Paradny vyjazd! :y: Priznam sa, ze som necakal, ze najazdime az tolko. (u mna 102,2 km). Zveri bolo veru pozehnane, hlavne mladat. Vyhlady s efektnym vyblyskanym pozadim. Akurat tu stupidnu hudbu bolo pocut v celych Karpatoch. Ten defekt som myslim dostal na tom istom mieste ako Vukie, mlieko to zalepilo s dost velkym unikom vzduchu, ja som si v tej tme nic nevsimol a v stupani na Konske hlavy, ked som siel zo sedla, mi podfuklo patku a vyzul som plast. Ale to nic nemeni na tom, ze Schwalbe uz nechcem ani vidiet. Kym som ich nejazdil, mal som klud.
25.08.2012 - 13:45:55
00
Pekny nocak ste dali ;) Ako pozeram, pokracujete v chytani defektov.
25.08.2012 - 21:58:07
00
Sice dnes ziadny defekt ;) ale to stado diviakov vo vajnorskej doline uz nebola sranda. Nedali sa vyplasit,este aj funeli. Uf uf :tmi: tentokrat sme prchali my
25.08.2012 - 22:18:23
00
silva: neodfotila si ich? :D
25.08.2012 - 22:26:12
00
Niekedy je lepsie nechat lesnu zver tak, aby to nebola posledna fotka ;)
25.08.2012 - 22:30:11
00
No poviem vam ze ked vukiemu rano skocil do cesty ten daniel, nebolo mi vsetko jedno. Isli sme akoby vedla seba, s rezervou na zaradenie. Videl som ho skor, jemu sa zjavil mozno par metrov pred kolesom, ale jednoducho v ten moment som uplne ztuhol, nevedel som po vukim ani poriadne zakricat, len som nejako zhukol ze pozor a hned brzdy. Bol som mozno o 10 ci 15 metrov za vukim a bol to neprijemny pocit, vukie potom rozklepany rozdychaval. Necudujem sa mu :whew: O to horsie ze uz unava robila svoje, cize aj tie reakcie boli pomalsie.
25.08.2012 - 22:47:37
00
silva: neodfotila si ich? :D

tak fotak som nemala, ale asi by ma to nenapadlo ani sa s tym zdrzovat :shake:
25.08.2012 - 23:24:55
00
Palo: no to nie, nebol som rozklepaný, ja sa našich lesných zvierat nebojím. Skôr šokovaný a prekvapený. A samozrejme, že prvé čo ma napadlo, že daniel tam asi nepostojí, aby som ho stihol odfotiť :lol: Čiže sklamaný :)
To bolo na tom zaujímavé, že sme daniela perfektne nasvietili, že svietil len on a okolo tma. Ako z katalógu. A on nič, žiadny skok, len si prešiel na druhú stranu cesty, len tak vkľude :)
Asi takýto bol, aj lopaty mal podobne veľké.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/cc/Dama_dama8.JPG/553px-Dama_dama8.JPG

A k tým defektom: dva posledné nočné výjazdy za 4 dni, spolu 5 defektov v lese, u piatich rôznych ľudí, piatich rôznych typoch plášťov. Na také náhody neverím, niečo v tom bude. Či ten prach v lese nejako neobaľuje kamene na lesných cestách a chodníkoch, tie sú potom viac "ostrejšie", do toho tma :) Jasné, že blbosť, ale celé je to také zvláštne. Možno nejakí duchovia, kliatba nočných MK lesov :D
26.08.2012 - 10:03:18
00
Niekto teraz v nedelu vecer stretko niekto pri PKO v Bratislave ist for fun horský park-devín alebo for fun dohoda?
26.08.2012 - 19:52:36
00
Z tych defektov by som velku vedu nerobil. Pri tej viditelnosti, aka v noci je, nie je problem chytit skalu a seknut. Hlavne, ked ide vacsia skupina a ludia sa nechaju strhnut v zjazdoch k vyssim rychlostiam.
27.08.2012 - 10:54:41
00
tak tak a este ten prach. prave oko mam este dnes cervene zapalene ;(
alebo ked v zjazde vypne svetlo ako palovi :lol:
27.08.2012 - 11:16:36
00
tak tak a este ten prach. prave oko mam este dnes cervene zapalene ;(
alebo ked v zjazde vypne svetlo ako palovi :lol:

A nie raz! :D len som to nemal este odladene, ked bolo totiz normalne zapnute a nicoho sa nedotykalo tak mu vibracie nerobili nic, no akonahle sa dotklo napriklad brzdy, alebo druheho svetla tak ho vyplo. Inak po prijazde domov stale 50% baterie na "hlavnom" svetle, cize som setril az prilis, no nemal som este ten spravny odhad :D
27.08.2012 - 17:24:19
00
no čo chlapci,dáte si aj teraz nejakého nočáka...treba toho maca konečne cvaknúť. :lol:
30.08.2012 - 13:07:05
00
Bez ohľadu na tvoj príspevok triki som tu mal okolo 12:00 rozpísaný príspevok, či dnes niekto nechce ísť na výjazd, lúky nad Lozornom alebo Kobyla.
Neposlal som ho, ale teraz som sa rozhodol. To čo vypotili v tom Svätom Jure je hodné dnešného výjazdu :) Takú tému výjazdu som ešte nemal. Takže z BK smer hrozno nad Svätým Jurom. Možno to bude vypadať takto :lol:

Prílohy:

VinX.JPG
VinX.JPG 100.45 KiB thumb_up0thumb_down

30.08.2012 - 13:39:48
00
no kebych mal nejaký lampáš prisámbohu bych sa pridal...ale radšej nech zožere na prvý krát niekoho mladšieho. :rofl:
30.08.2012 - 13:51:10
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up