https://www.youtube.com/watch?v=ehnwtTkiIZI&feature=youtu.be

natočil som to aspoň ako tak lebo normálne keď stojím na mieste to nerobí
robí to niekedy ihned na začiatku jazdy a niekedy až po nejakom čase sedlo a pedále som vylúčil lebo išiel som aj bez sedla a bez krútenia pedálmi a robí to tak či tak...vydlica to tiež nieje...jediné čo viem že ked sa nakloním dopredu a pedálujem že to vrzga ale pomenej
neviem ani určiť odkial ten zvuk ide či zpredu či zozadu ale prikláňam sa ku zadnej časti

nemal niekto podobný problém? to sa nedá jazdiť že sa každý otáča na ten zvuk hnusný za vami ako keby som mal nejakého hrdziaka 50 ročného :D :)

Ďakujem za všetky rady
19.07.2014 - 16:55:30
00
znie to ako kosatka :)
kedze pises ze v klukach by to nemalo byt, tak potom asi uz len naboje. mal by si ich rozobrat a namazat
19.07.2014 - 21:38:27
00
Pripomína mi to vŕzganie, keď sa mi povolil rýchloupínak na zadnom kolese. :-)
20.07.2014 - 00:21:04
00
rýchloupinák som skontroloval a je dotiahnutý :)
náboj takto škrieka? ako riešil som už kadečo ale toto ešte nikdy tak preto sa pýtam či môže takto náboj vrzgať
20.07.2014 - 14:49:47
00
Moja matka si kúpila nový bike, a po chvíli jej robilo tento zvuk, tiež som nevedel dojsť na to, čo to je a mechanik po oprave povedal, že sa dostal prach/nečistota na materiál ktorý sa o seba trel a preto to tak škrípe. Na mojom bicykli mi strašne vŕzgali riadidlá(na predstavci) neskôr aj na maminom, doťahoval som to na fest a nepomohlo. Mechanik zasa povedal že to stačilo dôkladne očistiť a zmizlo to.
20.07.2014 - 16:44:14
00
no a nenapadá niekoho ešte čo by to mohlo byť? náboje to tiež niesú :/ a už ma nenapadá nič čo by to mohlo byť
21.07.2014 - 16:32:38
00
prizivim sa na teme a to ma nikdy nenapadlo, ze budem tak bezdradny so zilou na cele!
z reigna mi idu podobne zvuky ako tuto kolegovi vyssie, vsetko rozobrane, vycistene, namazane (stred, pedale, uchytenie tlmica, sedlovka, objimka, patka, hlavove zlozenie, atd..) nasadnem na bike a kvilime o sto sest. Ked som sprtol kusok vody na vahadla/tlmic, tak to na pol hodku prestalo, to vsak bolo vsetko vycistene a namazane. Ked iba vahou zapruzim, tak je ticho. Chcel by som poprosit niekoho skuseneho z BA/Raca, ci by bol ochotny len na to mrknut, dat kolecko a ma snad usmernit co ine by to este mohlo byt. Dokladne som viackrat popozeral ram, ci nenajdem puklinu, ale to sa nastastie nepotvrdilo...diks
08.09.2014 - 17:59:59
00
ani mne sa to nepaci kvak
08.09.2014 - 20:47:16
00
aj mne sa v poslednom case na fulle ozyvaju nejake podozrive zvuky co som doteraz este nepocul :D a to mam novy stred, a pravidelne mazane vsetky capy. ale vrzga to len obcas, nie vzdy.
mam podozrenie ze ci nie je nieco s ramom :tmi: ked bude skaredo, tak ho musim detailne prezriet.
prave to ma napadlo ze by si mal spravit aj ty, ale ako pises tak uz sa tak stalo.

este skus pozriet a vycistit aj vidlu, ak si to este neurobil. Lebo vrzganie rezonuje v rame, a je tak skreslene ze sa zda ze ide z ineho miesta ako skutocne.
09.09.2014 - 00:40:18
00
je to nepravidelne tak by som to tipol na tlmic/vidlu
09.09.2014 - 07:32:03
00
este sa pozriem na naboje v kolesach, ale to nepredpokladam. vidla bola na servise, robilo to aj predtym, takze to vylucujem. beriem teraz zo slovkolexu kit na vymenu tesneni v tlmici..ked sa k tomu dostanem, dam vediet :-)
10.09.2014 - 20:14:35
00
wendo, martanko podarilo sa Vám problém odstrániť? Čo nakoniec spôsobovalo tie zvuky?
26.11.2014 - 14:03:23
00
treba ich spomenut cez tagy
wendo a martanko
aj mna by zaujimalo, ako to dopadlo :)
01.12.2014 - 16:54:19
00
jop treba otagovat..na druhu stranu som mohol napisat vyriesenie...v tlmici som mal vybuchany horny reducer, vymenil som za http://www.spoke-store.sk/fox-m8-mounting-hardware/ ;-)
03.12.2014 - 20:40:16
01
čaute mam problém keď pedalujem.. keď prehodim 3-8sp tak mi začne niečo v klukach vrzgat a pritom som kľuky namazal pedale to nerobia a bude to asi stred ale neviemho vybrat mam ttruvativ howitzer a iba keď slapnem na ťažkom prevode take silné až hnusné vrzganie poraďte ako to zrobit
04.01.2015 - 20:13:05
00
keyboard_arrow_up