Najsmutnejšia kolaborácia je, keď rozum kolaboruje s hlúposťou.
26.12.2011 - 22:01:27
00
ludia, nic proti Vam, ale je to az trapne ako vsetci utocite na triki-ho kvoli jeho nazorom. napr ja si tiez nemyslim o Havlovi ze bol svatuskar, ale ked citam Vase nazory s Vasou 100% pravdou, asi som tiez len hlupak...tak mi kludne nalozte. a kludne odporucte aj tu najspravnejsiu literaturu ktoru treba nastudovat...
26.12.2011 - 23:47:45
00
Mozes citovat kde som tvrdil, ze mam 100% pravdu? Ved o to mi ide nenechat sa nakrmit hocakymi hlupostami a slepo im verit. Ak hocikto chce bojovat o svoj nazor tak si ho najprv musi vytvorit z roznych zdrojov vcitane vlastnych skusenosti a nie slepo sa podat niecomu len preto, ze to vyzera senzacne. Vygoogli si Rosta Hedvicka, ten uz naozaj nema Havla rad a vyhrabal co dokazal a v podstate ma tam len to clenstvo v strane, fesacky kriminal a kompromisy s komunistami uzavrete v 89. Aha a averziu k emigrantom.
Zidovstvo, slobodomurarstvo, kratke nohavice ... o tychto kombinaciach snad nebudeme vazne debatovat.
27.12.2011 - 07:08:58
00
Uzasne je, ze nikto z vas nepozna pozadie II. SV ;-)
By ste sa velmi divili, kto pomohol Hitlosovi do premierskeho kresla, kto mu financoval kampan, neskor propagandu, kto mu financoval dialnice, kto mu financoval zbrojovky a pod.

matt:
ako som uz pisal - triki je fajn chlap, nie je zmanipulovany kupenymi mediami, zostava sam sebou, so svojim nazorom. Niekedy je vulgarnejsi, ale to sa da prehliadnut. Hlavne je, ze nepatri do stada.
27.12.2011 - 11:13:29
00
to je teraz populárne? byť nasilu iný? alebo stačí byť proti všetkému čo povie niekto iný? :)

a btw ak je odpoveď na to pomáhanie Hitlosovi "židia" tak si treba uvedomiť že oni boli len bankári, obchodníci ... podstatné by potom bolo kto bol skutočným majiteľom tých aktív (podľa rôznych konšpirácíí by to mohla byť katolícka cirkev)
27.12.2011 - 11:41:48
00
Uzasne je, ze nikto z vas nepozna pozadie II. SV ;-)


ešte štastie, že Ťa máme .....
a tak jasne - prosto(ducho) si nám to vysvetlil :lol:
lebo okrem jedného (pardón) dvoch sem chodí len sprostá, rôznofarebná, podplatená, platená a zapredaná lúza bez vlastnej hlavy a názoru
27.12.2011 - 11:44:31
00
Nechajme Havla už na pokoji,riešme naše problémy,riešme megazlodejov na Slovensku,dajme ich tám, kde patria, na začiatok,ich nevoľme, to že tu riešite Havla,Hitlera, prednedávnom Dubčeka, je zbytočné mlatenie prazdnéj slamy
27.12.2011 - 13:20:47
00
Rad by som poznamenal, ze sme sa tu zisli kvoli bikovaniu. Aj tak tu nic nevyriesime. :-)
27.12.2011 - 14:19:43
00
LL:
presna takuto odpoved som od teba cakal :-)
Presne rovnako emotivne, ako reagujes na trikiho, ked ma iny nazor, presne tak reagujes na vsetko. Ty proste mas potrebu byt najmudrejsi, najchytrejsi, najsikovnejsi, .......
Laco ma tiez obcas "pokarha" za moj nazor, no on to spravi vzdy tak "vznesene", ze mam chut aj nazriet na veci z jeho pohladu, ci nahodou nie je spravny jeho pohlad a nazor. Ty mas ten dar, ze nemam chut na nic, len sa utvrdim v tom, ze ano, je potrebne zachovat si svoj pohlad :-)


lapaloma:
nezatahoval by som do toho zidov ani nabozenstva. V nemeckej armade boli dostojnici roznych vierovyznani, taktiez financnici neboli len zidia.
Skor by som vyzdvihol absurditu, ze na inom kontinente to planovali, financovali, podporovali a nakoniec sa vylodili ako osloboditelia .....i ked babka v ich rukach sa vymkla planom a kontrole :-) ...no a teraz sa tej zaoceansej autorite vsetci klanaju, pchaju sa do zadku a ktovie co este planuju :-(


A preto "autorty" su velmi nebezpecne a to akekolvek! Ci uz americka, ruska, cinska, nemecka, sfanatizovanie meciarove babky, sfanatizovani modri, ci cerveni ;-)

Autority rozhodli v Mnichove "o nas" a na zaklade toho sa nasa vlada pridala k autorite, vznikli gardy, ti vrazdili komunistov, ti vrazdili po povstani gardistov a tak dookola ....a autority sa pekne v kreslach usmievali, ako sa prislusnici jedneho naroda rozdelili a vrazdia navzajom. Hm...
27.12.2011 - 15:20:23
00
v podstate už len http://www.cez-okno.net/ resp http://www.cez-okno.net/clanok/civilizacie/co-nas-caka-vo-veku-vlka :)
27.12.2011 - 15:52:48
00
... vznikli gardy, ti vrazdili komunistov, ti vrazdili po povstani gardistov a tak dookola ...


... a popritom Laco Novomeský so Šaňom Machom spolu popíjali a spolu chodili za ženami voľných mravov. Keď bolo treba, Šaňo pomohol Lacovi a neskôr Laco Šaňovi.

To len na dokreslenie, že svet nie je čierno-biely, tak ako už onehdy Pišta spomínali.

Vysvetlivky:
Ladislav Novomeský - slovenský komunistický básnik, člen piateho ilegálneho výboru KSS
Alexander Mach - minister vnútra fašistického Slovenského štátu, veliteľ Hlinkovej gardy
27.12.2011 - 17:13:56
00
LL:
..., ako reagujes na trikiho, ked ma iny nazor,

ak sa niekto o druhom vyjadruje že je k.....
(a pri tom sa ako potkan skrýva ... anonymne pri klávesnici a s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou, tomuto človeku, ktorého vlastne ani nepozná, len si niečo vygúľal na nete, nesiaha a ani nikdy nebude siahať ani po členky ...)
to nie je INÝ názor,
to je primitivizmus
27.12.2011 - 17:32:18
00
laci, myslel som to tak, ze nie vsetci sa daju zmagorit ....a ti dvaja boli vyznamni a inteligentni ludia.
Tym prispevkom som chcel naznacit, aby ste sa tu neosocovali navzajom. Jeden uznava Fica, iny Dzurindu, jeden je zid, druhy mohamedan .....ale vsetci sme hlavne ludia. Nech uz uznavame a neznasame kohokolvek z verejneho zivota, nemali by sme to prenasat do komunity, ktora je nam blizka ....v tomto pripade bikeri.
27.12.2011 - 23:31:37
00
lapaloma:
to mate povinne citanie v praci? ;-)
28.12.2011 - 01:03:55
00
aj Kim si zaslúži úctu... :-)

http://edition.cnn.com/2011/12/28/world/asia/north-korea-leader-funeral/index.html
28.12.2011 - 09:08:24
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up