co si o nom myslite. chcem aby zvladol traily v okoli ruzomberka dlhsie vylety cca. 50-70km a takisto aj zjazdik ziadny extrem len pre zabavu. popripade poradte nieco ine co by toto splnalo acenu malo max 2tis ;)
http://www.canyon.com/_sk/mountainbikes/bike.html?b=2564
24.08.2012 - 19:36:36
00
urcite zvladne V fatru. aj choc .... aj celkom dobra volba.. :)
24.08.2012 - 20:04:17
00
momentálne mám AM 6.0 objednaný a mal by prísť okolo 1.septembra,ak to nekupuješ dovtedy tak ti potom môžem zreferovať jazdné vlastnosti. Z fóra ho však má mnavak,neviem presne ktorý ročník tak aj on by ti niečo k tomu vedel povedať. XC verziu má kamoš a pochvaluje si že je to jedne z naj bikov aký jazdil do kopca necítiť skoro žiadny feedback a dolekopcom je to nádhera :) a dalšich 20mm k tomu by tiež malo urobiť svoje...a myslim že za tú cenu nezoženieš nič lepšie ak sa ti nerve páči :) možno ešte radon...jediné čo by sa dalo oponovať je čo povedal aj mnavak že ak chceš aj niečo poskákať tak je potrebné upraviť tlmič ale to je drobnosť...
24.08.2012 - 20:23:58
00
vdaka cas ma nesuri 8) potom sem hod ake poli postrehy
24.08.2012 - 20:26:47
00
Mal som starší model, a musím len pochváliť. Veľmi pohodlné vozenie kľudne celodenné výjazdy s XC chrtmi. Hore kopcom ide rovnako ako 100mm zdvihy a dolu kopcom je to pohodlnejšie. Zjazdár nie som tak ťažko hodnotiť. Okrem pár ťažších pasáží čo som zišiel na AM-ku zídem všetko viacmenej aj na 100mm. Myslím že lepší jazdec by to ocenil viac ako ja, pre mňa to bol pohodlný bike na všetko. Taký univerzál. Ložiská som menil po asi 2 rokoch takže fajn, tlmič nedostáva také šupy ako na terajšom biku, púzdra tiež vydržali doosť dlho.
Čo sa týka ceny tak Canyon myslím že naj pomer medzi kvalitou/vyrovnanosťou komponentov/cenou.
24.08.2012 - 21:42:22
00
ked upravis tlmic tak si mozes aj zaskakat (samozrejme s rozumom)... mam model 2009 ale uz druhy ram. lozisk som sa po sezone nedotkol vsetko je bez voli, akurat cap v tlmici musim vymenit ale ten uz je trojrocny. za tu cenu a na moje potreby (aby som hore nemusel tlacit a dole si to mohol uzit) je to vyborny bike...
27.08.2012 - 08:20:22
00
mnavak,je v tlmiči nejaký rozdiel teras v novších či to stále treba upravovať ? a s lapierrom sa treba dohodnúť cez PM?
27.08.2012 - 11:38:24
00
ako tak pozeram tak tlmice su stale s Boost Valve komorou takze podla mojho nazoru je vhodne ich upravit. s tou komorou chodia uplne linearne az po doraz.. po uprave je tlmic o trochu progresivnejsi a pokial nevyskocim vyslovene zle s myslienkou v hlave "kur*a toto asi neustojim" tak po dorazoch nechodim...skus lappierovi napisat ja som bol velmi spokojny ako s ochotou tak s pracou a aj cenou. tuto jesen ide vidlica aj tlmic snad zasa k nemu na servis
31.08.2012 - 09:06:21
00
keyboard_arrow_up