pride a nalozi ho s lampou verejneho osvetlenia :D :D :lol:
24.07.2007 - 01:37:32
00
stale sa najdu podctivci ktori kupia lopatu a preto sa lopaty stale budu predavat. ty ked nechces lopatu tak si pytaj zaruku a papiere > na 99% to lopata nebude ak majitel ma papiere. zacnime "od seba" ale pravdupovediac :) svet nezmenite ale aspon mozete bike vytiahnut von s pokojnym svedomim :)


pocuj ty tak trepes... az mi je zle ... papiere si tu naco? ... papiere ti uz teraz vytlaci kazdy muňo na laserovej tlaciarni, su ti na dva roky ked mas zaruku a potom? po zarucnej dobe su ti na dve veci.

a nie vsetko co je bez papierov musi byt lopata ... ;)
28.07.2007 - 12:18:03
00
pocuj ty tak trepes... az mi je zle ... papiere si tu naco? ... papiere ti uz teraz vytlaci kazdy muňo na laserovej tlaciarni, su ti na dva roky ked mas zaruku a potom? po zarucnej dobe su ti na dve veci.

a nie vsetko co je bez papierov musi byt lopata ... ;)

nevytlaci ti cely navod aj s peciatkou atd ;) a po dvoch rokoch mi to sluzi napr na predaj aby som dokazal ze to nie je lopata.. ale ty pokojne zarucaky zahod :) ked ti ukradnu bike tak potom si mozes akurat vies co ;)
hehe chlape tou poslednou vetou si chcel co povedat? ze predavas ci kupujes lopaty bez papierov? ;)
28.07.2007 - 16:29:03
00
ja som zobral par veci bez papierov a neboli to lopaty... preco by vsetko bez papierov musela byt lopata? ja na dost velku cast veci na biku nemam papiere... lepsie povedane od vsetkeho okrem prednej brzdi... :D
28.07.2007 - 16:57:54
00
kto hovoril ze vsetko bez papierov je lopata?
28.07.2007 - 20:43:24
00
1, Peciatky urobia vsade... doma mam jednu ze Mudr.Jozef Novak prakticky lekar:D( tolko ospravedlnenych hodin YEAH :D)


2,papiere na bike nie su prenosne z majitela na majitela(nie je na nich vase meno a udaje)

3, niektore znacky uznvaju zaruku len 1. majitelovi

4,Ked kupujete bike alebo komponenty je dobre urobit zmluvu o kupe a k nej date prilohu alebo original papierov od bike...

5,cize ak kupujes bike uz po druhom majitelovi nemozes si byt isty ci tie papiere dakde neslohol aj s tym bikom:D pretoze nie je na nich meno....

6, ked predavate bike je dobre si nechat oroginal papierov pretoze iba tie hovoria ze aj po predaji biku ste bol prvym majitelom vy a bike nebol kradnuty
29.07.2007 - 01:17:53
00
2,papiere na bike nie su prenosne z majitela na majitela(nie je na nich vase meno a udaje)

ze co? papiere su prenosne sak to je "sucast" biku.
3, niektore znacky uznvaju zaruku len 1. majitelovi

ale nam ide o to ci to je lopata abo ne
ano ale ako si pisal na papieroch nie je meno ;) takze okradame velke koncerny a nie sami seba
5,cize ak kupujes bike uz po druhom majitelovi nemozes si byt isty ci tie papiere dakde neslohol aj s tym bikom:D pretoze nie je na nich meno....

jo jasne papiere sa corkuju s bajkami :D
6, ked predavate bike je dobre si nechat oroginal papierov pretoze iba tie hovoria ze aj po predaji biku ste bol prvym majitelom vy a bike nebol kradnuty

ja som papiere poslal s ramom (zvysok mam doma s kopiou zarucaku) - predsalen na ram je dozivotka... naco ti budu doma papiere ked bike uz nemas? ze si bol prvym majitelom? naco preboha? :D ked si mal 15bikov tak mas doma plnu skrinu zarucakov ze "aha ja som bol prvym majitelom" :D
29.07.2007 - 01:23:04
00
hmm to je cudne na paprieroch mas MENO prveho majitela kto kupil ten bike....
29.07.2007 - 01:47:02
00
jj presne tak nie su prenosne, takze mozes kupit bajk ktory ma este 16mesiacov zaruky ktore su ti na hovno, pretoze nie si povodny majitel ...


MuF: cely bajk by som lopatu nikdy nezobral. ale komponenty? kde je problem ...
29.07.2007 - 10:39:32
00
Little Fox mal som minimálen 10 bikov origoš kupované a na žiadnom záručáku som nemal meno na majitela..Jedine ja som sa vždy registroval na stránke výrobcu či už to boli Specíky alebo Mariny.
29.07.2007 - 11:03:52
00
MuF: cely bajk by som lopatu nikdy nezobral. ale komponenty? kde je problem ...

co?

inak na papieroch som nemal meno a bol to speslik.. naco ukratit noveho majitela o dozivotku? ten ram ajtak nepukne no aspon je istota :)
29.07.2007 - 12:14:00
00
MuF časom pukne všetko aj specik ver tomu viem o čom hovorím
29.07.2007 - 15:03:02
00
ked sa na nom bude jazdit to na co je urceny tak nepukne.. teda jasne pukne lebo unava materialu ale budu to roky
29.07.2007 - 16:25:47
00
Little Fox mal som minimálen 10 bikov origoš kupované a na žiadnom záručáku som nemal meno na majitela..Jedine ja som sa vždy registroval na stránke výrobcu či už to boli Specíky alebo Mariny.


však aj ja som mal k Marinu čipovú "registračnú" kartu.


imho: Mne praskol ŠPESL.. konkretne s-work epic
29.07.2007 - 17:04:09
00
Ako ja mam napr na servisnej knizke meno a adresu a to iste aj na zarucaku a aj na blocku tusim lebo to je nie kalsicky blocek ale taky velky .....................
29.07.2007 - 17:31:27
00
keyboard_arrow_up