je možné, že v okolí sa stala lúpež a hľadali páchateľov, to beriem
ale prečo je také ťažké sa potom minimálne ospravedlniť a povedať že nie sú tí ktorých hľadajú, poprípadne ak to situácia dovoľuje aj povedať pár slov, že čo sa deje?

keby ti slušne povedali, že sa tam práve stala lúpež, páchatelia boli dvaja mladíci, nachádzaš sa blízko miesta činu, takže si ťa chcú preveriť, bol by to problém venovať im minútu a ukázať že si to nebol ty, keď si iba slušne vykonávajú svoju prácu?

bohužiaľ mnohí v Polícii nemajú čo hľadať
04.06.2013 - 14:39:41
00
http://alojzhlina.blog.sme.sk/c/330059/Preda-SMER-Chopok-skupine-JT.html
04.06.2013 - 15:02:52
00
Ja by som to rád ukončil ...

Na tom sa mozeme zhodnut. :hai:
04.06.2013 - 15:15:27
00
Moderatori, prosim o odstranenie dalsieho linku na stranky ludi podporujucich fasizmus a neonacizmus. Akakolvek debata s ludmi ako je TomasTom je uplne zbytocna, na vasom mieste by som mu znemoznil tu sirit tie bludy. Mrzi ma, ze v poslednej dobe maju extremisticke hnutia velky narast popularity v celej europe, a ze vlady, ak aj deklaruju, ze sa snazia proti nim bojovat (napr: http://www.minv.sk/?extremizmus), tak to nerobia razantnejsie.
Myslim, ze aspon tu by sa s nimi mal dat spravit poriadok ;)
04.06.2013 - 15:27:31
00
Takze ak porusujem všeobecne záväzné právne predpisy, mozem byt oznaceny za extremistu a rovno ma zoberu do basy a na fore zmazu bez nahrady :lol: /viz. posledny link/

Neviem, neviem .. ale bat sa uz len nebodaj malinkatej zmienky na nieco, co by mohlo zavanat niecim co sa da nazvat extremizmom, to mi pride take .. no ved vieme.
04.06.2013 - 15:40:08
00
Pišta :handshake:

Xpat :D :D :D http://cs.wikipedia.org/wiki/Paranoia
04.06.2013 - 15:49:36
00
xpat ty si fakt není asi čistý! všetko sa to bude mazať lebo tebe sa to nezdá? nech si tu píše kto chce,čo chce,nie? nevidím tu nikde to podľa teba navádzanie a podporovanie fašizmu. a sympatizujem s tomášom a so všetkými ,,extrémistickými" skupinami.
04.06.2013 - 15:51:48
00
xpat - ak si si nevšimol, na internete vládne sloboda slova, tak sa s tým zmier.
04.06.2013 - 16:08:32
00
xpat - no ja ti teda neviem, schválne som si pozrel všetky odkazy čo tu sú od vypuknutia témy, ale ani v jednom problém nevidím, možno je v tom na prvý pohľad unikajúca podstata niektorého z portálov, ale čo som si ich tak narýchlo pozrel, tak sa mi nezdali nijak závadné, bolo tam pár článkov, ktoré sa niektorým jedincom s užším pohľadom na svet nemusia páčiť, ale nič čo by nejakým spôsobom bolo problémové
ten zmazaný odkaz na hnutie som nevidel, k jeho obsahu sa neviem vyjadriť
04.06.2013 - 16:14:18
00
90% ludi trpi kognitivnou disonanciou. To je strach z pravdy vyvolavajuci jej odmietanie.
04.06.2013 - 16:33:34
00
xpat bud trochu konkretnejsi, inak len primitivne urazas
04.06.2013 - 16:45:02
00
Matvej, díki za link. Je to veľmi zaujímavý článok.

-WT-, rozumne napísané. Je to naozaj ťažká téma, o to viac že sa na nej priživujú rôzni manipulátori ktorí sa snažia druhých ovládať tým že ich zastrašujú obvineniami z extrémizmu, alebo v nich vyvolávajú pocit viny kvôli hriechom za ktoré nemôžu.

TomasTom, u mňa máš plus za odvahu mať svoj vlastný, nezávislý názor, a odhodlanie si ho obhájiť.
04.06.2013 - 17:09:22
00
o ake stranky sa jednalo?... moze mi niekto postnut do PM tie deled stranky? thx rad si o tom nieco precitam,l


Naposledy upravil canopus dňa 04.06.2013 - 17:11:17, celkovo upravené 1 krát.

04.06.2013 - 17:10:29
00
ok, tak este jeden pokus dam a koncim:
xpat - ak si si nevšimol, na internete vládne sloboda slova, tak sa s tým zmier.

je rozdiel sloboda slova vs. trestny cin (Podpora a propagácia hnutí smerujúcich k potlačeniu práv a slobôd občanov) http://www.kbdesign.sk/cla/projects/anti_discrimination/related/trestne_pravo_sr.htm

xpat bud trochu konkretnejsi, inak len primitivne urazas

prosim, cituj ako a koho presne primitivne urazam, zatial tu urazaju len mna, ale to mi nestoji o koment

xpat - no ja ti teda neviem, schválne som si pozrel všetky odkazy čo tu sú od vypuknutia témy, ale ani v jednom problém nevidím, možno je v tom na prvý pohľad unikajúca podstata niektorého z portálov, ale čo som si ich tak narýchlo pozrel, tak sa mi nezdali nijak závadné, bolo tam pár článkov, ktoré sa niektorým jedincom s užším pohľadom na svet nemusia páčiť, ale nič čo by nejakým spôsobom bolo problémové
ten zmazaný odkaz na hnutie som nevidel, k jeho obsahu sa neviem vyjadriť


clanky glorifikujuce vojnovych zlocincov, popieranie holokaustu, proti zidovske, proti madarske , proti ceske, proti neviem komuvsetkemuzlemu, to vsetko tam je a to som tomu venoval par minut. vid http://beo.sk/extremizmus

Mozno som precitlively, kazdopadne aj nackovia sa vyvyjaju a sofistikovanejsia, miernejsia komunikacia im prinasa plusove body. Vela ludi ani nenapadne, kto stoji za tym a ake su ich ciele. Ja to tiez neviem presne, ale mame historicku skusenost a vieme porovnavat. Ani Hitler nesiel v 30-tych rokoch do volieb s tym, ze vyhlasi vojnu celej europe a vyvrazdi 6 milionov zidov.
04.06.2013 - 17:11:06
00
Za nárast „extrémizmu“ môžu len a len vládnuci neoliberáli kvôli ktorým tu máme nespravodlivú spoločnosť produkujúcu stále väčšie množstvo nespokojných a zúfalých ľudí ktorí, ak to takto pôjde ďalej, raz vrchnosti a jej posluhovačom vykrútia krky.
04.06.2013 - 17:25:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up