RockShox J3 alebo SRSuntour Axon D-R
RockShox J3 63% [ 12 ]
SRSuntour Axon D-R 37% [ 7 ]
Celkový počet hlasov : 19
......... pochopíš, že nie všetky veci sú tak, ako o nich píšu výrobcovia.
To suhlasim. Recenzia bola vo Velo.

a ty si myslíš, že oni nečerpajú informácie od výrobcu? Keby boli vidly zakryté a nebolo ich možné identifikovať, testy a recenzie by dopadli uplne inak. :!:

Ako sparat? Co tym myslis? Nejake vylepsovacky?
Tuto co mam teraz, som este neotvaral (SR Suntour D-RL)


tak ja to vysvetlím v skratke .... áno. rozobrať, poupravovať jednotlivé diely, porobiť čo treba a poskladať aby to chodilo lepši ako pred rozobratím. Tomu sa hovorí ladenie a ked so poriadne popozeráš príspevky (charakteristika ..), tak určite niečo najdeš.
Pre názornú ukážku pružina z mojej XC-Pro E-TR. Predpokladám že takto to videlo len pár ludí a ešte menej vie ako vyzeral originál.

Prílohy:

Komentár súboru: pôvodne uzavretá patrona vzduchovej pružiny.
HPIM1301_2.jpg
HPIM1301_2.jpg 443.66 KiB thumb_up0thumb_down

30.05.2007 - 20:55:27
00
tak ja to vysvetlím v skratke .... áno. rozobrať, poupravovať jednotlivé diely, porobiť čo treba a poskladať aby to chodilo lepši ako pred rozobratím. Tomu sa hovorí ladenie a ked so poriadne popozeráš príspevky (charakteristika ..), tak určite niečo najdeš.
Pre názornú ukážku pružina z mojej XC-Pro E-TR. Predpokladám že takto to videlo len pár ludí a ešte menej vie ako vyzeral originál.

Vidla mala teraz vo februari po zaruke, tak az po sezone.

""Na najlepšie pochopenie je minimálne vidieť vidlu v rozobratom stave alebo sa v nej špárať.""
Myslel to tak, ze otvoris, a poskladas a hras sa s tym, totalne to poznas a ovladas, a k tomu skusat mierny tuning

Suhlasim, zatial som mal vsetko rozobrate. Aj tu starsiu vidlu Rock Shox Jet. Po rozobrati som pochopil, ze to musi ist prec.
30.05.2007 - 21:07:55
00
duves ty už prestaň perliť :D
Terra Logic absolútna zbytočnosť pre človeka bez ambicí závodiť,ročne navštevovať kopec maratónov.Na normálne jazdenie,pokojnú jazdu,vychutnanie si terénu postačí Foxka aj bez tejto predraženej vymoženosti.Samozrejmosťou ale je perfektné nadstavenie lacnejšej sestričky RLC.
30.05.2007 - 21:32:38
00
"Terra Logic - patentovaný systém tlmenia, umožňujúci jazdiť bez pohupovania vidlice, spôsobeného šľapaním pri zachovaní vysokej citlivosti na podnety terénu. "

Nie je to recenzcia, iba clanok o ich prvej, vtedy este 80 mm vidle:
www.duves.salem.sk
03.06.2007 - 09:07:51
00
"Terra Logic - patentovaný systém tlmenia, umožňujúci jazdiť bez pohupovania vidlice, spôsobeného šľapaním pri zachovaní vysokej citlivosti na podnety terénu. "

Nie je to recenzcia, iba clanok o ich prvej, vtedy este 80 mm vidle:



:?:


Naposledy upravil marecej dňa 03.06.2007 - 09:32:11, celkovo upravené 2 krát.

03.06.2007 - 09:21:02
00
:?:

Ze preco?
a mozes nam poradit, kde si cital tu recenziu, ze idealna vidla nema vobec reagovat na vahu jazdca(neni to presny citat tvojho prispevku, ale myslim, ze podstata je rovnaka)?

Pohladam, poprosim o trpezlivost.

Nie je to vsak recenzia, ten clanok je dost stary nato, aby som si pematel, ci islo recenziu, alebo technicku novinku.
03.06.2007 - 09:30:17
00
[quote="":*****][quote="":*****]
:?:[/quote:*****]
Ze preco?
[/quote:*****]

Ze preco? nechapem zmysel toho prispevku
03.06.2007 - 09:32:49
00
keyboard_arrow_up