Drzis paky zhora a nevies brzdit?? To sa ako da?? To je moj najbeznejsi uchop....aj pri brzdeni :)
02.06.2014 - 10:43:36
01
misopetrovic Ale viem. Len vtedy nemam taku silu, aby som na par metroch zastal :)
02.06.2014 - 11:00:57
01
Randy na silný úchop posilňuj s týmto. ;)
www.fitplus.sk
02.06.2014 - 13:55:17
01
idem si dnes na bicykli do rakúska, schválne chodím hlavne tam, lebo tam nejazdia retardovaní šoféri ako u nás, však viete... keď tu zrazu v hainburgu ma tesne za chrbtom vytrúbi sedliak na starom červenom golfe s piešťanskými TEČ. skoro som sa vykotil do jarku ako som sa zľakol, bol odo mňa tak do 20 čísel. tak som po ňom začal ziapať, nech zastaví a chlapec pridal plyn a zmizol. tak si šliapem ďalej na taký kopec /braunsberg/ a ten sedliak ide náhodou zasa oproti mne, zasa raz po ňom kričím, nech zastaví a on ti po mne z okna normálne šľahne nejaký sprej, dosť veľký a ťažký. keby mi trafí hlavu, tak ma asi omráči. našťastie mi trafil iba hánku, ktorá je hádam v pohode.. a zasa raz zošliapne plyn a zdrhne. toto bol veľký hrdina! jeho jediné šťastie je, že som si nezapamätal značku alebo že nezastavil, lebo keby tak urobil, tak má hneď jednu na sánke, potom by som ho udupal na zemi a skončil by s najväčšou pravdepodobnosťou na ošetrovni. a ten jeho golf by som si podal nakoniec s duralovou bejzbolkou. normálne slovenská demencia v rakúsku v priamom prenose. ak to čítaš, tak sa modli aby si už nemal to "šťastie", že ťa niekedy niekde uvidím. toť vše, 100 čertov vo mne, ale musel som sa pochváliť!
02.06.2014 - 18:12:52
01
ale musel som sa pochváliť!

tymi poslednymi 5. riadkami by som sa na tvojom mieste moc nechvalil
02.06.2014 - 18:37:23
00
mišo, keď bol taký veľký hrdina a vytruboval od chrbta.. čo by ma buď šľahlo do jarku alebo jemu pod kolesá. :) tak áno, kľudne by som mu dal na sánku. to, že ty by si mu za to podal ruku je tvoja vec, dobre? :)
02.06.2014 - 18:55:55
00
...to, že ty by si mu za to podal ruku je tvoja vec...

toto som nepovedal...ale posielat ludi na osetrovnu, rozbijat auta a vyhrazat sa dotycnemu, je trochu silna kava za to ze si zatrubil...kebyze sa ma kazdy cyklista pobit s vodicom, co na neho trubi, to by osetrovne nestihali prijimat ludi....treba ignorovat, ukazat mu co si o nom myslim a jazdit dalej ;)
02.06.2014 - 19:14:41
01
ani nie tak za to, že zatrúbil, tým ma síce vytočil, ale hlavne za to, že po mne šmaril sprej a za to, aký to bol veľký hrdina. keby ma trafil do papule, tak mi ju rozfláka :D chápeš to? :) ja to ignorovať nebudem, nemám na to povahu :)
02.06.2014 - 19:41:49
01
no veru, rakusko je fajn, ale len pokial nestretnes slovaka. rakusaci ma tam bezne obiehaju s metrovou rezervou, castokrat aj v protismere, a ti co nie, tak ti su slovaci. inac SPZ zacinajuca BL neznamena Bratislavu, nemylte si to :) je to Bruck an der Leitha

inak vsimam si ze vodici su cim dalej agresivnejsi cim viac cyklistov a motorkarov je teraz v lete na cestach. chudaci, maju z nas nervy
02.06.2014 - 22:29:45
00
Sme rovnakí účastníci cestnej premávky. ...nech im stúpne cena pohonných hmôt a opravujú všetky mosty na diaľniciach a cestách 1. triedy. :D Nech ich drbneeee!
02.06.2014 - 22:42:34
00
Trochu emaptie nezaskodi...chalanisko umyva hajzle v Rakusku a podarilo sa mu usetrit na vylagrovany vrak pre blbcekov, doma ho caka skareda zena a deti este hlupejsie ako on sam - takze trubenie na cyklistov je jedna z jeho par poslednych zivotnych radosti. Nechcite ho o aj to obrat...
02.06.2014 - 22:57:10
01
Skor by som povedal že chcel zaposobiť na buchtu v aute aký je šéf. Tam hore chodia na romantiku.
02.06.2014 - 23:01:00
00
ja som dnes stretol dvoch magorov...jeden na bicykli jeden v aute..

ten v aute...ja som v kruhovom objazde..cize na hlavnej ceste...on stoji na vjazde do kruhaca...nenaznacil som zeby som chcel odbocovat...a zrazu mi tam vbehne....debil....este ze mam stale prsty na brzdach....tak som si dal casovecku cez pezinok...na krizovatke pri zeleznicnej stanici chytil cervenu tak sa ho pytam ze ci si uvedomuje ze ja som bol na hlavnej...a jeho odpoved...ze ked chcem pokracovat v kruhaci mam vyhodit smerovku.... :o skoro som z bajku spadol.....smerovka sa vyhadzuje ked chces odbocovat z kruhaca do niektorej z odbociek z neho...a nie ked v nom kruzis ze ano este chcem kruzit... -_- a debil nakoniec dodal ze davaj si bacha chlapce nabuduce ta zrazim......

cyklista....smerom do pk z pezinskej baby som hned na zaciatku klesania dobehol jedneho cyklistu..predbehol ho...a on zrazu zacal nastupovat a chcel sa pretekat...hovorim si ok..ukaz co dokazes...ale necakal som ze to bude taky pako...jazdi v svojom pruhu aj v zjazde....a do druheho sa nechavam vyniest len v pravotocivich zakrutach v ktorych vidim ze nic oproti nejde...ale on debil to v jednej lavotocivej kde nevidel koli kopcu ani piacu si to strihol cez protismer a jeeeb auto mu tam vybehlo...***** on to strhol smerom do mojej drahy...auto sa natlacilo ku krajnici ako dokazalo aby ho netrafilo.... -_- a on ako keby nic.....
02.06.2014 - 23:01:40
02
hehe, tak mas stastie ze si sa nesmykol na jeho hnedej ciare
02.06.2014 - 23:16:06
01
misopetrovic obcas mam pocit, ze by mali policajti castejsie posielat ludi na preskusanie. Kamosovi som uz davnejsie vysvetloval, ze pokuta pre vacsinu ludi nie je trest, preto treba pristupit k inym metodam. Paci sa mi system v USA - policajt ti da len blocek a papa. Pockas si na predvolanie na sud, ktorym zabijes pol dna. U nas by to preskusanie stacilo :) Hlavne tym pakom, ktorym nic nehovoria zakazy (ale zas aj cyklisti ich casto smelo porusuju - hlavne zakazy vjazdu...).

No jo. cyklobuzna :)) https://www.youtube.com/watch?v=hfDBgDn9Zfk
02.06.2014 - 23:17:00
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up