Neda sa fixnut ordering pri autocomplete? Ked prisem SS slavovi, tak by som ocakaval, ze pri zadani slova "slavo" mi ako prveho odporuci jeho a nie usera s nickom Slavomir.
06.05.2014 - 19:08:00
00
to mi je úplne jasné, ale načo vytvárať témy k pretekom, o ktorých sa diskutovať aj tak nebude...

Podla mna je idea parovania diskusnych tem a pretekov dobra a je tym snaha vyriesit problem, ze sa nebudu zakladat duplicitne temy. Problem je vsak vtedy, ked tu temu chce zalozit organizator preteku alebo niekto z vyboru. Napriklad Palo tu pise zaujimave info o Stupavskom i zimnom maratone a urcite nie je jediny - dynatom, milsu, terry o dalsich maratonoch ... Tym ze ste tu temu zalozili vy, nemate pristup k internym detailom (nemusia byt v tom case este na webe) a tak vam nezostane nic ine iba urobit nejaky suchy copy-paste z webu (ak uz v danom case web bude pripraveny na novy rocnik).

Tymto zoberiete organizatorovi moznost "prveho slova" a ak sa dana tema rozbehne tak sa rozbehne skor ako sa k nej stihne organizator uvodnym prispevkom vyjadrit - co je podla mna velka skoda, lebo jeho prispevok bude zaujimavejsi - ak tu ten svoj maraton bude chciet "predat". Navyse v nazve vami zalozenej temy moze chybat i nazov generalneho partnera podujatia - lebo to v case vytvorenia temy vy este nebudete vediet :( .
06.05.2014 - 20:26:00
00
Matho2 - dik za prispevky pozriem na to...
Tie SS pri inzerate ti blbnu stale? ja som si to teraz testol a sprava prisla v poriadku...
06.05.2014 - 20:49:26
00
skusal som si potom poslat SS sam sebe na moj inzerat, ta prisla v poriadku, neviem preco henta vtedy zblbla.
06.05.2014 - 20:57:35
00
Nedá sa tu upraviť kontrast v tej ponuke citácii? Vo FF je to normálne, ale ten vôbec nepoužívam. Je to síce len Opera 12.16, ale novšia pre linux už neexistuje (čo je aj dobré, bo všetky prehliadače aj tak idú od desiatich k piatim)
06.05.2014 - 21:01:12
00
Hello :), nefunguje bocne menu, neslo mi na tablete (androit) chrome, adroit prehliadac, ani na blackberry prehliadaci a opere.
PS: ta sipocka hore v pravo :-)

Prílohy:

Screenshot_2014-05-06-20-09-41.png
Screenshot_2014-05-06-20-09-41.png 552.58 KiB thumb_up0thumb_down

06.05.2014 - 22:11:29
00
MaRCy - uz by to malo byt OK alebo mas stale problem?
06.05.2014 - 22:24:19
00
Ahoj, bohuzial nie. Stlacim sipku, otoci sa, no okno nevyskoci. :-(
06.05.2014 - 22:29:45
00
MaRCy - skusal som na androide, android browser aj chrome a u mna OK...
06.05.2014 - 22:50:12
00
Hm, a do kelu, vyskusam este telefon.

EDIT: ked dam tablet na vysku, neukaze mi to, ale ked ho otocim na sirku uz vyskoci :-)
06.05.2014 - 22:51:02
00
mondzo, ďakujem, opravené ;)
06.05.2014 - 23:06:04
00
Matho2 autocomplete funguje podla poctu prispevkov. Cize najde userov, ktori matchuju pismenam, ktore zadas po zavinaci a zoradia podla poctu prispevkov userov. To je preto, lebo je pravdepodobnejsie, ze ides pisat niekomu s 1000 prispevkami ako niekomu s 0 prispevkami, aj ked mozu mat podobny nick. Pre slavo to znamena len tolko, ze musi mat viac prispevkov :)

A co sa tyka tem vo fore - vidim tvoj point. Ked sa organizator chce 'zmocnit' temy, velmi radi to umoznime. Koniec-koncov organizatori mozu upravovat aj samotne propozicie akcie v kalendari.
07.05.2014 - 00:46:51
00
Podla mna je idea parovania diskusnych tem a pretekov dobra a je tym snaha vyriesit problem, ze sa nebudu zakladat duplicitne temy. Problem je vsak vtedy, ked tu temu chce zalozit organizator preteku alebo niekto z vyboru. Napriklad Palo tu pise zaujimave info o Stupavskom i zimnom maratone a urcite nie je jediny - dynatom, milsu, terry o dalsich maratonoch ... Tym ze ste tu temu zalozili vy, nemate pristup k internym detailom (nemusia byt v tom case este na webe) a tak vam nezostane nic ine iba urobit nejaky suchy copy-paste z webu (ak uz v danom case web bude pripraveny na novy rocnik).

Tymto zoberiete organizatorovi moznost "prveho slova" a ak sa dana tema rozbehne tak sa rozbehne skor ako sa k nej stihne organizator uvodnym prispevkom vyjadrit - co je podla mna velka skoda, lebo jeho prispevok bude zaujimavejsi - ak tu ten svoj maraton bude chciet "predat". Navyse v nazve vami zalozenej temy moze chybat i nazov generalneho partnera podujatia - lebo to v case vytvorenia temy vy este nebudete vediet :( .


Ak treba doplnit nazov generalneho partnera, priradit aktivnu diskusiu, pripadne zlucit diskusie... staci mi napisat. Ak sa chce niekto starat o konkretnu temu aj v tom pripade staci napisat a bude mu to umoznene. Bude len dobre ak budu diskusie k akciam pod patronatom niekoho z organizatorov ;) Ako uz napisal cervo je to mozne aj v pripade spravovania samotnych propozicii k akcii.
07.05.2014 - 01:10:41
00
mondzo mne to menu nevyskakuje tiez, ani v profile, ani v bazare, ani nikde. Ani na vysku, ani na sirku. Len sa otoci sipka nahor. Doteraz to vzdy fungovalo normalne. Android 4.4.2, Opera.
07.05.2014 - 21:23:13
00
root je to len Opera, alebo aj ine prehliadace? Nemame ani jeden android na tej verzii, ale zda sa ze to ide vsade na desktopovych browseroch a na iOS.
07.05.2014 - 21:52:44
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up