Mal :D
tebe to je smiesne?asi nie si cisty,ked maju ist prachy na takychto,co sa z toho smeju,howgh
27.08.2012 - 17:45:31
00
no a čo iné mu zostáva? má ležať v depresiách doma a radšej nevychádzať?
27.08.2012 - 17:49:23
00
och kua :) to som ešte na tom celkom dobre ....prajem rýchle uzdravenie...
27.08.2012 - 18:09:51
00
Díky za priania. Kosti sa zrastú, len treba rátať 6-8 týždňov.


Naposledy upravil milsu dňa 27.08.2012 - 18:17:18, celkovo upravené 1 krát.

27.08.2012 - 18:16:33
00
..ked maju ist prachy na takychto..

jojoooj tu sa vedia riesit kktiny :tmi:
27.08.2012 - 18:17:04
00
milsu, teba si pamatam z minuleho Kosickeho bikematatonu - teda pekne ti ide, uz by sa patrilo aj nejaku sezonu bez podobnych kulturnych vloziek ;)
27.08.2012 - 18:27:20
00
Vidím, že sa tu rieši rameno...mne sa ho podarilo vykĺbiť pred +- troma týždňami..po dva a pol týždni šla dole ortéza a lekár sa ma spýtal, či chcem ísť na magnetickú rezonanciu a či sa cítim na operáciu, tak som povedal, že ak je to potrebné...a vraj nech prídem o dva týždne, ak chcem. Keď som sa ho spýtal, že kedy môžem bicyklovať, tak povedal "choďte aj dnes". To mi príde ako blbosť, zajtra to bude týždeň odkedy mi dali dole ortézu a cítim, že to mám oslabené...nemá to ani tú pohyblivosť a občas to tam bolestivo zapuká. Aké máte skúsenosti? Kedy môžem znova bicyklovať?
27.08.2012 - 19:00:42
00
Po ortréze určite nechoď hneď na bike, nepodceňuj kvalitnú rehabilitáciu (aj doma), ak nechceš mať v budúcnosti problémy (po týždňoch fixácie máš oslabené svalstvo okolo kĺbu). Inak prečo operácia? Máš často tieto vykĺbenia? Či sa ti teraz niečo poškodilo?

EDIT: a sa smejte z takýchto operácii, keby ste vedeli čo s vami robíme aby sme to napravili, iné to mäsiarstvo :lol: Dokonca aj ja som sa pekne spotil, traumatická chirurgia je ťažká robota, človek nevie, kým to neskúsi :whew:
27.08.2012 - 19:14:17
00
Nemám, povedal mi že či sa cítim na operáciu a keď som povedal, že to ja neviem posúdiť, tak povedal, že mám povedať. Povedal som, že nie a tak ma neposlal na tú mri. Že ak si to rozmyslím, tak mám prísť o dva týždne a vypíše mi papier. Na rehabilitáciu ma neposlal, vraj to rozhýbem aj doma.
Nechcem to nijak uponáhľať, ale vôbec nemám predstavu kedy by som mohol opäť sadnúť na bike.

edit:// ťažko posúdiť, že čo sa mi teraz poškodilo, na rtg snímku bolo vraj všetko v poriadku
27.08.2012 - 19:36:37
00
ludia davajte si pozor, co v mladosti telu urobis to ti v starobe 2x zrata.. vzdy treba jazdit z prehladom a v strehu a neblbnut.. skore uzdravenie obom kaskaderom
27.08.2012 - 19:39:25
00
ludia davajte si pozor, co v mladosti telu urobis to ti v starobe 2x zrata.. vzdy treba jazdit z prehladom a v strehu a neblbnut.. skore uzdravenie obom kaskaderom

Mladosť je už ďaleko :D.
Stalo sa to pri takmer nulovej rýchlosti, takže tentoraz ten kaskadér nesedí :lol:
27.08.2012 - 19:46:02
00
pokial niesi na dochodku si stale mladik :)
27.08.2012 - 19:48:08
00
Nemám, povedal mi že či sa cítim na operáciu a keď som povedal, že to ja neviem posúdiť, tak povedal, že mám povedať. Povedal som, že nie a tak ma neposlal na tú mri. Že ak si to rozmyslím, tak mám prísť o dva týždne a vypíše mi papier. Na rehabilitáciu ma neposlal, vraj to rozhýbem aj doma.
Nechcem to nijak uponáhľať, ale vôbec nemám predstavu kedy by som mohol opäť sadnúť na bike.

edit:// ťažko posúdiť, že čo sa mi teraz poškodilo, na rtg snímku bolo vraj všetko v poriadku

To je čudné, tu sa len tak o operácii neuvažuje, ak je to prvé vykĺbenie a sila bola adekvátna (nie že si zdvihol pero a šup von hlavica). A ísť na MR vyšetrenie, dobre, je ideálne každé väčšie zranenie vyšetriť najlepšou dostupnou neinvazívnou technikou, ale nie na Slovensku, žeby mal nejaké podozrenie? Odfoť a pošli mi na SS nejakú správu ak máš, neboj som pod lekárskym tajomstvom, aj keď ešte nie som lekár. A čo sa týka rehabilitácie, asi tak dva týždne by som to cvičil a na bike podľa pocitu, to môže byť individuálne. Predsa rameno dostava riadne rany, možno lekár myslel, že chodíš po ceste max do obchodu :lol:

Mladosť je už ďaleko :D.
Stalo sa to pri takmer nulovej rýchlosti, takže tentoraz ten kaskadér nesedí :lol:

Osteoporóza? ;)
27.08.2012 - 19:53:14
00
zihadlo 5 dík :y:
milos21 zas taký starý ešte nie som :D
27.08.2012 - 20:38:03
00
A hlavne nie si žena po menopauze :D
27.08.2012 - 20:41:54
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up