matt: toto je forum a konkretne tema k jumpsport. ak sa chce muf vyjadrit, preco tak nema robit? ma taky nazor, mozno podlozeny, mozno nie tak ho vyjadruje. je to moderovane, root sa ho snazi usmernit (dokonca zamkol temu, ale rozmyslel si to zrejme). to akoze sa ocakavaju len chvalospevy a pritakavanie "autoritam" fora? mozno menej stastne si to odnasa jumpsport, ale ak niekto novy pride na forum a chce sa nieco dozvediet, tak nepotrebuje citat jednostranne nazory. napr. ja nie som profi bajker, je to moj konicek, mam radost z bajkovania, ale aj zo samotneho vyberu komponentov a skladania bajku. prisiel som na toto forum po rady, ale dost casto citavam prave tie jednostranne reakcie a zazite dogmy a nedajboze sa niekto vyjadri inak. samozrejme nemusim na toto forum chodit, ale ja si rad precitam zaujimave, prinosne prispevky, rad si pozriem fotky z vyjazdov, len mam taky pocit, ze forum pomaly zacina trapit ten typicky neduh uzavretej komunity. nezriedkave su nadradenecke az oprskle reakcie, alebo prihrievanie si vlastnej polievky - to sa potom blbo cita.
16.03.2007 - 15:34:14
00
Pekne vysvetlene, tiež pracujem v nemenovanom veľkoobchode ale v inej oblasti. Takže ešte raz pre MUFA aby to aj on pochopil. Ja ako veľkoobchod mám na výrobku ktorý nakúpim od výrobcu dajme tomu 15% rabat, to je moja VOC. Príde moj odberateľ a ten to kúpi odo mňa za moju VOC + aby z niečoho žil nahodí si svoj rabat, dajme tomu + 20%.
No a na konci sezóny môj odberateľ dá max. 20% zľavu aby dostal aspoň naspäť to čo investoval. Ja ako veľkoobchod alebo dovozca môžem dať - 20% s MOC a daľších -15% s VOC, dokopy je to 35% a stále nebudem stratový. Toto všetko platí samozrejme pokiaľ si dovozca alebo máš výhradne zastúpenie pre nejakú značku a maš veľkoobchod a zároveň maloobchod.
16.03.2007 - 15:42:54
00
matt: toto je forum a konkretne tema k jumpsport. ak sa chce muf vyjadrit, preco tak nema robit? ma taky nazor, mozno podlozeny, mozno nie tak ho vyjadruje. je to moderovane, root sa ho snazi usmernit (dokonca zamkol temu, ale rozmyslel si to zrejme). to akoze sa ocakavaju len chvalospevy a pritakavanie "autoritam" fora? mozno menej stastne si to odnasa jumpsport, ale ak niekto novy pride na forum a chce sa nieco dozvediet, tak nepotrebuje citat jednostranne nazory. napr. ja nie som profi bajker, je to moj konicek, mam radost z bajkovania, ale aj zo samotneho vyberu komponentov a skladania bajku. prisiel som na toto forum po rady, ale dost casto citavam prave tie jednostranne reakcie a zazite dogmy a nedajboze sa niekto vyjadri inak. samozrejme nemusim na toto forum chodit, ale ja si rad precitam zaujimave, prinosne prispevky, rad si pozriem fotky z vyjazdov, len mam taky pocit, ze forum pomaly zacina trapit ten typicky neduh uzavretej komunity. nezriedkave su nadradenecke az oprskle reakcie, alebo prihrievanie si vlastnej polievky - to sa potom blbo cita.


prepac, ale nevidim v tejto teme ziadne povysenecke ani oprskle reakcie...na jednej strane su predajcovia, na druhej strane kupuji...kazdy tu vyjadruje svoj nazor a je na nom aku formu zvoli...ano, momentalne "drzim stranu" JumpSportu...nikdy som u nich nebol, ani nemam ponatia ako vyzera ich obchod, ale sam som obchodnik a viem ako to chodi. To ze zacne niekto na niekoho kydat len preto ze mu nedal zlavu je o com? nepaci sa mi, nekupim...idem o dom dalej. To je to iste akoby som ja mal niekoho ohovarat zato ze si nekupil komponent odo mna ale od konkurencie...bral to niekto niekedy z tohoto pohladu? a aby ste si nemysleli ze mi zovrela zlc, dam Vam tu smeja nakoniec... :wink:
16.03.2007 - 18:35:30
00
bah nejde o tu zlavu mf, sak som si nasiel inu cenu a tam kupil... nerieste to uz ok?
16.03.2007 - 21:44:38
00
Ano, nerieste to už prosím....... aj keď nám to pekne šlo :lol: ... ale radšej už o inom.......
17.03.2007 - 06:59:58
00
maju este v jumpsporte za 1000Sk rukavice Specialized Enduro???
18.03.2007 - 13:48:17
00
maju este v jumpsporte za 1000Sk rukavice Specialized Enduro???


Tieto uz nie, alebo mozno este jedny, ale mame ine, zlacnene cca za tisic sk, cau G. jumpsport , mame aj od axonu, za dobru cenu
18.03.2007 - 17:31:20
00
Vidis, gabika, preto som to zamkol :(
A funthomas, to si mohol riesit aj cez ss....
19.03.2007 - 07:55:52
00
Vidis, gabika, preto som to zamkol :(
A funthomas, to si mohol riesit aj cez ss....


V pohode root, aj to musi byť. Aby sme sa nenudili nie? :twisted: A tak sa zdá,že sa to skľudnilo..... :wink:
19.03.2007 - 08:08:42
00
... A tak sa zdá,že sa to skľudnilo..... :wink:

mozem to dalej rozvinut :) ale je pravda, ze niektore moje reakcie sa netykali priamo len jumpsportu a tohto vlakna (matt to nejako nezachytil).
19.03.2007 - 12:54:11
00
ja som to zachytil velmi dobre a napisal som ti priklad a to ze v danom pripade stojim za JS...by si sa cudoval kolko toho dokazem pochopit a nad kolko veci sa povzniest...
19.03.2007 - 13:16:44
00
Nazdar ľudia. Dnes som bol prvýkrát v Jumpsporte, lebo som mal cestu okolo. Môžem povedať, že personál bol ochotný, milý a vedel poradiť... Ešte sa tam určite vrátim. :wink:
30.07.2007 - 13:06:40
00
jumpsport a isako su jedine dva obchody kde maju poriadneho servisaka :)
30.07.2007 - 14:58:52
00
MuF:ešte čo niee...servis za take ceny za take drobnosti...to už radšej doma alebo NE-RO :D
01.08.2007 - 22:18:32
00
Norbhee co moj? co jake za jake drobnosti? :) najblizsie si pojdem dat vylisovat loziska k tebe ok? a povolit piestnicu na tlmici tiez. odbornik.. a ja som spokojny s cenami.. celkom zlozite ukony robia napr v isaku za par korun (stahovanien lozisk) tak sa nebudem s tym babrat doma ked na to nemam nastroje a teda by som sa s tym babral tri dni a mozno pri tom aj poskodil nieco.. das 20sk a mas to za par hodin a bez namahy.
02.08.2007 - 01:43:16
00
keyboard_arrow_up