Tomas Holub Ty potrebujes mentalnu instituciu. Kup si prosim Ta balicek poslednej pomoci (snura na pradlo) a urob tomuto svetu sluzbu svojim odchodom. Tieto tvoje zvasty nemienim komentovat. Predal som Ti fizik arione za 50€ tak bud preboha rad. Na jednom obrazku bolo sedlo cierne ale na druhom pekne sive. Takze ak ti nebolo nieco jasne mal si sa spytat.

niekomu tu pekne *****.
preco mu nadavas a odporucas mu samovrazdu, ked na vine si jedine ty?
no nic to, odteraz budes musiet predavat svoje sracky pod inym menom.
22.03.2013 - 19:45:58
00
niekomu tu pekne *****.
preco mu nadavas a odporucas mu samovrazdu, ked na vine si jedine ty?
no nic to, odteraz budes musiet predavat svoje sracky pod inym menom.


Iron Hide, mas informacie len z jednej strany, takze sa prosim zdrz akychkolvek sudov o mojej osobe. Ja mam svoj kredit a svoje meno a svoju hrdost. To ze z casu na cas musim niekoho poslat niekam (ako Tomasa Holuba alias laci neviemaky) mi absolutne nerobi radost, ale urazil by som sam seba keby som sa zase terigal na postu len preto ze chalanisko nedostal ciernu hracku ale len sivo-ciernu). Spravil som chybu v tom ze obrazok ktory som pouzil obsahoval aj zaber na cierne sedlo, z druheho musi byt ale jasne aj slepemu ze sa jedna o sivo-cierne. Ale zaroven som mu spustil 10€ takze verim ze je to prenho zadostucinenim za tento omyl. Evidentne nie je. To ze som mu nevratim peniaze som sa rozhodol uz po jeho prvej reakcii v emaili a spravil som verim dobre (vid toto hadzanie spiny).
22.03.2013 - 20:07:16
00
Iron Hide, mas informacie len z jednej strany, takze sa prosim zdrz akychkolvek sudov o mojej osobe. Ja mam svoj kredit a svoje meno a svoju hrdost. To ze z casu na cas musim niekoho poslat niekam (ako Tomasa Holuba alias laci neviemaky) mi absolutne nerobi radost, ale urazil by som sam seba keby som sa zase terigal na postu len preto ze chalanisko nedostal ciernu hracku ale len sivo-ciernu). Spravil som chybu v tom ze obrazok ktory som pouzil obsahoval aj zaber na cierne sedlo, z druheho musi byt ale jasne aj slepemu ze sa jedna o sivo-cierne. Ale zaroven som mu spustil 10€ takze verim ze je to prenho zadostucinenim za tento omyl. Evidentne nie je. To ze som mu nevratim peniaze som sa rozhodol uz po jeho prvej reakcii v emaili a spravil som verim dobre (vid toto hadzanie spiny).

Nasa komunikacia je kazdemu k pristupu takze nech si spravi kazdy sam usudok kto ako reagoval
apropo ak sa ti narodi cierne dieta nebud nasraty sak je to jedno akej farby je ...
22.03.2013 - 20:10:37
00
Spravil som chybu v tom ze obrazok ktory som pouzil obsahoval aj zaber na cierne sedlo, z druheho musi byt ale jasne aj slepemu ze sa jedna o sivo-cierne.

Tá fotka patrí k čiernej verzii (a teda aj hore aj dole je jednoznačne čierna verzia), si pozri stránku odkiaľ si ju sťahoval a nebude tam v popise k foto niečo ako "hore čierne prevedenie a dole strieborné" :D
Pomôžem - toto je ten obrázok vo vysokom rozlíšení http://www.hargrovescycles.co.uk/images/product_images/big/fizik-arione-black.jpg
A toto je strieborné prevedenie na rovnakom type fotky
http://www.bikemania.cz/uploadedfiles/products/image_ARIONGREY.jpeg
Toto jednoducho neobhájiš, je fakt že si mal na obrázku jednoznačne iba čierne prevedenie pričom si poslal vedome značne odlišnú farbu od toho obrázka ktorý mal reprezentovať daný produkt, ak teda nie si ty slepý - potom sa to dá ospravedlniť.


Naposledy upravil PatrikL dňa 22.03.2013 - 20:22:39, celkovo upravené 1 krát.

22.03.2013 - 20:18:15
00
Nasa komunikacia je kazdemu k pristupu takze nech si spravi kazdy sam usudok kto ako reagoval
apropo ak sa ti narodi cierne dieta nebud nasraty sak je to jedno akej farby je ...


Tomas, ja som uz vo svojom zivote stretol tolko kretenov ze ma absolutne neprekvapujes. Ja som Ti uz urobil ustupok tym ze som Ti spustil 10€. Viac ustupkov nemozes odo mna chciet. Sedlo bolo nepouzite a v poriadku. Svoj slub som splnil. Ak chces tak ma udaj na sud a mozeme si to vyriesit tam. Ale tymto ohovaranim sa dopustas trestneho cinu takze vo vlastnom zaujme to zmaz.
22.03.2013 - 20:22:17
00
ale kdeze nic nemaz, ziadny trestny cin to nie je. aj tak admin uz davno planoval zaviest blacklist na tunajsi bazar, takze toto je len taka prva lastovicka
22.03.2013 - 20:28:07
00
A podvod je tiez trestny cin :-)
22.03.2013 - 20:29:12
00
ked kupujuci hned kontaktoval predajcu ze nieco nie je v poriadku pri prevzati tovaru a chce mu to vratit na svoje naklady tak nevidim ziadny dovod aby s tym predavajuci nesuhlasil. tam je hlavny problem. janokl jednoznacne je problem na tvojej strane. ked mas predat to ti nevadi ist na postu, ak mas riesit reklamaciu uz je problem co? o arogancii som radsej ticho...
22.03.2013 - 20:33:19
00
to ze si mi spustil cenu po dohode je tu uz spomenute asi 5 krat co pises namiesto toho aby si tovar vzal spat a vsetko sa vyriesilo v jednom maile behom dvoch dni....
Nech ludia o tebe vedia ,pozru si tvoj zivnostnensky list a vyhybaju sa tebe tvojej ochotnosti cestnosti a neviem ake privlastky si to este davas
22.03.2013 - 20:36:02
00
ale kdeze nic nemaz, ziadny trestny cin to nie je. aj tak admin uz davno planoval zaviest blacklist na tunajsi bazar, takze toto je len taka prva lastovicka


nemam problem s tymto forom, akurat Tomas Holub zverejnil nasu emailovu (a teda sukromnu) komunikaciu na ulozto.cz. Malokto klesne tak nizko. Mal by ale vediet ze tym porusil par paragrafov.
22.03.2013 - 20:39:06
00
to ze si mi spustil cenu po dohode je tu uz spomenute asi 5 krat co pises namiesto toho aby si tovar vzal spat a vsetko sa vyriesilo v jednom maile behom dvoch dni....
Nech ludia o tebe vedia ,pozru si tvoj zivnostnensky list a vyhybaju sa tebe tvojej ochotnosti cestnosti a neviem ake privlastky si to este davas


Tomas keby to sedlo bolo poskodene alebo by bol akykolvek problem tak hned na tu postu bezim. Mozno by som bezal aj vtedy keby si bol dobry chlap. Ale Ty si curak. Prepac, nemam ochotu.
22.03.2013 - 20:43:04
00
niekto sa tu ohanal blacklistom a podobne, tak pripajam citat jedneho chalana ktoremu som predal moju ojazdenu meridu "dakujem, spokojnost velika"...este nieco?
22.03.2013 - 20:45:43
00
A podvod je tiez trestny cin :-)


mozes konkretizovat o aky "podvod" sa jedna?
22.03.2013 - 20:50:21
00
Uviedol si kupujuceho vedome do omylu, tym, ze si zverejnil foto, ktore nezodpovedalo realite a v texte inzeratu si neuviedol, ze fotka je len ilustracna. Staci? :-)

:hai:
22.03.2013 - 20:51:21
00
Zaujimave, ze ten "seriozny" obchodnik na toto uz neodpisal. Preco asi? Tak len aby to bolo kompletne:

ICO 45485887

http://www.dobrybicykel.sk/sk/content/3-obchodne-podmienky
http://www.dobrybicykel.sk/sk/content/4-kontakt

http://www.facebook.com/jan.a.klasovity

Prílohy:

jan klasovity.jpg
jan klasovity.jpg 4.5 KiB thumb_up0thumb_down

inzerat.jpg
inzerat.jpg 169.86 KiB thumb_up0thumb_down

23.03.2013 - 10:12:40
00
keyboard_arrow_up