pista: tak kvoli obsahu odpustame, fakt dobry :wink: :lol:
06.06.2007 - 15:39:36
00
no tak z tych rad co mi najviac pomohlo, tak ako prevencia je fakt poriadne doplnit tekutiny PRED jazdou, plus izotonicke napoje pocas a ako zmiernenie nasledkov kofein (kofola, coca cola a pod.) dik moc
07.06.2007 - 13:59:13
00
Pocuj Valkucak, co ram? Nemas ho kratky? Aj zly posed robi problemy, bolesti hlavy z neprirodzeneho drzania tela na nevhodnom rame (kratkom).
07.06.2007 - 15:04:26
00
kratky si myslim ze nieje, mam predsa ten vacsi ram
08.06.2007 - 13:14:32
00
neviem ci som sam ale mam problem s tym, ze ked si dam trochu vacsiu namahavu turu na biku a hlavne teraz ked je tak teplo tak ma proste zvykne pobolievat hlava priblizne po dobu asi 5 hodin. Davam to za vinu strate tekutin, potim sa asi o dost viac ako ostatni, cim sa krv zahusti a poklesne tlak. Kazdy z nas je iny tak ocakavam ze niektori take problemy nemaju, ja mam 194cm 83kg 21rokov. Tekutiny sa snazim doplnovat ale asi to nestaci lebo ked sa potim tak sa to deje velmi rychlo, cize ta strata je nahla. Bol by som rad za kazdu radu , dik


Mal som podobné problémy s bolesťou hlavy pri dlhších ako 5-6 hodinových výjazdoch- nielen pri bajku ale aj pri náročných celodenných peších túrach - len čistá voda problém nikdy nevyriešila - dôležité je samozrejme viacročné zvykanie si tela na pravidelnú záťaž, a u mňa pomohlo hlavne dopĺňanie minerálov, inak na konci sezóny sa telo adaptuje, len bacha na pri kúpených ionťákoch na aspartám a acesulfam K - nielen ja týmto sladidlám neverím. Alebo pomôže aj zmiešať minerálku s vodou, šťavou z citrónu (resp. pridaj 100% džús) a štipkou soli.
11.06.2007 - 15:54:26
00
keyboard_arrow_up