
08.05.2011 - 21:45:56
00
Aj naši hokejisti môžu byť vo finále...ale najskôr si musia kúpiť lístky.... :D
08.05.2011 - 23:33:46
00
mozu si zbalit fidlatka a pozerat finale z gauca.... |(
09.05.2011 - 07:13:08
00
Neviem ako u vás, ale u nás v sobotu večer musela byť strašná víchrica, lebo už postŕhala všetky slovenské vlajky z áut a takisto aj tie ponožky so slovenským znakom na spätných zrkadlách... :lol:
09.05.2011 - 07:59:12
00
Ludia maju depresie a su smutni, zrazu sa im stratil zmysel ich prazdnych zivotov a chvilu bude trvat kym najdu nieco podobne duchaplne ako pozeranie na nahananacov ciernej gumy s palicami s pivom v ruke a zemiakovymi lupienkami za trickom :lol:
Vlastne uz si nieco kratkodobe nasli, bude tyzden nadavania a oblubena katageria hladanie vynnika tohoto neuspechu.
09.05.2011 - 08:44:06
00
keyboard_arrow_up