... takže keby tak sprosto neparkoval mohol dať 900€ za môj cesťák :lol:

Teraz vážne - takto zaparkovať dokáže len hovädo :fubar:
12.08.2014 - 17:46:42
03
Lubik, to je proste povaha.
Nechcem sa nikoho dotknúť ale na ev. čísle má označenie okresu Revúca. Možno tieto piktogramy invalida v miestnej autoškole nepoznajú a mám pochybnosti či je v tom okrese vôbec aspoň jedna križovatka so svetelnou signalizáciou. A verte, že také okresy na Slovensku máme. To je to dedičstvo pidiokresov, kde každému vernému straníkovi za čias HZDS trebalo dať stoličku okresného prednostu.
12.08.2014 - 17:59:08
00
Vysvetlenie polovodičom a mentálne postihnutým, prečo sa nemá stáť na vyhradených parkovacích miestach.

nie že by som tam parkovával, alebo čo i len zastavoval, ale tiež je trochu nedomyslené že tieto parkovacie miesta sú na % nie na kusy.. potom čím väčšie parkovisko tým viac týchto miest :?: a 30 invalidov aby sa dovalilo do jedného obchodu naraz :tmi:

ale byť vozíčkar tak by som si nakúpil najlacnejšie zámky na bicykel (cca 2€) a idiotom to pricvakával na koleso s lístočkom na okne :lol: auto to nepoškodí, kludne sa s tým dá aj odísť aj keď nie rýchlo a pohodlne, kliešťe na odcvaknutie v kufri každý nenosí aby to okamžite vyriešil.. minimálne sa ignorant nad sebou zamyslí a možno aj pohne mozgom ako svoj odjazd vyriešiť :D a na kartičke samozrejme číslo na helpdesk 158 :rofl:
asi to idem navrhnúť nejakému združeniu vozíčkarov :?:
nie je tu niekto právnik? či by to prešlo, alebo by sa to bralo ako poškodenie (ak by s tým odišiel a rozmlátil si auto)
12.08.2014 - 18:45:17
00
pokial viem,tak obsadenie 1 takehoto miesta moze vyjst aj na 300 euro....


pokial viem za obsadenie takeho miesta (vozickarskeho) je vodicak beybey...
12.08.2014 - 19:12:25
00
Lubik, to je proste povaha.
Nechcem sa nikoho dotknúť ale na ev. čísle má označenie okresu Revúca. Možno tieto piktogramy invalida v miestnej autoškole nepoznajú a mám pochybnosti či je v tom okrese vôbec aspoň jedna križovatka so svetelnou signalizáciou. A verte, že také okresy na Slovensku máme. To je to dedičstvo pidiokresov, kde každému vernému straníkovi za čias HZDS trebalo dať stoličku okresného prednostu.


Ale zasa hoväda nemôžeš radiť k okresu, politickej príslušnosti, dosiahnutému vzdelaniu atď proste hovädá sú všade a takto je to aj na našich cestách - môžeš ich stretnúť na cete do roboty na biku aj zo desať a taktiež na štreke (výjazde) čo má 150km akurát tu je podľa mňa pravdepodobnosť oveľa väčšia :!:
12.08.2014 - 19:25:10
00
...ale tiež je trochu nedomyslené že tieto parkovacie miesta sú na % nie na kusy.. potom čím väčšie parkovisko tým viac týchto miest :?: a 30 invalidov aby sa dovalilo do jedného obchodu naraz :tmi:

Počet parkovacích miest pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie je podľa príslušnej vyhlášky stanovený na 4% z celkového počtu navrhovaných, resp. požadovaných parkovacích miest. To nie je naozaj nič dramatické. :shake:
A celkový počet parkovacích miest pre danú prevádzku sa odvíja od jej veľkosti (t.j. počet zamestnancov, veľkosť predajnej plochy a pod.). Teda, čím väčšia prevádzka, tým viac návštevníkov, tým viac "vozíčkárov". Tie % sú spravodlivé a myslím v poriadku. :nod:
12.08.2014 - 19:48:11
01
no len záleží aj od tvaru parkoviska, keďže ak to je slíž nie široký ale úzky, resp nepravidelne tvarovaný s vstupom na kraji, tak vyhradené miesta sú kludne napr prvé 3 rady, pričom sú z 80% prázdne..
kým neprší a neni nejaká zimná metelica nevadí mi to, akurát keď človek sám vláči nejaké väčšie nákupy.. alebo netrepe sa s deckami, kočíkom a podobne (čo sa snažia riešiť ďalšími vyhradenými miestami, ktoré ale tí istí ignoranti tiež obsadzujú a v podstate úplne beztrestne, lebo toto asi ani policajti nemožu pokutovať?)
resp parkoviská na niektorých nových sídliskách, rovno ich vybudujú s miestami pre invalidov pričom sú stále prázdne, lebo žiaden invalid tam nebýva, miesto toho aby sa vyhradilo až následne na žiadosť obyvatela v danej lokalite..
12.08.2014 - 19:57:04
00
CraObs a co navstevnici?
12.08.2014 - 19:59:13
00
áno tí možu prísť.. ale zas má význam držať 24/7/365 vyhradené miesto koli návšteve 3x do roka na 2 hodiny? len úvaha.. neuberám im práva, len treba občas aj to zvýhodnenie triezvo zhodnotiť mám pocit..
12.08.2014 - 20:05:03
01
http://www.socpoist.sk/pocet-vyplacanych-dochodkov--v-mesiacoch-/3150s
vyplacanych je 231 121 invalidnych dochodkov, to nie je prave zanedbatelne mnozstvo
realne sa to da tazko triezvo zhodnotit....
12.08.2014 - 20:12:51
00
Este nikto fararkovy "neobjel auto klicem?" topky by mali ocom pisat.
12.08.2014 - 20:43:17
00
Clovek odide na dovolenku a tu sa deju veci... :o
Lubik, Luki.11... mrzi ma, ze kvoli nejakemu idiotovi predavate cestne biky. Dufal som, ze o par rokov uvidim Lukyho na Tour de France. ;-)
12.08.2014 - 20:48:06
01
Takmer ma dnes prešla nejaká žena čo odbočovala z druhej strany cesty a normálne ma to ani nenaštvalo.. Nejako sme na seba pozreli stylom, ze sme asi radi, ze nikto nikoho nenabral a isiel som prec... Zbadala ma asi tesne potom co odbocila ubrzdila asi 20cm predomnou. Ja som velmi nestihal, hoci som uz bol v minimalnej rychlosti - asi musim viac poladit brzdy.. :D

Ale ináč keď po mne trubia a majú 80% voľnej na obiehanie, tak ma to štve. :D
12.08.2014 - 22:02:46
00
http://auto.sme.sk/c/7284980/policajt-zastavil-na-mieste-pre-invalidov-podla-policie-neparkoval.html
12.08.2014 - 22:13:28
00
Milujem policajne hliadky, ktore bezvyznamne nechavaju nastartovane motory a minaju pohonne hmoty platene z dani obcanov SR a taktiez si privlastnuju svoje sluzobne auta, ktore su zaplatene takisto z dani obcanov tejto bananovej republiky. Clovek sa mota okolo jednosmerky, ked mu nie je jasna cesta, dvakrat sa otaca pred nou, nakoniec vojde do protismeru, ked nejde ziadne auto, aby sa nejakym sposobom vymotal z krizovatky, ktora je nejasne znacena, a oni mu daju pokutu 50e. Napis pomahat a chranit maju na dve veci :)
12.08.2014 - 22:30:33
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektronika a svetlá / Svetlá)
keyboard_arrow_up