Však bicykel máš (ak si ho nezrušil). Ak je to taká fajn kúpa, prečo si nepočkať.
26.05.2011 - 11:34:12
00
Tak ten sa tak ľahko zrušiť nedá, ale už ma prestal tešiť a zhnusil sa mi.
U mňa je problém, že si zo štandardne predávaných modelov v našich obchodoch neviem vybrať.

Z tých Canyonov ma zaujal tento http://www.canyon.com/_en/mountainbikes/bike.html?b=2054 v modrej verzí.
Veľkosť M. Len HT.
Veľkosť S by bola hneď dostupná, ale neviem či by mi sedela. Teraz mám 19,5" rám (pri výške cca 178cm) a už nechcem taký veľký rám.
Pozeral som aj iné značky, ale nič sa mi nepáčilo. Možno ešte nejaký Cube, ale to ich osadenie komponentmi a celkový farebný výzor sa mi nepozdáva. Pozeral som aj nejaké tie hajbajky, ale to radšej nič nechcem ako to :lol: aj keď komponenty sú lákavé.
S cenou vyššie ísť nechcem a nižšie tiež nie :)
Ešte popremýšľam a uvidím.
26.05.2011 - 11:49:44
00
Tak to je blbé, keď sa ti bike zhnusil... Veľkosť rozhodne M (alebo ekvivalent). Vidno, že už zarábaš. :lol:
26.05.2011 - 12:14:29
00
Canyony sa oplatia ako full.

HT nie je cenovo az tak zaujimave.

Ak mas rozpocet do 1500 e, tak sa daju najst biky ktore ti dodaju skor.

A co sa tyka dodania, tak bike sa kupuje vo februari/marci, nie pocas vrcholiacej sezony.
Doporucem ostat na povodnom biku toto leto, pojazdi a uzivaj si to.
Popripade popozeraj rozne moznosti na test ride, a chod sa povozit na roznych bajkoch.

Novy bike si kup buduci rok, budes uz mozno viac vediet co a ako a nasetris si viac lovacov.
26.05.2011 - 12:36:19
00
HT nie je cenovo az tak zaujimave.


Za "liter" nenajdes u konkurencie tak pekne ohadzany bike.(Hai neberiem do uvahy :P )
26.05.2011 - 12:43:52
00
Ty kokso to som netušil, že na bike sa čaká ako na auto!!!! :o . Tak to by som asi skolaboval...
wukie: len aby ťa potom aj ta labuť spoznala na novom :lol:
26.05.2011 - 12:44:07
00
pojazdi na starom poskusaj systemy a biky a pockaj do septembra na zlavy a vypredaje... potom kupis bike na vyssej vybave
26.05.2011 - 12:49:56
00
Novy bike si kup buduci rok, budes uz mozno viac vediet co a ako a nasetris si viac lovacov.
Viac o tom viem aj teraz, nemám nad čím uvažovať. Rozpočet mám 1000E, viac za to nie som ochotný platiť. Ale o to nejde. Chcem HT, nič iné a čakať do jesene určite nebudem.

nalini: :D

zihadlo: písal som to vyššie. Chcem HT, ktoré sa mi páči. A to je u mňa problém, keďže mne sa nepáči len-tak hocičo :)
A na bicykli čo sa mi nepáči farbou a dizajnom jazdiť nemienim.

Mne išlo len o opýtanie sa na ten termín dodania. Schválne som sa chcel vyhnúť takejto polemike o konkrétnom kuse, každý nech si jazdí na čom chce :)

Ako som písal predtým, ešte nad tým popremýšľam, poprípade pôjdem pozrieť naživo tie Cube bicykle do Kaktusbiku a uvidím.

Ďakujem za reakcie.
26.05.2011 - 12:53:25
00
Ako som písal predtým, ešte nad tým popremýšľam, poprípade pôjdem pozrieť naživo tie Cube bicykle do Kaktusbiku a uvidím.

Pozrieť ich ho Kaktusu môžeš ísť, ale prípadne kúpiť by si mohol prísť do PK.
26.05.2011 - 12:57:13
00
No, po par rokoch hadam par mesiacov pockas :-) To, ze to bolo vtedy neskor, neznamena, ze to teraz nemoze byt naopak aj skor. Len som chcel naznacit, ze ten datum je len orientacny a moze sa to hybat +/- par tyzdnov. Koniec koncov je to tam priamo aj napisane.
26.05.2011 - 13:09:10
00
Pozrieť ich ho Kaktusu môžeš ísť, ale prípadne kúpiť by si mohol prísť do PK.


A po ceste s5 spravíš aj nejaké to foto :D. Tomáš v PK dávajú akciu "vymeň staré za nové"? či nejaká ta zľava
26.05.2011 - 13:10:43
00
Canyon pro spuštění nových českých a slovenských stránek připravil speciální akci - první zákazníci, kteří si z těchto nových stránek objednají kolo nebo rám (a dodací adresa bude do České nebo Slovenské republiky) nebudou platit dopravné - Canyon je zaplatí za Vás.

Akce je časově omezena a proto neváhejte a využijte tuto akci, kdy Vaše nové kolo Canyon můžete mít za ještě senzačnější cenu.

Canyon začíná novou éru v České a Slovenské republice - rozjeďte to s ním.

http://www.canyon.com/_cz/service/news_event.html?nt=3264&hptclc=336
22.05.2012 - 15:00:25
00
keyboard_arrow_up