Ahoj, laket je kupodivu ok dakujem, i ked nemam plnu hybnost ale je to akceptovatelne, kosti predlaktia su problem lebo sa nezrastli ale spravil sa tzv. paklb, vo februari to rezali nanovo, vkladali stepy z panvy a opat cakam...ale je to uz fajn, RTG vyzera konecne dobre a i ked sa to hoji pomalsie...dalsia sezona uz bude hadam v sedle. Dva roky v tahu. Som zvedavy ako dopadne sud s tym, co ma zrazil...zrejme mu ani vodicak nezoberu ;( Uz druhy sudnoznalecky posudok konsatuje jeho 100% vinu.
06.06.2012 - 20:05:28
00
držim palce obom uzdravte sa
06.06.2012 - 20:10:43
00
no tak to znie dosť brutálne. a o obmedzenej pohyblivosti viem svoje ale v porovnaní s tebou som obišiel ešte celkom dobre
06.06.2012 - 20:11:28
00
no posledne dve strany dost hardcore :tmi:
vsetkym skore uzdravenie prajem...
06.06.2012 - 20:38:03
00
kamov, nádherne snímky, dobré na učenie sa, ukladám si ich ;)
No a samozrejme skoré a nekomplikované uzdravenie :)
06.06.2012 - 20:45:10
00
Zaujimave na tom bolo, ze na prime mal sluzbu doktor-biker a operoval ma MUDr.Roják, tiez biker :) Aj touto cestou sa mu chcem este raz velmi pekne podakovat :y: a pozdravujem do Sabinova :)
06.06.2012 - 21:24:09
00
ja minuly rok klucna kost, viem co je to. Este teraz sa bojim jazdit rychlo.

Drzim palce a zelam skore uzdravenie!
06.06.2012 - 21:33:03
00
A ja minuly rok chrbtica - kompreska dvoch stavcov. Ešte stále niesom fully fit. Zašiel som už tento rok dlhú na Mlynkoch, ale v čase, ktorý by aj môj dedo dal, keby ešte žil. Niekedy je rekonvalescencia riadne dlhá, len vydržať! Rýchlo opäť jazdím, ale už si nechávam rezervu od hrany, tvrdý pád by mohol u mňa znamenať totálnu deštrukciu postihnutých stavcov. Všetkým rekonvalescentom rýchle uzdravenie a zdravým jazdy bez pádov s následkami!
07.06.2012 - 08:26:02
00
z FB - konečná, vystupovať :)

Prílohy:

konecna.jpg
konecna.jpg 66.73 KiB thumb_up0thumb_down

08.06.2012 - 10:09:57
00
úúúú to bude brada :)
08.06.2012 - 10:14:31
00
Mokre konare, vysoka rychlost, bike prudko zmenil smer, silny naraz do stromu, marodka min. pol roka a velky strach z jazdenia...


ten vrtuľník je jedna z vecí ktorá ma už nejakú dobu zaujíma, nerobila zdravotná poisťovňa okolo toho prevozu nejaké problémy?
predsalen to nie je zranenie zapríčinené nejakými náhodnými udalosťami, za ktoré nenesieš žiadnu zodpovednosť
a všetci dobre vieme, ako sa u nás zdravotným poisťovňám chce za čokoľvek platiť
09.06.2012 - 10:36:24
00
ten vrtuľník je jedna z vecí ktorá ma už nejakú dobu zaujíma, nerobila zdravotná poisťovňa okolo toho prevozu nejaké problémy?
predsalen to nie je zranenie zapríčinené nejakými náhodnými udalosťami, za ktoré nenesieš žiadnu zodpovednosť
a všetci dobre vieme, ako sa u nás zdravotným poisťovňám chce za čokoľvek platiť


volá sa to športové pripoistenie sa...myslím si, že to je odpoveď, na tvoj hlavolam
stojí to okolo 25 éčiek na rok a oplatí sa to...pre istotu
09.06.2012 - 12:09:11
00
pripoistenia sú mi jasné, ale čo v prípade že človek ho nemá, ako by sa k tomu stavala zdravotná poisťovňa?

EDIT: na stránke Dôvery je to takto stručne zhrnuté:
Zaplatíte mi prevoz vrtuľníkom?
Áno, preplatíme ho pacientom v urgentnom, život ohrozujúcom stave alebo pacientom, ktorí vyžadujú veľmi šetrný transport s vylúčením otrasov.

Stručne zhrnuté, z kopca sa doplaz dolu k sanitke
09.06.2012 - 12:31:16
00
Ani pripoistenie ti nepomôže, ak nedodržíš pravidlá. Môžem to ale potvrdiť, iba čo sa týka turistiky a lyžovania. Čiže, ak nedodržíš turistický chodník, výstrahy HS (lavíny atď), pri lyžovaní budeš zjazdovať neoznačené trate a spôsobíš si úraz( tak to pripoistenie môžeš zahodiť). Porušil si pravidlá a cvakáš všetko ty sám. Ak si spôsobíš úraz pri bikovaní a nie je to oficiálna cyklotrasa (no a to je asi tak 99% pravdepodobnosť), nečudoval by som sa ani trochu, keby od toho poisťovňa dala ruky preč. A na Slovensku detto.
Ale však Kamov by nám to mohol objasniť, nech vieme do čoho ideme.
09.06.2012 - 16:41:32
00
union ma horske poistenie sport ktore zahrnuje aj lyzovanie mimo zjazdoviek a podobne srandy - stoji to 1e/den cize pred vyjazdom kde viem ze by mohol byt problem poslem sms a som kludny - alebo asi 30e/rok
09.06.2012 - 18:20:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up