Jumperko, kúp si ten slzáčik a striekaj z okna obláčiky a zaradíš sa presne medzi takých kreténov o akých píšeš. A stačí silnejší závan vetra a dávka slzáčiku sa ujde aj tebe v aute.
13.04.2013 - 14:54:09
00
Dnes som zažil trochu adrenalínovú jazdu po pomerne frekventovanej ceste z Gabčíkova do Dunajskej Stredy. Nejako strašne na tesno ma šoféri dnes obchádzali. Potom ma napadlo, že to bude tým, že som si vzal vestu vo farbách slovenskej reprezentácie. Zrejme som iritoval šoférov s ešpézatkami DS. Postupne ma to tak napadlo, keď ma hádam už tretí obtieral spätným zrkadlom. Koľko málo stačí. To by jeden nepovedal.
13.04.2013 - 17:59:01
00
Dnes dvaja chalani na aute vchádzali na hlavnú cestu kade som išiel ja bol to mierny kopček no ale 30 som išiel a pravdaže sa mi tam tak nečakane vpichli že som sa len tak tak vyhol. Tak som ich dobehol a treskol som mu rukou po zadnom skle celkom dosť rana obaja začali pozerať do späťakov že čo sa deje potom zastali na parkovisku (bohvie prečo) tak som ich len obehol lebo práve vtedy bola mierna prietrž mračien takže na kecanie nebol čas :D
13.04.2013 - 18:01:06
00
ja v piatok 70km vyjazd cerveny kamen,dolany,trnava,budrmerice vistuk pezinok...
a dnes 37km iba pezinok,modra cerveny kamen casta dubova modra Pk..

a velmi sa mi pacilo ze bez jedineho debilka na ceste :) pekne ma biehali s odstupom a dokonca aj pockali zamnou ked som obchadzal dlhsi rozbity usek :)


ale pre zmenu v modre neviem co sa dialo ale milion ludi pred kazdym vinarstvom a restikou...a 4 K*K*TI mi skocili mimo prechodu na cestu akurat ked som si to smerom dole cez modru valil 50km/h :fubar: :fubar: jedine co som stihol v tej rychlosti a soku zakricat bolo ze "prechod nepoznas"? a zapocul som nieco ze drz P*cu ty K***T....zaujimalo by ma co by hovoril kebyze ho nahodou v tej rychlosti zotnem :tmi: niektory ludia si vazne neuvedomuju ze aj cyklista moze byt nebezpecny hlavne ked ide dole kopcom rychlostou auta...

do teraz neviem ako sa mi im podarilo vyhnut...ale mal som sakra stastie lebo kebyze nahodou o jedneho z nich zavadim tak on by dopadol urcite dost zle...ale nechcem ani pomysliet na to aky dosuchany by som bol ja... :tmi:
13.04.2013 - 19:33:30
00
No mňa dnes jeden ostriekal ostrekovačmi. Už už som chcel vybuchnúť :@ a začať rozhadzovať rukami, ale ukľudnil som sa :angel: , sezóna predsa len začína a takíchto debilkov stretnem ajajáááj, tak načo sa rozčuľovať hneď v úvode. Ale šrám v pamäti ostane a len dúfam že sa vždy takto pekne ukľudním.
13.04.2013 - 20:18:27
00
No keď je v Modre ochutnávka vína v každej pivnici a vinárstve,milión ***** ludí pred každým vinárstvom a reštikou,tak vtedy treba valiť dole Modrou aspoň 80km/h!Môžeš byť rád,že ti nejaký nadrbaný nešlahol do hlavy demižón!
13.04.2013 - 21:04:10
00
Toto mi vnuklo myšlienku, nad ktorou som nikdy neuvažoval. Vodič vozidla (či už motorového alebo nemotorového) chlastať nesmie, pokiaľ jazdí po verejných komunikáciách. Cyklista taktiež. Potom ani alkoholom povzbudený chodec nemá čo prechádzať cez cestu a chodiť po krajnici, lebo sa automaticky stáva účastník cestnej premávky. Alebo sa mýlim? ;-)
13.04.2013 - 21:48:14
00
Mylis sa. V zakone o cestnej premavke sa vyslovene hovori : " Porušením pravidiel cestnej premávky závažným spôsobom je a) jazda pod vplyvom alkoholu alebo inej návykovej látky."

Podla mna sa Ti tazko podari obvinit chodca z "jazdy" ;-)
13.04.2013 - 23:06:31
00
Zákon hovorí jasne, chodec nesmie prechádzať cez cestu mimo prechod pre chodcov. Pokuta je 60,- EUR pre chodca. Ak je pod vplyvom niečoho a stane sa dopravná kolízia, tak to bude určite pre neho priťažujúci faktor.
13.04.2013 - 23:08:41
00
No jasne. Takze ked nie je nikde v dohlade priechod, tak ako chodec nemam pravo prejst cez cestu. Trochu sa zamysli. Alebo este lepsie - radsej si ten zakon aj precitaj a nepis bludy. Sa divim, ako niektori z vas mohli vobec dostat vodicaky...
13.04.2013 - 23:47:59
00
jj v modre bol den modranskych pivnic, akurat som odtial dosiel :))) ale stretol som len 3 bajkerov na cestakoch ked sme sli na buse okolo 1nej do modry a tych busar teda dobre tesne lizol, asi neboli velmi nadseni :)
13.04.2013 - 23:56:30
00
Omyl, zakon nic take nehovori. Chodec moze prechadzat cez cestu mimo priechodu pre chodcov. Prechadzat musi kolmo na os vozovky a nema obmedzit vodicov. Prednostne ma pouzit priechod, podchod alebo nadchod.

Ak sa stane dopravna nehoda, bude chodec posudzovany podla toho, co porusil, ale nemoze mat pritazujuci faktor za nieco, co nie je zakazane. (alkohol u chodca) Tj bude mat pritazujuce, napr. ze skocil autu do cesty, ale nie to, ze bol opity. Pretoze aj opity moze prechadzat cez cestu. Samozrejme, je to plus pre vodica, lebo moze argumentovat, ze chodec bol nepredvidatelny, ale sudca urcite nemoze zvysit chodcovi trest za to, ze bol opity.
14.04.2013 - 00:04:13
00
mily kesalp a ja som si mal odkial vycucnut ze v modre je den otvorenych pivnic?? do modry som vbehol zhora....a zrazu len vidim este dost daleko nad namestim velku skupinu ludi....tak som trocha pribrzdil..ale vsetci isli normalne hore kopcom po chodniku len 4 debili sa zrazu rozhodli ze idu na druhu stranu.... :fubar: kebyze viem ze je nieco take v modre tak tadial tak neletim..... ;-)
14.04.2013 - 08:10:41
00
Ja si to pamatam tak, ze je rozdiel medzi prechadzanim cez cestu mimo obce a v obci. Mimo obce nesmie chodec prejst cez cestu mimo prechodu, moze iba cez prechod. V meste moze, ale kolmo na vozovku. Ale mozem sa mylit.
14.04.2013 - 10:49:27
00
Uz zacinam chapat, preco to na SK ide do sraciek...
14.04.2013 - 11:17:43
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up