No vies lekar si pod pojmom bicyklovat asi predstabuje nieco trochu ine :D:D
27.08.2012 - 22:12:41
00
No dnes som si kvalitne narazil chrbticu a riť. Som sa vozil na motorke. ( Turista Suzuki GSX 650f ) moja nová a išiel som po dvore domov kde keď som na trave zahýbal do garáže spadol na pravú stranu. (motorka ani tuk ale moja chrbtica au.... kríže ma bolia jak pes vpravo. A druhý krát som išiel večer na motorke do LIDL kúpiť párky a na tom istom mieste som spadol :D a motorka ani ťuk a moja riť au :D
04.09.2012 - 23:00:04
00
No dnes som si kvalitne narazil chrbticu a riť. Som sa vozil na motorke. ( Turista Suzuki GSX 650f ) moja nová a išiel som po dvore domov kde keď som na trave zahýbal do garáže spadol na pravú stranu. (motorka ani tuk ale moja chrbtica au.... kríže ma bolia jak pes vpravo. A druhý krát som išiel večer na motorke do LIDL kúpiť párky a na tom istom mieste som spadol :D a motorka ani ťuk a moja riť au :D

dufam,ze si bolo v kratasoch a v slapkach ako kamarat,takisto "padavka" ako ty
05.09.2012 - 09:30:01
00
vidim, ze ten pravy dostal do ruk motorku :D
05.09.2012 - 13:44:29
00
Možno má SPD namiesto stupačiek, a ešte nie je zvyknutý.
05.09.2012 - 20:03:10
00
no tak včera večer som si prvýkrát zlomil klučku :( nemám foto,no nedavali mi železo iba mi na chrbát dali osmičkový obväz na naiahnutie ramien dozadu aj infuzkou na bolesť...má tu niekto skúsenosť s podonou liečbou? pýtam sa preto lebo väčšinou do zlomenych klučiek davaju šróby a toto som ešte nevidel...
06.09.2012 - 07:53:10
00
Tak nový bike si bude musieť počkať :!:
Mňa "liečili" rovnako v KE vo fakultnej, už som to tu písal, stella na chrbát. Buď rád, že to išlo aj bez operácie. Hlavne sa snaž s tým nepohnúť, opatrne. Držím prsty. Ako sa ti to podarilo?
06.09.2012 - 07:56:40
00
no jo problém je že akýkolvek pohyb ruky aj ked vstanem vyvolá pohyb takže je to divný pocit dosť...som rád lebo operáciu by som nechcel len som o podobnom postupe nevedel a až teras som sadol za komp,tak diki moc :) kamoš predo mňou začal brzdiť lebo dostal defekt no ja som myslel že len pribrzduje tak som nečakal že zastane no a ked zastal začal som brzdiť aj ja lenže na zadnom som mal tiež defekt takže funkčná bola iba predná brzda,asi sme prešli cez niečo ostre na ceste...no a nestihol som zabrzdiť iba trochu pohnúť rajdami takže ma od neho odrazilo cez rajdy na bok cesty(lesnej)...
06.09.2012 - 08:10:03
00
skore uzdravenie
06.09.2012 - 15:08:28
00
Yourself to je bezna liecba... treba to len vydrzat ;) inac taky tip: ked sa zdvihas z postele tak tou zlomenou rukou sa schmatni za tricko len sa drz a druhou sa zdvihni... a potom sa v klude dvihnes (aspon ja som to tak robieval) skore uzdravenie :y:
06.09.2012 - 15:23:53
00
diki moc za rady :) a to som sa dnes dozvedel že od frajerky som mal dostať na narodky v sobotu celodenny listok do bachledky aj s požičanim výstroje :D Murphyho zákony nepustia...
06.09.2012 - 16:50:29
00
Skore uzdravenie prajem, ja som uz 5 tyzdnov od urazu/operacie (klucna) a este pred prvou rehabilitaciou to je tyzden a pol dozadu ma ta ruka dost silne bolela ked som dlhsiu dobu nelezal. Po prvom cviceni je ta ruka ako vymenena uz mozem robit skoro vsetky pohyby s rukou samozrejme opatrne a nic tazke nedvihat. Takze odporucam rehabilitaciu co najskor ked povie lekar hned tam bezat sa objednat. Vacsinou po 2-3 tyzdnov ak to este boli je to vacsinou sposobene atrofovanym svalstvom v okoli ramena, preto to treba rozhybat co najskor. Samozrejme kludovy rezim fakt to nezatazovat nech sa to pekne zrastie, hlavne vtedy ked si nemal operaciu a nemas to fixovane titanovou dlahou. Ak ti lekar neodporucil tak by som ti poradil uzivat vyzivovy doplnok konkretne Calcium.
06.09.2012 - 19:20:59
00
Dakujem,na tú rehabilitáciu sa objednám hneď ak to bude možné...mne bol odporučený wobenzym,poznáte to niekto?
06.09.2012 - 19:51:18
00
Dakujem,na tú rehabilitáciu sa objednám hneď ak to bude možné...mne bol odporučený wobenzym,poznáte to niekto?
samozrejme,vynikajuca vec!!! prvych 5 dni 3x10,potom som to uzival 5x3 dalsich 5 tyzdnov,sem tam preventivne supnem taku 2 tyzdnovu kuru, skoda,ze to je taka draha zalezitost...
06.09.2012 - 20:47:14
00
tak,liečim sa :) btw,pri zlomemine mám teras takú hrčku pod kožou,čítal som že by to mohlo byť nové nahromadené kostné tkanivo ktoré sa časom bude ukladať,totiž ma to nebolí na dotyk ani zatlačenie ani nič podobné. máte nejaké skúesnosti?

Prílohy:

IMG_7107_1.JPG
IMG_7107_1.JPG 67.79 KiB thumb_up0thumb_down

10.09.2012 - 20:36:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up