Navyssi cas trochu uvolnit atmosferu, ktora tu vladne. :)

Zaznam vstupu do poslednuho kola + zaverecnty spurt:
http://www.youtube.com/watch?v=oiFxIgu-QbE&feature=related

Komentator sa vyznamenal.:lol: :lol: Za styri a pol hodiny sa stihol naucit z ceskych pretekarov az jedno meno a popri tom stihol vyprodukovat este zopar kiksov.:clap: :clap:

Ten zver som si uz pustal asi 10ty krat a furt sa na nom dobre u*ebavam :rofl: :rofl:
26.06.2012 - 19:43:21
00
neskutocny chumaj!!! :D
26.06.2012 - 20:03:54
00
Asi nemal spojenie z J1 . Ale preteky to boli veľmi pekné super 1 !
26.06.2012 - 20:25:31
00
matt pekne napisal a suhlasim s nim. bol prihlaseny a od spomenutych co dosli do ciela je podla mna lepsi, viem ako jazdi viem ako sa islo na majstraku a som presvedseny ze by do ciela dosiel. a nedosiel by na chvoste
26.06.2012 - 22:56:01
00
tak domrvena stranka,ze to svet nevidel,Matus Jancik to asi robi 1x :D
kua to nevedeli dat trat cez pol slovenska,ale tocit sa 10x ako madar v kukurici?
preco Sagan nejde casovku,alebo zle vidim,ci to je casovka jednotlivcov


edit:/aha jednotlivci
p. Matus Jancik dostal do niekoho echo a si tu zaregistroval ucet,aby mi napisal ze to nerobil ON :D, tak sa nepodpisuj pod nieco, co nerobis ty,ze on len kodil online vysledky,tak ocuvaj, aj ONLINE vysledky boli naprd,tak si nemysli,ze si vyhral :D
ale aj zla reklama je reklama,to si p.Jancik zapamataj,no vidis a ked to citas,aspon si si zalozil tunaaa ucet,a bude nas tu viacej :D
29.06.2012 - 07:10:53
00
Je už známe trať aká sa pôjde v Dubnici ?
28.01.2013 - 22:21:23
00
Predpokladám, že okruh, ktorý sa pred pár rokmi jazdil v rámci Dní cyklistiky - Dubnica - Kolačín - Nová Dubnica - Dubnica. Cieľ buď v Dubnici v stúpaní pri Dutafe alebo v Novej Dubnici na námesti.
Inak je prekvapujúce, že to bude organizovať Dubnica, lebo v posledných rokoch boli dva majstráky v Česku a jeden na Slovensku. A terazky budú zrazu dva za sebou na Slovensku.
30.01.2013 - 21:50:57
00
majstrak je opat na slovensku z dovodu ze sa v cechach konaju majstrovstva europy do 23 rokov
30.01.2013 - 22:04:35
00
Predpokladám, že okruh, ktorý sa pred pár rokmi jazdil v rámci Dní cyklistiky - Dubnica - Kolačín - Nová Dubnica - Dubnica. Cieľ buď v Dubnici v stúpaní pri Dutafe alebo v Novej Dubnici na námesti.
Inak je prekvapujúce, že to bude organizovať Dubnica, lebo v posledných rokoch boli dva majstráky v Česku a jeden na Slovensku. A terazky budú zrazu dva za sebou na Slovensku.

ja dúfam že trať pôjde trošku viac do kopčekov ale necháme sa prekvapiť
30.01.2013 - 22:09:05
00
MS musia byť vždy na okruhoch? bo na okruhy v okolí Dubnice kopčekov veľa nieje..

Ten okruh si ešte pamatám, teraz je tam nová ulica mohli by aj technickejšiu časť na zámkovej dlažbe urobiť.
Zrejme to bude nové námestie v NDCA, škoda veru rád by som si pozrel Sagana ako by vyletel nad Dutaf.
30.01.2013 - 22:25:21
00
V okoli nemame kopcekove okruhy??? mna napadli hned dva pruske-tuchyna-cerveny kamen-vrsatecke podhradie-pruske a druhy zamarovce-hrabovka-skalka nad vahom-zamarovce. a asfaltka cez hrabovku nema este ani dva roky.
01.02.2013 - 00:03:42
00
Cestu z ČK chcú vytrhat kvoli tomu ze bola postavená bez povolenia a i tak je v sukromnom vlastnictve. Ale ako by ťahali tento kopcek by bolo fakt zaujimave pozeranie, len kto by ho vydržal s provrcharmi?!...
Som zvedavý, ostáva lenčakať a dúfať, ze to navhnu schopný ľudia bez nejakej politiky spinavosti tak aby boli pekne preteky...
01.02.2013 - 02:54:51
00
V okoli nemame kopcekove okruhy??? mna napadli hned dva pruske-tuchyna-cerveny kamen-vrsatecke podhradie-pruske a druhy zamarovce-hrabovka-skalka nad vahom-zamarovce. a asfaltka cez hrabovku nema este ani dva roky.
Dubničania robia majstráky preto, aby ukázali cyklistov v Dubnici a nie v Pruskom alebo na Hrabovke...

Ten okruh som si prešiel párkrát na bicykli, je hodne technický, hodne pravouhlých zákrut a to znamená jazdiť furt vpredu, žiadne orážanie vzadu lebo to znamená zabrzdiť, zatočiť, nastúpiť a doskočiť si špicu. A to za každou križovatkou s odbočením. Tak isto stúpanie od štadióna okolo zámku (či čo to je) na hlavnú je nepríjemné, lebo sa jazdí na hrubej... No a ísť to v priebehu 4-5 hodín 12-15x, plus okolo Dutafu - hodne ľudí bude mať toho plné zuby po dvoch tretinách pretekov.

Išiel som ten okruh na Dňoch cyklistiky niekoľkokrát v doprovodnom aute za balíkom, z radenia ma bolela ruka a zo stláčania spojky noha. A keď sa chcelo jazdcom pretekať, tak v polovici pretekov začali jednotlivci odpadávať z balíka, aj na rovine a do cieľa v prvej skupine neprišlo viac ako 5-7 pretekárov.
03.02.2013 - 14:05:07
00
Joko, dakujem za tie postrehy, zaujímavo sa to citalo..

Nádhera by bola ak by sa aj dohodli na helikoptere zo Slavnice :D
04.02.2013 - 10:58:03
00
keyboard_arrow_up