Problem nebude v tomto obchode ale v jednej nemenovanej firme z Novej Dubnice, ktora je dovozvom danych veci...


Naposledy upravil root dňa 04.04.2007 - 08:00:39, celkovo upravené 1 krát.

04.04.2007 - 07:59:24
00
ides dalej root, ma to zaujima... pokracuj
04.04.2007 - 08:00:35
00
Ja som si raz objednal plaste Schwalbe Fat Albert ultra light a cakal som na ne 2 mesiace, toz ked nie su na sklade, tak asi znova zostavaju linku v dielni alebo co.
07.04.2007 - 16:35:46
00
RE///fajn, prechadza ma trpezlivost. objednal som si u nich avidu BB7, nejake truativ kluky a rockring od shamana. uz je tomu dobre 3 tyzdne. hlavne ze by to malo byt do 3 dni. ze sklad posiela kuriera mi povedali 2 tyzdne po objednavke a tomu kurierovi to trva uz tyzden doje*at sa tam. som im povedal, ze ak to do urciteho terminu nebude, vyhladam iny obchod. som zvedavy ci to nieco pomoze. co sa zanza tyka - no comment. ale uz aj tuto ma to fest serie na slovach ze kazdu chvilu to dojde sa bikovat neda.

Moj zlaty... aj ked robim v inom meste ako je Bratislava mam podobne skusenosti...aj keby si to objednaval od ineho obchodu tak problem je v jednom mladom zamestnancovi firmy zacinajucej slovickom SLOV....
ktory vsetko posle uz zajtra a nikde nie je problem ,,,az ked uplynie tyzden a truativ nikde ani chyru ani slychu...ked mu volate tak so smiechom povie ze to zabudol poslat ... A teraz s takymito ludmi podnikajte a obchodujte na slovensku...je to radost :( :!:
02.05.2007 - 21:35:55
00
no obcas sa bohuzial stane ze sa na nieco zabudne...bohuzial :( ...root by Vam vedel napisat...hanbim sa
02.05.2007 - 21:55:57
00
uz dlhsiu dobu sa zamyslam nad obchodom JMK sport pri tesku v BA. predavaci su tam asi najvacsi typci v BA (aj ked v tomto vedie asi ZANZO).

vtip je v tom ze by som tam chcel dat vypliest + vycentrovat koleso. myslite ze je to uplny hazard alebo je to ok? fakt mam trosku z nich strach ale su ochotni to spravit na pockanie (momentalne sa vsade v BA caka aj tyzen a viac), co je mi dost podozrive.

Este treba skusit IMK, Ivana Majeka, myslim, ze je to solidny chlap. Na Exnarovej ulici. Robi servis mozno 15 rokov.
23.05.2007 - 18:18:23
00
no a teraz sa mi od nich ***** oska howitzer. som to aj rozobral - lozisko je po 2 mesiacoch rekreacneho jazdenia uplne v riti. som zvedavy za kolko mi to vyreklamuju. max doba je 30 dni, menej to urcite trvat nebude :( :( :( a nemam na com jazdit :evil: :evil: :evil:
24.05.2007 - 08:05:32
00
oki, mam problemo, nevie mi tu niekto poradit??? ono dosla oska od dovozcu. reklamaciu neuznava, ze nebolo pouzite spravne naradie na montaz a demontaz :arrow: kok*tina, a ze oska je narazena :arrow: to iste. je to totalna blbost, dat sa to tam da aj s osoplenymi prstami a na stahovanie som si kupil stahovak. neviete poradit co teraz?? toto neni normalne.. :evil: :evil: :evil:
14.06.2007 - 08:47:33
00
Slovenska obchodna inspekcia
14.06.2007 - 14:04:36
00
asi tak, uvidime... sak aby som rozbil osku pri miernom xc, ktora je tam na FR a take haluze??? a idiot mi este hento odpise??? ze nespravna montaz a demontaz??? budem zly, co uz.. srat si na hlavu nenecham
14.06.2007 - 15:15:18
00
chester...zober osku, zober seba a zavolaj si aj milého človeka zo Slovenskej Obchodnej Inšpekcia a ešte len uvidíš tie fukoty :) Kamarát mal podobný problém v jednom bikerskom obchode. Spravili naho*no robotu a reklamáciu neuznali. A keď tam nabehol s človekom zo SOI, tak keby povedal, že si zabudol ráno vytrieť riť, tak by mu ju voňavým papierom vytreli :P
Tak sa neboj a zastaň si svoje práva!!!
14.06.2007 - 23:21:54
00
ono som im pisal aj mail a odpoved, nieco zacitujem: dovolte mi, aby som Vas vyviedol z omylu.
- na montaz osky je potrebne specialne naradie
Plochy na rame musia byt dokonale kolne - potrebujete naradie. Misky stredoveho zlozenia sa dotahuje presnym momentom - potrebujete naradie! Sila je uvedena v manuale, ktory tvori sucast kazdeho balenia. Ci bola spravne alebo nespravne namontovana - ja Vam, vazeny zakaznik, tvrdim, ze nebola namontovana spravne. Ak nei je namontovana spravne , akekolvek pouzitie ma destruktivny dopad na loziska.



*****!!!! ani oni to naradie nemaju, hajzli... treba to dotiahnut na 34-41 Nm. to som zvedavy... tatko sa v tom vyzna a hovori, ze to je kua dost.. a tie kolme plochy na rame... co tym myslel, ze ho mam z hovna ci blata???
ja uz neviem co... poradte
15.06.2007 - 08:14:39
00
chester...a prvý krát Ti to montovali oni?
15.06.2007 - 08:44:26
00
to ti odpísal Klič s JMK?
15.06.2007 - 08:45:52
00
chester...a prvý krát Ti to montovali oni?


ee, ja som kupil osku samotnu.. no nahodit ju viem a na to potom treba inace naradie. 40 Nm je sila ako hovado. to sa tie hlinikove misky rozpadnu..
15.06.2007 - 08:46:47
00
keyboard_arrow_up