inak misomiki píše dobre, mať prehľadný kalendár so všetkými akciami.. väčšina ich uverejňuje termíny už teraz, ak už nie sú, aj my chystáme uverejnenie v januári.
Zas na druhej strane takéto portály už sú, kde sú maratóny po kope, žiaľ netuším či všetky na jednom mieste..

teda chcelo by to jednu hlavnú stránku (mimo mtbiker) kde by boli fakt že všetky maratóny (pre mňa cyklo riešim) a potom by malo význam aj to univerzálne prihlasovanie.. to by bola pecka.

Ešte poznámka čo sa týka info že by sa uviedol nick pri registrácii, tu by som šiel do profesionálnej úrovne a určite použil občiansky preukaz. Čiarové či iné kódy by som z toho vynechal.

Normálne zaujímavá téma.. :D
03.01.2014 - 21:11:24
00
Enriko111 vsak nas kalendar ma vsetky maratony (teda nie v tejto sekunde, ale bude mat). Preco by to malo byt "mimo mtbiker"? Vsak o tom cela tema je.

Mne na Slovensku vadi, ze bez obcianskeho preukazu sa tu clovek ani nepohne. Ak ho zabudnem, tak je problem, pripadne mi hrozia pokuty. Vsak existuju aj ine sposoby autentifikacie ako nejaka karticka. Nehovorim ze QR kod by bol jediny sposob, ale bol by jeden zo sposobov. Nebolo by super prist na preteky len s mobilom, nacitat QR kod z mailu s potvrdenim registracie, ten ukazat na prezentacii a hotovo? Ziadne obcianske, papiere, kody, hladanie v zoznamoch...
04.01.2014 - 00:29:29
00
Za zabudnutie OP ti nehrozia pokuty. Max tak nepríjemnosti, ak nevieš polícii preukázať totožnosť, tak ťa môžu (ale nemusia, vedia si to overiť aj "telefonicky") vziať na stanicu, ale totožnosť chcú od teba väčšinou, keď sa niečo deje alebo si spravil :lol: Ale pokuty nie. A najväčší problém by bola asi ukrajinská hranica :D Teda týmto sa riadim a dúfam, že je to správne. A ja na pretekoch som nikdy nepoužil žiaden občiansky, papiere, kódy. Povedal som len meno a vybavené. Ja dokonca ani neviem či nejaký OP v peňaženke mam, vyťahoval som ho možno kvôli alkoholu v obchode, relatívne nedávno. No ale tvoj spôsob je o niečo jednoduchší :) Ale ako by to fungovalo s mojím normálnym mobilom, neviem, by som si ten QR kód asi musel odfotiť z mailu do mobilu :)
04.01.2014 - 06:54:48
00
Ja si inak myslim ze staci povedat meno / nick a je to. Neviem ci sa stava organizatorom ze sa niekto prezentuje za niekoho ineho...
04.01.2014 - 11:09:04
00
pri registrácií stačí povedať meno a priezvisko, zatiaľ odo mňa nikto nikdy nechcel občiansky. Z mojej strany ako chronického čakateľa z platbou na poslednú možnú chvíľu sú asi najväčšie problémy že často figurujem medzi nezaplatenými ešte aj večer pred pretekom a potom samozrejme mailujem a otravujem organizátora či je všetko ok. O tom že systém cyklo sao je podla mňa dosť neprehľadný tu už dačo popísane bolo takže....
04.01.2014 - 15:33:28
00
cervo neber to v zlom, nič proti mtbikeru, len je to mtbiker a nie roadbiker :D samozrejme preháňam, ale samozrejme je jedno na akej doméne to bude, len to máš ako by na stránkach apple písali o androide :D

Jasné, ako alternatíva môže byť QR kód, v podstate ako píšete stačí väčšinou povedať meno, aj keď dával som už aj OP. Cieľom má byť sprehľadnenie a zjednodušenie registrácie pre pretekárov.
Takže na začiatok by to chcelo nejaké preteky, na ktorých by sa systém vyskúšal... a potom to rozšíriť na viacero pretekov, dať na javo že masa ľudí funguje cez tento systém a jeho obchádzanie sa neoplatí..
04.01.2014 - 20:52:17
00
mne z pohľadu pretekára a aj organizátora pripadá CYKLO SAO úplne ideálny.


Naposledy upravil milsu dňa 04.01.2014 - 21:12:12, celkovo upravené 1 krát.

04.01.2014 - 21:04:07
00
Enriko111 tebe stale nedoslo, ze sa tu od zaciatku bavime o MTB maratonoch?
04.01.2014 - 21:11:32
00
Vsak skus www.roadbiker.sk :)

milsu nic nie je uplne idealne.
04.01.2014 - 21:15:52
00
počkať... o MTB maratónoch?? To ako fakt? Ja som myslel že univerzálne.. tak soráč.
cervo o to neide, pokiaľ je to pre MTB tak je to potom iné, ja som bol v tom že riešite aj cestné.
04.01.2014 - 21:24:40
00
CERVO napísal:Zatial mi nikto nenapisal, co mu / im najviac vadi pri existujucich moznostiach registracie a prihlasenia.[/quote]


Podľla mňa SAO-TATRY uplne v pohode ani prihlasovanie sa mi nezdá komplikované.
Pri tlačení prihlášky som si na druhú stranu vytlačil výpis z EB ozaplatení a neriešil som ako som evidovaný
na SAO-TATRY ani raz žiadny problém.
31.01.2014 - 16:05:13
00
Mne na SAO-TATRY vadi len jedina vec. ze tam nie su vsetky preteky zo SR a kombinovanych serii CR/SR. Inac je to super.
25.02.2014 - 00:32:50
01
keyboard_arrow_up