24 hodín Slovakia Ring cycling race

27.06.2013 - 28.06.2013
Cestný maratón
Orechová Potôň (Slovensko)

Propozície, Pozvánka
Mameluch do polnoci kym sme jazdili, tak sme boli druhi my, potom sme chvilu spali, potom sme zasa jazdili, zasa spali a potom sme jazdili az do konca, kazdopadne ten pohodlny naskok si pamatam max. 2 kola, ze ste mali a aj to len preto, ze sme nejazdili ..
29.06.2013 - 09:15:03
00
tak tak cely cas sme mali na izbe na notebooku pustene live poradie ....a ked sme videli ze sa nam nevzdalujete tak sme dalej pohodlne drichmali :) rano jak sme nasttupili tak kazdy sme dali jednu hodinu jazdenia a mali sme opat naskok 5 kol pred tretimi a to sme udrzali az do konca :)
29.06.2013 - 10:13:51
00
mne sa zda, ze o pol siestej rano ked som skoncil tam boli nejake 4 kola. prave to ma prekvapilo, ze pred tym ste na nas mali naskok neviem kolkych kol a zrazu ste boli za nami. Nasa taktika prave bola stale jazdit. No len nejako nakoniec nevydalo :-)
29.06.2013 - 12:13:01
00
my ked sme videli ze nikto nam daleko neuteka dali sme si pauzu lebo nasa taktika striedat sa po 6 kolach a nezastat naraz obaja ani na chvilu sa nam tiez nepodarila.... :)
29.06.2013 - 12:42:22
00
Po prečítaní predošlých príspevkov mi nedá nenapísať pár slov. Som prekvapený z reakcií zúčastnených aj tých nezúčastnených. Ak sa niekto prihlási na takéto preteky môže mať len tri základné motivácie. 1.Vyhrať /to nie je môj prípad/ 2.Zažiť super atmosféru /sčasti môj prípad/ 3.Zistiť svoje hranice /A to je môj prípad/
Preto som sa prihlásil ako jednotlivec. Celkovo som v sedle odjazdil 21 hod. Ostatné do 24 hod boli malé zastávky v boxe po každom 5.kole, výmena kolesa, a 45 min. pred koncom už kolená povedali dosť a nenašiel som v sebe dostatok adrenalínu na vyburcovanie k pokračovaniu cez bolesť.
Ak som spomínal motivácie, určite ste si všimli, že tam nebola žiadna odmena za prípadné umiestnenie. Ja osobne by som ich zrušil na všetkých podujatiach hobby charakteru a nahradil ich medailami. Potešilo by ma určite štartovné číslo s menom namiesto diplomu, ale to je len a len môj zmysel pre odkladanie si čísiel z maratónov, na ktorých sa zúčastním.
A na záver odkaz pre zúčastnených aj nezúčastnených.
Vy čo ste neprišli môžete ľutovať.
Vy čo ste prišli a v izbe sledovali poradie? Vás ľutujem ja. Už neviete bojovať sami pred sebou a so sebou?
Ak teda zdravie dovolí o rok sa snáď zúčastním opäť.
29.06.2013 - 18:07:04
00
pred tym ako odosles blbost, tak si ju radsej poriadne precitaj .. Sam pises, ze hobby podujatie, co Ti preboha vadi na tom, ze niekto si oddychol na izbe, aj keby sme tam 22 hodin spali, tak Tebe to moze byt jedno, lutujem takych ako si Ty, co potrebuju nieco napisat len aby sa citili dolezite.
29.06.2013 - 18:12:21
00
hasicjojo sklamem ta. vobec nelutujem, ze som nebol. mal som omnoho lepsi program :) ale je fajn, ze si si preteky uzil, ako si chcel a ze rovnako doprajes aj inym ;)
29.06.2013 - 18:22:14
00
hasicjojo na preteky chodim s tym umiestnit sa co najlepsie (cize vyhrat)...motivuje to cloveka vydat zo seba vsetko....

sem som isiel zazit tu atmosferu
sem som isiel zistit ake mam limity

urcite som sem nesiel len koli cenam...ale ked uz som na bedni a mali byt hodnotne ceny tak dost nasere ked dostanes dve plechovky piva a jeden redbul dokopy asi za 5 eur....to radsej keby nic nedali....

a teraz k tomu sledovaniu poradia v izbe:

este raz su POZORNE precitaj predchadzajuce prispevky...

jazdili sme kolko sme vladali ked sme nevladali uz ani jeden isli sme spat...a pre istotu si zapli online poradie aby sme vedeli do kedy mozme spat...nastavili budiky a ked budik zazvonil isli znovu jazdit....vysledky sme mali zapnute informativne...vies dost pomaha ked vies ako na tom si a vies ze ci musis pridat alebo mozes zvolnit a setrit sa... :)

24 hodinove preteky niesu len o takom bezhlavom kruzeni treba zvolit spravnu taktiku :) hlavne ak clovek vie ze cely cas kruzit nevydrzi...a my sme zvolili dost spravne lebo sme sa vratili na stratene 2 miesto a udrzali si ho :)


bojovat sami so sebou?? kolegovi bolo tak zle a tak sa mu tocila hlava ze ma nedosiel vystriedat ked to trvalo dlhsie a uz som nevladal kruzit isiel som dole aj ja a isiel na izbu klopem nikto neotvara vratim sa na trat tam nikto idem zase do hotela klopem konecne otvoril tak ako vyzeral som ho este nevidel vyzerat uplne zniceny bol a dost mimo...a predtym neotvaral lebo zaspal...ja mam ***** lave koleno este dnes...boliet ma zacalo uz okolo 23:00 a okolo 6:00 som dostal sracku a vysral zo seba uplne vsetko vsetko co som zjedol islo hned zo mna von a aj tak som jazdil az do konca a odjazdil este 139km!! kolega ked sa pozbieral sa vratil na trat a nakoniec dal este dalsich 200 km!!! takze asi takto nevieme bojovat so sebou...
29.06.2013 - 18:37:43
00
a aby to bolo kompletne:
par hodin po starte som sa ako som uz pisal porucal na asfalt vo viac ako 40 kilometrovej rychlosti

co si to vravel o tom ze nevieme bojovat sami so sebou?
29.06.2013 - 18:49:37
00
aspon ti po pekne odtieklo cez to dierovane sedlo :)
29.06.2013 - 19:26:53
00
zihadlo nic neodtieklo stihol som to po prestriedani na izbu :D :D :D
29.06.2013 - 19:28:59
00
canopus bol tm aj Tvoj oblubenec, uz chapem Tvoj nazor na neho a plne zdielam
29.06.2013 - 19:51:55
00
hasicjojo - vela ludi sem na forum kadetade pise, ze ked som nebol tam a tam, tak mozem lutovat. vzdy mam pre nich len jedno: :finger:
a podruhe, asi ti uniklo (zrejme si mal mozocek tak zahlteny bolestou a unavou), ze sa zavodu zucastnili aj 2,3,4 a ja neviem kolko clenne timy, podstatou coho je to ze staci ked jeden slape a ostatni mozu vtedy oddychovat, chapeme?

este nieco - vyzera to tak ze si sa odpalil aspon na tyzden, mozno aj viac. kolena urcite. lepsie je byt v time aspon dvaja

miso - pekny report a super vykon :y:
30.06.2013 - 02:13:37
00
mne tam nedovolila ist praca :( inac by som sa zucastnil,nuz skoda
i ked si myslim,ze niektorym to udrelo na hlavu :D a zaroven niektore vykony nemali nic so zistenim limitu,skor je to na ukor zdravia si myslim :/
patooo dal som post uz,videl som ho z vasich fotiek. fajnovy bol? :D :D nezaprie ukazavat v sebe tlka,ze?
30.06.2013 - 06:26:56
00
canopus ten nemenovany dokopy odjazdil 2 kola prve a posledne kvoli kameram aby bol v telke....ked som si vecer v telke vypocul ako zo seba po tom poslednom kole do kamery dostal ze bol to velmi narocny pretek tak som mal dost....hovno odjazdil...a este ako som pocul tak tej skupine cca.8 ludi ktora tam celu poslednu hodinu kruzila do ktorej sa on na to kolo stihol pripojit iba pindal ze co idu tak pomaly....pritom chalani drzali rychlost cez 40 km/h :fubar:
30.06.2013 - 08:26:13
00
keyboard_arrow_up