takže rýpanie sa v kolene na dva krát nie je nič moc.
14.11.2012 - 21:49:23
00
buduci tyzden v pondelok idem ortopedovi s mojim kolenom ale verim tomu ze ma odflakne. uz viem co povie, nebehaj ked ta boli koleno, bud rad ze chodis.. som pocul ako riesia problemy s kolenami, na magneticke vysetrenie mozem vraj zabudnut ak nie som akutny co nie som. koleno boli len pri behu, resp. hlavne po behu. vcera som behal a znova koleno bolelo, aj dnes v robote som ho citil. ale preslo to tak poobede 3 hodinky po ceste a za tmy. zajtra pojdem bike alebo si zabeham este uvidim ako sa budem citit. inak ked ma doktor odbije, da mi prasky od bolesti a povie pridi na kontrolu za 3 tyzdne co mu nato poviem poradte :-)
14.11.2012 - 23:27:51
00
nuž to sú tí dochtori čo furt chcú vyššie platy.keď ťa to raz bolí tak neviem načo pokúšaš.treba hľadať alternatívu,lebo keď sa to dostane do degeneratívneho štádia tak s tým už nič neurobíš a budeš mrzák na celý život.
14.11.2012 - 23:34:17
00
No keď je doktor keket tak si vymysli že ťa to koleno boli stále deň a noc a potom ťa tam možno pošle:)
15.11.2012 - 02:21:26
00
ďalší dochtor, čo chce liečiť, ale nie vyliečiť!

tak to bol jeden z mala doktorov, ktoremu som by som sa rozhodol zverit a aj som sa zveril... a obehal som ich dost... koleno som mal dost na srot, vacsina ma chcela operovat na dva az tri-krat!!!, ale s nim sa dalo pred operaciou dohodnut na postupoch, vsetko mi povysvetloval a toto bol tiez jeden mozny postup... ked uz robi artroskopiu, tak preco by neurobil aj vaz, ked sa uz vrta v kolene? ked to nebol u mna problem, myslim, ze aj u inych by nenal byt, samozrejme, vsetko je individualne...
15.11.2012 - 07:46:19
00
Divo: Ak cloveka nieco boli tak je to ako kontrolka na aute.Ked ti svieti benzin tak kontrolku neprelepis paskou aby ju nebolo vidiet ale jednoducho pojdes dotankovat:)
Ak Ta nieco boli to je jedina moznost ako Ti to Tvoje telo moze zdelit.Takze ak pojdes k lekarovi a ten Ti da tabletku od bolesti povedz mu ze toto neni normalny pristup a chod k inemu lekarovi.Koleno nikdy neboli len tak!Ak tam mas poskodene menisky a ides cez bolest mozes si priviest aj artrozu a to uz neni sranda.Jedina mozna vec ako zistit co je s kolenom a zaroven ho ostetrit je ART.Chod cim skor aby si bol na sezonu fit.Vela zdaru.
15.11.2012 - 08:09:35
00
@Divo: kedže Ťa to bolí len pri behu, skúšal si zmeniť obuv, terén, príp. pozrieť sa na svoj štýl behu?
15.11.2012 - 08:36:25
00
ja som mal tiez problemi s klbmi pre behani konkretne koxy a clenky a vyriesila to naozaj spravna obuv (nie ta o ktorej sa pise, ale stare hitecy co by ste uz davno dali do zberu)
15.11.2012 - 09:34:03
00
Mali by ste založiť novú tému "mám dodžubané kĺby" a písať tam a nie do zimnej prípravy. ;-)
15.11.2012 - 17:55:02
00
Na jeden krat sa nezvykne robit osetrenie meniskov + plastika vazov.
Ale zvykne... Zadaj do rozšíreného vyhľadávania "údržba kolena" a nájdi si v tejto téme môj prvý príspevok. Aj s fotodokumentáciou.
15.11.2012 - 19:26:50
00
len ze ked si akutny pripad,tak neviem kde si najdes kolenara kvalitneho ktory ti to spravi na 1x....takeho nepoznam nikde,jedine ze by bol v tom pripade po ruke
15.11.2012 - 21:33:46
00
Mali by ste založiť novú tému "mám dodžubané kĺby" a písať tam a nie do zimnej prípravy

mas pravdu, zalozme novu temu.

sobotu 3 hodiny na ziletke, nedelu 4 hodiny jazdenia. pondelok volno, utorok 60 minut beh, streda 3 hodiny žiletka a dnes tiez 3 hodiny ziletka. zajtra idem behat 60 minut a sobotu 4 hodiny ziletka a na nedelu este nieco vymyslim. staci takto sportovat?

zajtra idem skusit kolena ako natom su, nech viem co povedat pondelok doktorovi. sranda jadzit po tme, bal som sa toho ale je to vophode. kupil som nedavno celkom dobre svetlo tak sa nebojim :-) do kolko stupnov jazdite? boli 3 stupne ked som dosiel domov a neviem si predstavit jazdit pri -2. moja hranica bude 0 stupnov, potom uz len beh tak sa musim dat dokopy.

Peter78: podme spolu behat, pozres sa na moj styl behania, lebo je dost mozne ze zle beham.. len neviem kde sa stretneme, kde to budeme spolu behat :-)
15.11.2012 - 21:58:06
00
divo ty si truba, v celu sezonu na to je.es a ked sa ochladi a ide zima zas to prehanas... sa necuduj ze klbom to vadi... a oblecenie treba mat akedvatne pocasiu TJ-v teple..klby neoj...es :fubar: :tmi:
15.11.2012 - 22:01:33
00
ved ja som jazdil aj cez rok, na ziletke mam minimalne 6 tisic a na druhom bajku neviem dlhy cas som nemal tachometer. nie je to vela, ale na moje turisticke jazdenie po robote ako odreagovanie staci.. a koleno bolelo aj pri 20 stupnoch. viem treba byt dobre obleceny, sa smejem ked mam na sebe dlhe navleky na nohy, vestu, dlhy dres a oproti mne isiel cyklsita z dukly trencin v kratasoch a kratkom drese bez navlekov.. dobry kkot! dneskam som mal luxusne dlhe gate zateplene a s upravou proti vetru, tenke dlhe termotricko, dlhy dres, a cyklobundu s windstoperom,ciapku, navleky na tretry, rukavice. maximalne som bol v teple

Zihadlo som ti hovoril ze to myslim vazne s tym jazdenim, len vsetky km odjazdene skoro sam. keby som mal partaka, tak jazdim ovela castejsie. skoda ze si sa odstahoval, by sme stale jazdili. uvidime buduce leto, cakaju ma moje prve maratony a ciel mam jasny porazit ta, tak trenuj lebo ja budem celu zimu a potom cely rok :-)
15.11.2012 - 22:54:10
00
Divo bolia ta kolena aj po bicyklovani?
15.11.2012 - 23:35:23
00
keyboard_arrow_up