Chris Sharma:
venuju sa kazdemu ak je cas.. len obcas to troska dlhsie potrva.. chodievaj tam doobeda, alebo maximalne do 13-14 asi..


t222
ide aj o to nestat tam ako tutko, ale ak nieco chces a je volny predavac tak sa aj opytat.. chodi tam kopec deticiek len tak pozerat a tak ak ste mladsi rocnik je mozne ze vas do tejto kategorie zaradia..
31.03.2007 - 09:58:58
00
je slusne sa kazdeho zakaznika ( a je jedno akej je vekovej kategorie, alebo aky je to uz cumil ) opytat ci mozem nejako poradit, pomoct alebo podobne...nie kaslat na neho!!! je to predsa otazka jednych otvoreni ust a par sekund...ked povie nie, idem si robit dalsiu robotu, ked ano...venujem sa mu...kto to este nepochopil, je dost pracovnych miest pri kruhu alebo pri pase...tam nikomu na nic nemusi odpovedat ani sa nikoho nic pytat a toboz uz nie vysvetlovat...
31.03.2007 - 10:09:07
00
presne tak. aj ked pride 12 rocne decko, tak je super ak sa aj jeho predavac opyta, ci nieco potrebuje.
31.03.2007 - 10:14:32
00
nj to sa nehadam.. ale proste ak by som mal plny obchod ludi tak by som si asi tiez 12 rocne deti nechal nakoniec.. ale aj tak to nic nemeni na veci ze ak neco chcem nestojim jak tutmak pred vytrinkou a netvarim sa ako neco obdivujem..
31.03.2007 - 11:33:37
00
niektory chodia obdivovat do obchodou veci no mohli by si ucvedomat ze su v obchode a nie na eurobiku....
31.03.2007 - 13:24:42
00
ide aj o to nestat tam ako tutko, ale ak nieco chces a je volny predavac tak sa aj opytat.. chodi tam kopec deticiek len tak pozerat a tak ak ste mladsi rocnik je mozne ze vas do tejto kategorie zaradia..


no tak ja určite do kategórie detičiek nepatrím a aj keby tak zákazník ako zákazník.. keď som ešte možno do tejto kategórie patril niekedy pred 12 rokmi a kaktus bol v tom paneláku oproti poliklinike v karlovke bol vždy niekto ochotný venovať sa aj 12 ročnému decku.. no a ako tuťko som tam zrovna tiež nestál.. ale to je jedno.. každý nech si na to spraví svoj názor.. ja osobne sa tam už neukážem..
31.03.2007 - 19:01:42
00
co pocuvam a citam, Kaktus poslednu dobu straca svojich stalych zakaznikov...ale na druhu stranu prichadzaju novy...pretoze je to predsa kaktus!!! :roll:
31.03.2007 - 22:34:24
00
no tak ja určite do kategórie detičiek nepatrím a aj keby tak zákazník ako zákazník.. keď som ešte možno do tejto kategórie patril niekedy pred 12 rokmi a kaktus bol v tom paneláku oproti poliklinike v karlovke bol vždy niekto ochotný venovať sa aj 12 ročnému decku.. no a ako tuťko som tam zrovna tiež nestál.. ale to je jedno.. každý nech si na to spraví svoj názor.. ja osobne sa tam už neukážem..


nebolo to myslene konkretne na teba.. ono ja tuto situaciu tiez poznam, plny kakac ludi a nestihaju.. preto tam posledne roky chodim doobeda a je vsetko vyriesene.. a oni ochotni su, len ked nestihas tak nestihas.. tak ako mne doobeda sa moze venovat pomaly cely kaktus lebo som tam sam tak poobede je to tam skoro 5 ludi na jedneho predavaca a vtedy proste chvilu cakat musis..
01.04.2007 - 09:58:37
00
No s tym kaktusom je tak,ze su tam aj ludia v pohode,ale aj arogantni.Tiez tam uz dost dlhu dobu nechodim.Ja si ten obchod pamatam este z uplnych zaciatkov.Ja som ho uz davno vymenil za sportservis v biskupiciach to je uplne iny pristup.Kaktus sa zameriava hlavne na tych svojich zjazdarov a tych aj dost uprednostuju.No a o cestu ani nezakopnu. :!:
01.04.2007 - 19:57:27
00
v Kaktuse nemám žiaden problém a nikdy som za tie dlhé roky čo ich tam poznám ani nemal
01.04.2007 - 20:15:30
00
Nie je obchod ako obchod. Do kaktusu mam daleko ale tu na vychode v Sp. Novej Vsi je obchod kde vam vedia poradit aj predat. Vojdite do Jednoty na namesti. Pozdravujem Pata a ostatnych.
02.04.2007 - 12:35:20
00
tak kaktus je podla mna uplny srot a su aj lepsie obchody v BA a kde su ochotnejsi a viac zozenies a neni ani taky velky.
12.04.2007 - 20:03:11
00
no tak ja určite do kategórie detičiek nepatrím a aj keby tak zákazník ako zákazník.. keď som ešte možno do tejto kategórie patril niekedy pred 12 rokmi a kaktus bol v tom paneláku oproti poliklinike v karlovke bol vždy niekto ochotný venovať sa aj 12 ročnému decku.. no a ako tuťko som tam zrovna tiež nestál.. ale to je jedno.. každý nech si na to spraví svoj názor.. ja osobne sa tam už neukážem..


nebolo to myslene konkretne na teba.. ono ja tuto situaciu tiez poznam, plny kakac ludi a nestihaju.. preto tam posledne roky chodim doobeda a je vsetko vyriesene.. a oni ochotni su, len ked nestihas tak nestihas.. tak ako mne doobeda sa moze venovat pomaly cely kaktus lebo som tam sam tak poobede je to tam skoro 5 ludi na jedneho predavaca a vtedy proste chvilu cakat musis..



bol som v kaktuse predvcerom cca. o 10:00 doobeda, okrem mna tam boli dvaja ludia. motal som sa tam asi 15 minut. boli tam traja predavaci a ani jeden nejavil o mna najmensi zaujem. mozno preto,ze som si obzeral tretry a prilby (za malo penazi malo muziky :?: ) A mimochodom mam uz dost cez 20 :wink: . nechcem tym povedat, ze je to zly obchod ale v biskupiciach sa mi este take nieco nestalo. kaktusaci by si od nich mali brat priklad :lol:
13.04.2007 - 00:01:51
00
Nechapu, proc obchodniky musi pribehnut ke kazdemu, kdo se objevi v obchode?

Ked' clovek vi, co chce, tak jde rovnou kouknut na te veci, anebo zepta prodavace.

Ked' clovek nevi rady, tak zase rovnou zepta prodavace.

Je to nejaky problem dojit k pultu a povidat "Dobry den, potrebujem toto a toto..."? Ked' jsem to delal v jakemkoliv obchodu (i v Kaktuse), prodavace me vzdy pomohli a poradili.

Naopak, kdyz clovek nevi co chce, a ma v planu jen tak porozhlednut, co se nabizi obchod, me naopak otravuje ked' pride prodavac a ja nevim co mu odpovedet, povim len "Dakujem, zatim nepotrebujem pomoc.".
13.04.2007 - 11:10:43
00
Archer moja reč presne ako píšeš. Nemému ani vlastná mater nerozumie :lol:
13.04.2007 - 11:21:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up