Téma je o tom že sa sťažuješ na predajcu. Nikto ťa tam nenútil kupovať ten bike a kebyže ho kontroluješ tak by sa nič nebolo stalo.
08.06.2013 - 22:28:19
00
Téma je o tom že sa sťažuješ na predajcu. Nikto ťa tam nenútil kupovať ten bike a kebyže ho kontroluješ tak by sa nič nebolo stalo.

Tema je,ze chcem ukazat aky je arogantny pristup predajcu k zakaznikovi v danom shope,nestazujem sa,takze sa mylis a nemas pravdu ako aj v tom,ako"keby som sa staral o bicykel" ako som sa podla teba nestaral(co je len tvoja a obchodnikova hypoteza) stale pouzivas tvoje oblubene keby a kebyze,keby to bolo vsetko podla tvojho vzoru,asi by sa nikdy nikomu nic nepokazilo a vsetci by sme boli spokojny a stastny.No to by bolo.prajem pekny vecer tomuto foru,dame si pifko a rano hadam hlava boliet nebude.Dufam,ze som nikoho nepohorsil a ak ano pardon,pred tych ktory suhlasia a vedia kde sa shop nachadza odporucam vstupovat len na vlastne riziko :devil: ps:ked som zil v britanii nieco podobne by sa tam nikdy nestalo a zazil som tam rozne situacie ktore ta posunua nieco ti ukazu.
08.06.2013 - 22:44:47
00
Takže inak:
Ty si povedal že si sa o bike staral. No nestaral si sa, pretože by si bol inak problém odhalil. Ako si sa teda staral o ten bike?
EDIT: Nevravím že je normálne, aby predávajúci takto stratil nervy. No nieje všetko čiernobiele.
08.06.2013 - 22:47:55
00
Osobne mám s týmto obchodom veľmi dobré skúsenosti, rád tam nakupujem. Rovnako som spokojný s prístupom, hlavne dodo vie poradiť a vždy prehodíme pár slov.
To, čo je vidieť na tom videu, je však už za hranicou toho, čo by si mal slušný predávajúci dovoliť voči zákazníkovi, ak sú vo vzťahu predavač-zákazník. Lenže tu sa dostávame k tomu, čo chcem povedať. Sme bikeri, komunita. Osobne, keď prídem do shopu, tak predavačom tykám, bavím sa s nimi skôr z pozície biker-biker. Ak by na mňa tak "útočne" reagoval predavač niekde v Datarte alebo Tescu, tak by som bol nasraný podobne ako jozef007. Lenže na tento problém sa dá pozrieť aj tak, že predavač v cykloshope si dovolil tak veľa práve preto, že so zákazníkmi má vzťahy menej formálne ako je to v prípade obchodov s iným spotrebným tovarom. Hádam sa dá vyrozumieť, čo som chcel povedať :) Jednoducho, ako píše Drasho, nie je všetko čiernobiele.
09.06.2013 - 14:18:32
00
O ake kluky konkretne sa jednalo?
09.06.2013 - 15:01:09
00
O ake kluky konkretne sa jednalo?

kluky?jednalo sa o strhany stred,kluky su ok
09.06.2013 - 15:59:55
00
Polozim otazku inak. Ake kluky su na tom bajku?
09.06.2013 - 16:27:09
00
Polozim otazku inak. Ake kluky su na tom bajku?

hollowtech 2
09.06.2013 - 16:48:00
00
Tak k tomu vyjadrím svoj názor. Kluky pri hollowtech 2 sú pri namontovaní akoby jeden celok, t.j. nemajú stranovú vôlu a dotýkajú sa z oboch strán misiek, takže miska aj keď by bola povolená sa nemá ako sama odskrutkovať, lebo ju proste nepustí tá kluka. Druhá vec, v tej miske sa točí ložisko, čiže nie je šanca, aby sa tam vyvinul taký odbor, aby povolenú misku odskrutkovávalo. Mohlo by sa síce zadrieť ložisko po nejakej blatistej jazde, ale v tom prípade sa bude otáčať oska v tom plastovom puzdre a hlavne by si to cítil, že sa netočia kluky. Je tam síce väčší odpor, ale stále tú misku nepustí kluka. Čo sa týka vytrhnutia misky, to by bolo možné zase len v prípade, že by tie kluky neboli pevne spojené oskou. Ďalej si tam povedal, že bol strhaný celý závit. Týpek správne poznamenal, že ak by bola povolená miska, tak je strhaná polka závitu.

Príde mi to celé dosť divné, hlavne to, že si stým išiel inde, než si kúpil a snažíš sa niečo riešiť po roku. To už vôbec nechápem.

Viem, že ti ide o prístup k zákazníkovi, ale mne to v tomto prípade príde v poriadku, v podstate sa s tebou nemusel vôbec baviť, lebo ti ten servisný zákrok robil úplne iný servis.
09.06.2013 - 17:09:08
00
root je sanca aby sa na hollowtech 2 miskach povolila miska...mne sa na predoslom bajku tiez miska povolila...a zistil som to tiez az neskor...ale pan kubica bol ochoty a v pohode sa na to pozrel..nakoniec zistil ze servisaci ked skladali bajk tak dali zle podlozky...na jednej strane ich bolo privela...a tam sa to odskrutkovalo...a v pohode sme to vyriesili v ramci zaruky...tak ze mi to zlozili spravne a pridali lepidlo... :)
09.06.2013 - 17:54:54
00
A co to sposobilo, ked sa ti povolila? Myslim aky nasledok to malo.

Je rozdiel povolit a odskrutkovat do pol zavitu.

A ak ti tam dali viac podloziek ako malo byt, tak to je tiez dost nestandartna situacia na to uvadzat to ako priklad, nemyslis?
09.06.2013 - 18:16:39
00
sposobilo to to ze sa pretacala na mieste lebo kluka jej dalej nedovolila sa vykrucat a pekne mi to strhalo zavit...

ja len vravim ze sa to povolit da..a akoze ono aj s podlozkou navyse to drzalo na tristvrte centumetri zavitu.. :)
09.06.2013 - 19:47:12
00
sposobilo to to ze sa pretacala na mieste lebo kluka jej dalej nedovolila sa vykrucat a pekne mi to strhalo zavit...

ja len vravim ze sa to povolit da..a akoze ono aj s podlozkou navyse to drzalo na tristvrte centumetri zavitu.. :)

som rad,ze je tu niekto komu sa stalo to nieco podobne ,,dokonca mam pocit,ze to iste
09.06.2013 - 20:09:50
00
len ja som to siel riesit priamo k predajcovy :) skus napisat priamo do kellysu ci od kial mas ram..ale myslim ze mas mensiu ako nulovu sancu uspiet s reklamaciou...
09.06.2013 - 21:27:16
00
To asi skusim, sa mi nechce verit, ze sa ta miska bude tocit cez tolko zavitu, ked je v nej lozisko.
09.06.2013 - 21:39:40
00
keyboard_arrow_up