DEMA HORAL ALTO MTB maratón + HORAL TOUR

12.08.2011 - 14.08.2011
9. kolo - Cyklomaratónska séria
5. kolo - Inter Mountain Series
8. kolo - Slovenský pohár XCM
MTB maratón
Etapové preteky
Svit (Slovensko)

Propozície, Foto, Reportáže
Zúčastnených bikerov (48)
alena zdravotackaalfiretoAndobikerandrej25bukobykiviCraObsftakopyskhajtmanicemanivliizojazijfabjniJožoŠjurajko1975killergKroko21krtko333kubaslazik22ltomajjermajki666Mamelamartinantoni13martinko76matotopemike007miropesPajoncekPipikovicPupokRamolamRaverrichardleRichi2909Robert1RoboKRoflexromanxRudy79simon97Tomino115Yourselfzihadlo 5zuzu3011
No dnes to bolo super, sice som to po tom prvom brode, ked som skoncil snad po kolena vo vode tak nevidel. Nevidel som to tak ani po tej bazino/bacorinovej casti za Telgartom kde sme sli v trojici s Romanom X :) a este jednym borcom ktory do toho blata hodil ukazkoveho tigr, za nim sa okupal aj Roman :) Ale ako som sa dopocul v ciely, zdaleka neboj jediny :lol: Konecne som si dal stupanie na povestnu Kralovu Holu, ktore je skutocne dlhe a poriadne klamlive, kedze clovek ma na ociach ten vysielac no nie a nie sa ku nemu dostat :headbang: Dolu to zase slo po asfalte aj 78 km/h :tmi: a na sotoline to pre zmenu neskutocne vozilo (stal sa tam nejeden uraz, vratane jedneho vaznejsieho, ktory skoncil v nemocnici). Nehovoriac, ze v tych mokrych tretrach bola crestou hore aj dole celkom kosa. Prekvapil aj krasny a poriadne strmy singel po rozbitych skalach kde mi veru poriadne stvrdli brzdy. Ale celkovo velka spokojnost :y: :y: . Nakoniec mi ukazal Polar 44 km, 1530 vyskovych a cas 2:29 hod...

Vsetko bolo super zabezpecene, ludia stali tam kde mali stat, znacenie bolo tam kde malo byt. Prejazdy cez romske osady bolo nieco na hranici TDf a geta :)
Priestor startu/ciela v naozaj peknej, kludnej chatovej oblasti bol paradny, ako stvoreny pre tych cca 70 bikerov. Tak isto gulasik :y: Uz sa tesim na zajtra a dlhu trasu, dnes to boli na moj vkus celkom bomby...
12.08.2011 - 22:54:28
00
vsetko v pohode, az na stravu! :) .. čoskoro sem dám fotky :)
13.08.2011 - 18:49:06
00
Tá strava mohla byť iná. Tiež ma prekvapilo, že sa tam nedalo takmer žiadne jedlo kúpiť, len nejaký guláš a hranolky. Ale maratón parádny. Bol som tam prvýkrát, najkratšiu 43km trať a užil som si to dokonale. Dobré prostredie aj trať, aj keď som mal ku koncu dosť. Niekomu som tiež dal asi 14km pred koncom dušu, dúfam že pomohla :)

A na fotky sa teším, fotografov tam bolo až až.
13.08.2011 - 19:01:45
00
dakujem za pozicanie modrej 171 :D, dufam ze z kralovky sa dostala dole do spravnych ruk

Nemáš za čo, pumpu mám späť v poriadku :)
13.08.2011 - 19:12:32
00
Vcera som absolvoval treti Krejzy Horal (posledne 3 rocniky) a bol to najtazsi maraton ktory som absolvoval. Ani 120km Salzkamergut mi nedal tak zabrat ako vcerajsia trat. Nastastie pocasie vyslo, blata ktore neznasam nebolo az tak vela. Dlho som sa nevedel rozbehnut, po 40 km to uz islo ako-tak a od 70 km som uz isiel v pohode. Pomohlo mi hlavne (psychicky), ze sa nam po trati uz "motali" aj pomali z Lejzyho, ktorych som predbiehal jedneho za druhym. Prevaznu cast trate som isiel sam az v polovici som sa spojil so zvyskom Divina Teamom (Iceman sa plasil do predu) a v trojici kazdy chvilku tahal pilku. Organizacia, znacenie, regulovcici,cestoviny v cieli, parkovanie, sprcha + masaz v Kolibe vsetko zvladnute na jednotku. Vdaka Ivan za peknu sobotu stravenu na Horalovi. Jedine negativum je, ze som znova nic nevyhral v tombole.
14.08.2011 - 09:11:02
00
http://www.makukgallery.6f.sk/foto/horal/ tu sú fotky :) dúfam že sa niekto nájde :)

.. v prípade záujmju snímky v plnej veľkosti píšte mi na mail makuk44@gmail.com :)
14.08.2011 - 12:52:12
00
tie lucne zjazdiky, to bol orgazmus :))) naopak, nemusim velmi tie korenove useky, ale nastastie toho nebolo vela :) takze supr a zas o rok :)
14.08.2011 - 13:28:23
00
tie lucne zjazdiky, to bol orgazmus :))) naopak, nemusim velmi tie korenove useky, ale nastastie toho nebolo vela :) takze supr a zas o rok :)

Nemozes tie fotky prosim ta dat radsej na picasu alebo nieco podobne? Neskutocne pomaly to nacitava z tej tvojej stranky a aj ten soft co si pouzil sa mi velmi nepaci.
+ poslednych 100fotiek mi nenacita vobec aj ked to necham stat 2 hodiny.

EDIT: Teraz uz sa do tej galerie neviem dostat vobec. evidentne na to tvoj hosting nestaci.
14.08.2011 - 18:59:46
00
http://www.makukgallery.6f.sk/foto/horal/ tu sú fotky :) dúfam že sa niekto nájde :)

.. v prípade záujmju snímky v plnej veľkosti píšte mi na mail makuk44@gmail.com :)

mas to na pikacu ,... zaves to na picasa
este listina tour.... ostatne foto neskor ;) bol to boj :whew:

Prílohy:

DSCF0334.jpg
DSCF0334.jpg 255.46 KiB thumb_up0thumb_down

14.08.2011 - 19:44:06
00
Nemozes tie fotky prosim ta dat radsej na picasu alebo nieco podobne? Neskutocne pomaly to nacitava z tej tvojej stranky a aj ten soft co si pouzil sa mi velmi nepaci.
+ poslednych 100fotiek mi nenacita vobec aj ked to necham stat 2 hodiny.

EDIT: Teraz uz sa do tej galerie neviem dostat vobec. evidentne na to tvoj hosting nestaci.

sorry .. nejde to .. uz na tom pracujem :)
14.08.2011 - 21:06:54
00
Co uz napisat na moj najoblubenejsi maraton. Vsetky 3 dni na Tour boli paradne. Pocasicko prialo, trate excelentne, technicky narocne a zjazdiky bolo veru v rukach citit. Krejzi sa konecne dockala dlzky trate hodnej svojho mena :y:
Ivanovi a kolektivu usporiadatelov dakujem za kvalitne straveny predlzeny vikend :clap: :bow:
Uz teraz sa tesim, ako si to o rok zopakujem. \o/

Len malu pripomienku k umiestneniu obcerstvenia s vodou v 3.etape: poprosim nabuduce ju neumiestnovat na uplny koniec zony, hned pod vyslapom do prudkeho kopceku. ;)
14.08.2011 - 22:51:11
00
pokazilo sa tu nieco ?
14.08.2011 - 23:18:54
00
Tak konečne som zdolal povestného Horala, dokonca celú Tour. Celý víkend úplná paráda, skvelé pojazdenie všetky 3 dni. MTB maratón ako má byť, náročná trať, dlhé stúpania, prudké stojky, zjazdy, pri ktorých som sa modlil, aby bol už koniec :P Budúci rok som tu opäť :) Bližšie podrobnosti v reporte.
15.08.2011 - 07:04:18
00
Samu chvalu si zasluzi tento maraton. Siel som uz tradicne sobotnu trat Lejzi. Vsetko slapalo ako dobre zabehnuty stroj (az na mna.. ;)
Organizacia - perfektna
Znacenie trate - perfektne
Trat - perfektna
Obcerstvovacky - perfektne
Pocasie - perfektne
asi najlepsi slovensky maraton, ked hodnotim aj predchadzajuce rocniky a ich stabilne vysoku uroven - co viac dodat: :clap: :y:
Velke podakovanie organizatorom a respekt vsetkym, hlavne finisherom Horal Tour.
15.08.2011 - 12:26:06
00
https://picasaweb.google.com/110719623640644499485/Horal2011v pripade zaujmu fotky v plnom rozlíšení píšte na mail makuk44@gmail.com
15.08.2011 - 13:07:59
00
keyboard_arrow_up