bedo: telefon som kupoval 2 mesiace dozadu, mam v nom system z vyroby. Viem, ze ten sa da zmenit za lepsi, ale zatial nechcem riskovat zaruku. No len na nervy, ze to ta funkcia nefunguje normalne tak ako ma. Ale zase GPS s Locusom mi funguje fajne, s tym som velmi spokojny.
18.09.2012 - 09:50:18
00
pokiaľ máš ZTE Blade, mal by byť systém priamo z výroby použiteľný, bohužiaľ je ZTE jedna z mála firiem, ktoré nebastardizujú Android svojimi "vylepšeniami" (typu HTC (Non)Sense a pod.). Najhoršie sú na tom telefóny brandované na operátorov (ako moje San Francisco), tam asi iná cesta, ako nahradiť dodaný systém niečím normálnym, nie je. Inak ten systém, čo som do neho nahral, je prakticky čistý Android s trochu optimalizovaným jadrom a klávesnicou z ICS.

Doplnil som na getsatisfaction aj môj pohľad na foto workflow, hádam si to menion všimne. :)

edit: Tak si všimol. :) Dúfam, že Ti tiež ide hlavne o zjednodušenie/zrýchlenie fotenia pri používaní Locusu, aspoň ja som to tak pochopil, lebo mne sa tiež nechce na biku babrať s POI.
18.09.2012 - 10:12:27
00
tak som vyskusal to fotenie ako odporucal laco, ide to dobre. Jedine jeden problem mam, ze neviem potom otocit fotografiu.
19.09.2012 - 08:54:25
00
Prosím, nemá niekto turistickú mapu Rakúska pre Locus, bol by som veľmi vďačný, v Mobacu nemám podklady na jej výrobu. Pomohla by aj mapa len Korutánska, žena tam pracuje a chcem ju ísť pozrieť a niečo tam pobehať.
20.09.2012 - 16:22:22
00
Prosím, nemá niekto turistickú mapu Rakúska pre Locus, bol by som veľmi vďačný, v Mobacu nemám podklady na jej výrobu.

Nič ti nebráni ich mať. Mapové zdroje sa volajú ".OutdoorActive-AT" alebo ".Bergfex.at". Práve sme sa o nich bavili v susednej téme. MOBAC aj s mapovými zdrojmi nájdeš hneď na začiatku prvého príspevku témy venovanej MOBACU.
20.09.2012 - 17:01:21
00
Laco tie odkazy sa nedajú otvoriť, tak sťahujem mapu AT pre Oruxmaps, dúfam, že ju rozchodím. Ja mám Mobac zo 4.2.2012 a tam tie podklady nie sú, mám stiahnutý iba Cykloserver.
20.09.2012 - 19:12:57
00
Na 4shared sa treba najprv zaregistrovať - nedávno zmenili podmienku sťahovania na iba pre prihlásených. Odkazy sú samozrejme funkčné. Ale kľudne použi aj mapu pre OruxMaps, Locus tento formát už nejaký ten týždeň podporuje.
20.09.2012 - 19:57:26
00
Ono mi ale tú stránku ani nenačíta. Skúšal som 4shared.com aj priamo, ale ani tak a pred tým som to už niekedy dávnejšie mal otvorené (tie tvoje odkazy).
20.09.2012 - 21:00:12
00
Neviem, možno ti ju "niečo" blokuje. Tie mapové zdroje ti dám v rozdelenom archíve do prílohy (stiahnuť obe časti a rozbaliť ich dvojklikom na jednu z nich).

CITÁT z témy o MOBACU:
Najprv je potrebné si stiahnuť Mobile Atlas Creator (MOBAC)z jeho domovskej stránky (stiahnutý archív rozbaliť do nejakého novovytvoreného priečinku). Domovská stránka MOBACu: http://mobac.sourceforge.net/

- Mapové zdroje pre MOBAC si stiahnete tu: http://www.4shared.com/file/I2ABrbec/mobile_atlas_creator_mapsource.html


Ako na to: Rozbaliť celý obsah RAR archívu "MOBAC_mapsources.rar" do priečinka "mapsources", ktorý sa nachádza v inštalačnom priečinku MOBACu.
Koniec CITÁTU.
20.09.2012 - 21:24:41
00
Už mi to medzičasom otvorilo, ale každé ďaľšie kliknutie trvalo asi 5 minút, kým sa to otvorilo. Hlboko sa klaniam tvojim schopnostiam, všetko funguje ako má, veľmi ďakujem.
20.09.2012 - 21:52:12
00
Ze kde najdem ten priecinok Locus? v prieskumnikovy som uz skusal. :tmi: . diky za odpoved

Priečinok "custom" si nakopírujte do priečinka "mapsOnline", ktorý sa nachádza v priečinku "Locus". Pokiaľ tam už nejaký priečinok "custom" máte, tak ho predtým vymažte (samozrejme, že až potom, ako si ho niekde zazálohujete


uz lepsie ?? :tmi:


Naposledy upravil coolbiker dňa 23.09.2012 - 08:23:13, celkovo upravené 3 krát.

22.09.2012 - 21:31:06
00
Kde najdem ten priecinok Locus? V prieskumnikovy som uz skusal.. dik za odpoved vopred
22.09.2012 - 21:32:14
00
nepovieme, kým nezmažeš tú predošlú správu (lebo takto kvótujú len kvokoti) :P
22.09.2012 - 23:16:34
00
Sry mam to na mobile a blbne mi to. neviznam sa v tom. jak ju mam vymazat?

Ok. Uz som sa to naucil.
staci?? :wasntme:
23.09.2012 - 08:07:00
00
jo, super. :y: Priečinok Locus sa obyčajne nachádza na SD karte, rovno na najvyššej úrovni. Pokiaľ telefón SD kartu nemá, tak na jej ekvivalente vo vnútornej pamäti. Na prezeranie filesytému na Androide môžem doporučiť Total Commander, alebo z PC potom MyPhoneExplorer.
23.09.2012 - 08:32:17
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Cyklopočítače a GPS / GPS prístroje)
keyboard_arrow_up