co tu hrate divadlo,samozrejme ze chlapec *****...... neverim a nebudem verit,ze sa prestrikoval s 9kg batohom na chrbte cez BA+TT s 29 priemerkou...ptakovina na entu
30.04.2014 - 10:18:24
02
co tu hrate divadlo,samozrejme ze chlapec *****...... neverim a nebudem verit,ze sa prestrikoval s 9kg batohom na chrbte cez BA+TT s 29 priemerkou...ptakovina na entu

:y:
30.04.2014 - 10:33:56
00
Na horakuvna taku vzdilenost a este cez dve mesta...n taku priemerku zabudni :) pre niekoho kto nejazdi
30.04.2014 - 10:35:01
01
Tuším to naozaj potrebuješ počuť, tak teda fajn :-)
Tiež som ohľadom tých 170 km pri priemerke 29,2 km/h sólovo na MTBčku dosť skeptický. Nemožné to samozrejme nie je, chalana nepoznám, no ak naozaj trénuje max. 2x do týždňa, tak je to maximálne obdivuhodný výkon.


az tak som to pocut nepotreboval, no zdalo sa mi, ze som asi jediny ktoremu toto nesedi, hlavne ked si viem porovnat co dokaze clovek, co trenuje pravidelne 5-6x tyzdenne na podstatne lepsich bicykloch bez zatazi na bicykli a jeho priemerky su len o par km lepsie. pri danych podmienkach to je to bud nemozne, alebo je to majster minimalne Slovenska.
30.04.2014 - 10:41:28
00
Moja včerajšia sólo jazda, vietor 5m/s, v nárazoch 8-13m/s, okruh.
83,15 km
2:42:10
551m.v.
30,74 km/h
30.04.2014 - 11:12:54
00
4 strany riesite tu priemerku. dufam ze po tomto zavere od tomasa uz bude pokoj :)
30.04.2014 - 12:21:43
00
nikto by to tu už neriešil, lenže cirinko sa potrebuje asi uspokojiť , takže....vyjadrím sa...je to z kopca, viac menej stále rovina, fúkal slabý severák, Trnavu som šiel cez obchvat(žiadne brzdenie, nič), v Bratislave som bol cca o 20:00, kedy nebola veľká premávka a vybral som trasu asi cez 5 semaforov, kde som stopoval čas....tachometer je nastavený na veľkosť 2.25, čiže meria presne aj keď môže robiť malé odchýlky, čo na 170km spraví možno +-2km, čo ale priemernú rýchlosť ovplyvní len minimálne (ako som si všimol, tak s počítaním problém nemáš)...predtým som týždeň nebicykloval, boli sviatky, bol som oddýchnutý a nohy som mal plne glykogénu, takže sa mi šlo dobre...dopredu ma hnalo aj množstvo búrok všade okolo mňa (veď to asi poznáte, najmä teraz)...moja genetika je stavaná na nižšie tepy, pokojový tep mám niečo okolo 40, a moje priemerné tepy na výjazdoch sú bežne okolo 130-140, takže priemerný tep 153 na 6 hodinách jazdy svedčí o tom, že som sa neflákal (samozrejme svoje spravil aj spomínaný batoh)...batožinu som vážil, mala 8,4kg, zapísal som 9kg(toto mi prosím odpusť) ale na druhej strane som mal ešte 2 fľaše vody(1,4kg)... každý cyklista je iný, niekto je lepší v kopcoch, niekto v krátkych výjazdoch, a iný zase dokáže točiť konštantné tempo veľmi dlho(to je môj prípad...aj by som ti tu poslal môj najdlhší výjazd ale zase by si povedal, že som klamár, že je to nemožné, že to ani Sagan a blaa blaa...to sa mi nechce počúvať)...v kopcoch by to bolo o inom, som nato ťažký a tam sa trápim...na trm zapisujem len pre seba, pretože nikde inde si to nepíšem, nikoho tu nesledujem, s nikým nesúperím, takže nemám dôvod sem dávať vymyslené výjazdy....možno by si sa mal viac sústrediť na seba, a nekritizovať iných, keď o nich nič nevieš, sám si spomínal aký si skúsený jazdec a aké máš kontakty, aj to, že jazdíš 22 rokov...to je síce pekné, no nato ako dlho trénuješ máš tuším viac rečí ako výsledkov (keď nevieš spraviť priemerku väčšiu ako 25, na cestnom bicykli a na rovine, ak si teda z Nových Zámkov), tak ma nemaj rád ale môj výjazd už nerieš, nenazývaj ma klamárom a nevyťahuj to na fóra, keď o mne a o tom výjazde nič nevieš...Ďakujem
P.S...ak sa podarí, tak v nedeľu možno pôjdem tú istú trasu, ak počasie dovolí a stiahnem si aj tie tvoje úžasne gps aplikácie, aby si mal pokoj na duši...Good Bye
30.04.2014 - 14:54:06
00
huuu.... kolko hnevu z teba citit. apropo kde som napisal o tebe ze si klamar, kedy som ta kritizoval??? pisal som ze je to nemozne s tymito podmienkami dosiahnut, nic viac, nic menej. Mam snad pravo nedoverovat? Alebo kazdu vec slepo zhltnut ako ryba navnadu?? A ze ja dosahujem priemerky ake dosahujem ma svoj dovod a taky dovod nezelam ziadnemu sportovcovi. Co sa tyka vysledkov, keby som sem dal vsetky co som najazdil tak by som stravil pri PC par tyzdnov, no nemam o tom dokazy a preto ich tu nemam. V tvojom veku som dosahoval lepsie vysledky ako ty, no to som trenoval kazdy den dvoj az trojfazovo. Pre tvoje info v r. 1997 som na MTB znacky IROK (to si ty nemozes pamatat) som na pretekoch okolo Slovenska (1600km) skoncil na 5. mieste s priemerkou 31,7km/h. Zial teraz to nejde ci kvoli praci, ci mojmu handicapu po operacii, kedy sa este len dostavam do tempa. Takze hovorit, ze nieco nedokazem ma opodstatnenie, casom to mozno bude lepsie. A nejazdim na cestnom, ale na trekingovom co ma podstatne ine parametre pre dosahovanie vyssich rychlosti a ked si pozries trocha reporty, tak zistis, ze jazdim aj kopce. Musis lepsie sledovat co druhi pisu (odkedy ma cestny plaste 700x38?) A uz sa nerozculuj, lebo pokojovy tep budes mat v oblakoch.

PS: ak nepojdes teraz tak nabuduce sa pridam, teraz uz len zo zvedavosti a pre mna to bude kvalitny trening pri kvalitnom cyklistovi :)
30.04.2014 - 15:18:03
02
no uz dlhsie tu chodim a chcem sa opytat ci je po dvoch rokoch jazdenia priemerka na 1 hodinovu jazdu na horskom biku rychlostou 31 km/h dost.
30.04.2014 - 19:06:58
00
je to slusne ja davam v lahkom tempe 26,2 .... 28-29 ked zaberem 30+ s dobrym vetrom ( hodinka po asfalte a rovinka viacmenej )
30.04.2014 - 19:13:46
00
no uz dlhsie tu chodim a chcem sa opytat ci je po dvoch rokoch jazdenia priemerka na 1 hodinovu jazdu na horskom biku rychlostou 31 km/h dost.

andrej1234 ak to nebolo z kopca ani s vetrom v chrbte tak je to po 2 rokoch a na MTB dobrá rýchlosť, primeraná. Pokračuj :-)
30.04.2014 - 19:32:50
00
no uz dlhsie tu chodim a chcem sa opytat ci je po dvoch rokoch jazdenia priemerka na 1 hodinovu jazdu na horskom biku rychlostou 31 km/h dost.


Pokiaľ počas tej hodiny ideš aspoň 10 minút aj cez mesto, tak je to úplne úžasná hodnota :muscle: :y:
30.04.2014 - 20:31:53
00
otazka je aka bola intenzita?siel si hodinove maximum,tempo pri kt. dokazes kecat alebo nieco medzi tym?a tiez bol to rovinaty okruh bez narazov vetra?
30.04.2014 - 20:49:36
00
Pre tvoje info v r. 1997 som na MTB znacky IROK (to si ty nemozes pamatat) som na pretekoch okolo Slovenska (1600km) skoncil na 5. mieste s priemerkou 31,7km/h.


Cirinko, si dobrý ale preventívne ťa trochu podrazím... Keď som kukol do svojho archívu, tak som zistil, že v roku 1997 malo Okolo Slovenska oficiálne 1433 km, víťaz Jaromír Purmenský išiel priemerkov 38,88 km/hod. Na 4. mieste skončil vtedy dosť neznámy Denis Menšov. No a na 5. mieste Talian Stefano Verziagi. Najlepší Slovák bol 6. Martin Prázdnovský - Martin, predpokladám, že sa neschovávaš za nickom Cirinko alebo menom Andrej Ďurika A pochybujem, že si bol jediný v balíku na MTB......
30.04.2014 - 21:07:41
00
JoKo tak pre informaciu, aby bolo jasno. Preteky na ktorych som sa zucastnil v spominanom roku boli preteky strednych skôl, pre rocniky 1978/79, ak ma pamat neklame tak sa jej zucastnilo 76 pretekarov z 22 skol, nestartoval tam ziaden profesional a nemalo to nic spolocne s akciou na ktoru poukazujes a ktora sa jazdi aj momentalne. Takze si ma nepodrazil, akurat nastalo nedorozumenie v akciach. A bol som dobry, teraz po 17 rokoch a zdravotnych problemoch sa skor hladam co este dokazem.
30.04.2014 - 21:52:46
00
keyboard_arrow_up