no mne sa to libi..az na tu kapsicku :) Ved to vsetko napchas do dresu :)


Nezabúdaj kolega,že mnohým prekáža nosiť v drese tieto veci a byť ovešaný ako vianočný stromček.Mne to tiež prekáža,preto nosím kapsičku po sedlom.Keď nosím na bicykli kapsičku, tak ju tam nemám zo srandy,ale asi preto, lebo mi to za a).vo vreckách vadí, za b)je to pohodlnejšie.Samozrejme aj tá kapsička musí mať nejaké normálne rozmery. ;)
24.06.2014 - 20:29:01
02
Optimus : ty sa tomu nerozumies ! :D
24.06.2014 - 20:30:03
02
do boha a to co vsetko so sebou nosite ked potrebujete taku kapsu? :o to co mavam v drese by som napchal do najmensej podsedlovej kapsicky..
24.06.2014 - 20:32:11
00
Pekný Bianchi. Čo sa týka farebných plášťov, je to vecou vkusu každého bikera, dokonca aj v profi pelotone to nie je nič nevídané. V tomto prípade sa mi tam veľmi hodia a naživo to musí vyzerať ešte lepšie ako na fotke. Taštička-ak je niekomu pohodlná, nič proti tomu...
misopetrovic, moc to s tými farebnými plášťami na druhých bikoch prežívaš...
24.06.2014 - 21:00:56
00
pump(ičku), lepenie, dušu, multikľúč. a do dresu potom peňaženka mobil windstoperka (podľa mňa je trošku väčšia podsedlová kapsa do pohody (neznášam pumpu vo vrecku na drese..


Naposledy upravil duropero dňa 08.11.2014 - 21:49:38, celkovo upravené 1 krát.

24.06.2014 - 21:03:54
08
Optimus : ty sa tomu nerozumies ! :D


Nevadí,ja sa už môžem vyhovoriť na krízu stredného veku :D Presne ako napísal duropero,ja tam mám ešte doklady+malý obväz,v prípade nejakého karambolu.Do vreciek na drese dávam iba :mp:
24.06.2014 - 21:14:44
01
Tento je pekný ;)
24.06.2014 - 21:28:19
01
a co riesis furt kapsu sak nezabera 90% bicygla. :) mam v nej dusu multitool co2 flasu penaze kluce a telefon. ked ta stretnem nekde pri priekope plakat tak ti nepomozem :p
24.06.2014 - 21:37:09
00
Aspon budes mat cim fukat, narozdiel odomna.
24.06.2014 - 21:42:48
00
pump(ičku), lepenie, dušu, multikľúč. a do dresu potom peňaženka mobil windstoperka (podľa mňa je trošku väčšia podsedlová kapsa do pohody (neznášam pumpu vo vrecku na drese..
Príloha:
2014-06-02 15.44.19.jpg


alebo odfotiť potom nejak tak aby nebolo vidno "kufor" :D


multikluc nepotrebujem....bajk mam predsa nastaveny....
ok jedna dusa v drese...lepenie tiez neberiem....to uz radsej vazne zavolam ten odvoz....( za poslednych 8000km som v nedelu chytil prvy defekt na cestaku....presiel 3km pesi a oco dosiel po mna autom..)
dalej..naco celu velku penazenku? zoberiem obciansky a cyklisticku licenciu a popripade par eur a hotovo..
mobil samozrejmost
windstoperka? hadam ju nenosis pokazde v drese? tu beriem len ak viem ze hlasia zhorsene pocasie...a v lete ani v tedy nie....sak je teplo a trocha vody mi nevadi(mobil nosim v sacku)
pumpa? velku by som v drese ani ja nenosil...a preto mam kupenu CO2 pumpicku ktora je v drese uplne nezatazujuca :)

misopetrovic, moc to s tými farebnými plášťami na druhých bikoch prežívaš...

tak na svoj bajk by som si to urcite nedal...

a v profipelotone to vidis preto ze to co im sponzor da na tom jazdia....
24.06.2014 - 21:49:51
00
Tak s tým profipelotonom si na veľkom omyle. Pravidlo, že "to, čo mi dá sponzor, to budem nosiť" možno platí v najnižších futbalových súťažiach, keď si vôbec rád, že máš sponzora. Ja si skôr myslím, že tam majú farebné plášte preto, pretože má niekto na to iný názor ako ty :)
24.06.2014 - 21:57:24
01
misopetrovic naco ti je cyklolicencia ked si na treningu? :P lebo ja v tom teda zmysel nevidim..ved to ani Sagan nenosi :D ked uz pises o zbytocnostiach co kto nosi tak toto mi pride asi ako najvacsia...aj ked uznavam ma to len par gramov
24.06.2014 - 22:14:17
01
Optimus preto do dresu dam len nutne veci a nie veci, ktore nikdy v zivote nebudem potrebovat :) Cim vacsi batoh, tym viac zbytocnosti :)

misopetrovic taka hlupa otazka: naco ti je licencia mimo pretekov?

Inac farebne plaste sa mi pacia ;) Z funkcneho hladiska je to fuk, ale obcas ten bike dokazu peken ozivit. Ved aj jaja_16 ma pekne modre plaste a vyzera to dobre :) A na cykloturisticky alebo hipstersky by som pacol reflexne plaste ;) http://www.pecobikes.sk/plast-schwalbe-delta-cruiser-37-590-kremovy-reflexny-pasik.html#!prettyPhoto
24.06.2014 - 22:18:57
00
da sa to v pohode napchat do vreciek, CO2 malicku pumpu mam pripnutu na rame, vo vrecku nosim len oranzovy tufo tmel, kluce od bytu, mobil, malicku penazenku (obciansky, preukaz poistenca a peniaze), podla dlzky trasy nejake tratovky....horsie je to na jesen a jar (alebo ked je na prd pocasie) ked treba do vreciek natlacit aj nejake navleky + bundu, tam by bodlo aj nejake vrecko na bruchu ala klokan :D
24.06.2014 - 22:20:45
00
misopetrovic na topeak multikľúči mám aj montpáky. (teda okrem iného..) No ale aj tak, keď si 60km niekde v tiri mimo, tak budeš volať niekoho s autom? To je logika ako: ak defekt, tak ho dostanem vždy pri predajni s náhradnými dušami.. A windstoperka je aj o pocite.. (podaktorí tu už nemáme dvadsať rokov žiaľ :-/) Už ma párkrát večer zachránila aj pred kosou :)
24.06.2014 - 22:23:35
01
keyboard_arrow_up