keby si ma tam niekto chcel pridať http://www.strava.com/athletes/bikejoring
inak musím editovať aj nové aktivity, ktoré mi tam zosynchronizuje priamo z GC, lebo tam ich tiež upravujem, ale do stravy mi ich prenesie neupravené
19.08.2014 - 21:59:17
00
Bikejoring nastav si tam oneskorenie na synchronizaciu ;)
20.08.2014 - 14:36:35
00
kde je to tam? lebo hrabem sa na tej strave a nie som schopný tam nájsť nejaké takéto nastavenia
20.08.2014 - 16:58:58
00
Bikejoring ak pouzivas priamo synchronizaciu strava <> garmin connect, tak mas smolu :) ale ak pouzijes tapiriik, tak sa to da pekne nastavit

Prílohy:

tapiriik.png
tapiriik.png 83.54 KiB thumb_up0thumb_down

21.08.2014 - 08:30:17
00
@randy dik moc toto je presne co som hladal
21.08.2014 - 09:04:23
00
tak to najvyšší čas aby som ten tapiriik skúsil
21.08.2014 - 11:18:30
00
Pišem tu lebo otial asi doastanem skôr odpoveď a predpokladám že maju niektorý GARMIN 800 alebo 500,510,810.
Keď skončím stále mi ukaze max . kadenciu takú akú by som asi nikdy nedal. 170, 225, 168 atď. Je to tým že snímač mám vzadu pri klukách. ? Neovplivni to AVG ?
A ešte ďalšia vec keď synchronizujem zo STRAVOU tak mi dá iné údaje ako v GARMINE. V Caloriach, vyškových metroch a pod. Je to v norme klasika,
Dik za odpoveď.
Viac ma trápi ta kadencia. :)
26.08.2014 - 16:30:29
00
praveze merac kadencie ti priemerku len spresni. bez neho by si ju mal ovplyvnenu nepresnostami GPS, ktore su v podstate stale. a merac kadencie zaznamenava blbosti mozno 5% z vyjazdu, vacsinou ked ides bez pedalovania dole kopcom a potom par krat zaberies...


Naposledy upravil m4jo dňa 26.08.2014 - 16:39:51, celkovo upravené 1 krát.

26.08.2014 - 16:34:29
00
nemam cice garmin, ale kadencia je niekedy uletena v pripade zjazdu, ked mam kluky vo vodorovnej polohe a kluka (magnet na nej) sa pohybuje v okoli snimaca kadencie....
kadencia nema nic spolocne s presnostou merania rychlosti
26.08.2014 - 16:38:55
00
no samotna kadencia nie, ale ak ma niekto kombinovany speed/cadence senzor (napr. GSC-10), tak urcite dostane presnejsiu priemerku ako bez toho. a to aj napriek nepresnej max. kadencii
26.08.2014 - 16:43:23
00
A ešte ďalšia vec keď synchronizujem zo STRAVOU tak mi dá iné údaje ako v GARMINE. V Caloriach, vyškových metroch a pod. Je to v norme klasika,


Máš v gamrin connecte zapnutú korekciu nadmorskej výšky? lebo s tým sú tie údaje presnejšie a do stravy ti preberie údaje také ako ich máš zo zariadenia, teda ešte bez tejto korekcie výšky... a strava asi žiadnu korekciu nemá, som tam síce krátko ale všetko tam má viac metrov ako v GC
26.08.2014 - 17:10:16
00
praveze merac kadencie ti priemerku len spresni. bez neho by si ju mal ovplyvnenu nepresnostami GPS, ktore su v podstate stale. a merac kadencie zaznamenava blbosti mozno 5% z vyjazdu, vacsinou ked ides bez pedalovania dole kopcom a potom par krat zaberies...

Ano ale prečo mi ukaže max 168, 225 179 a tak ďalej keď ja som ju nedosiahol. Tým pádom / logicky / by to malo ovplyvniť aj priemerku. čí, Preto sa pýtam či nie je problém v čidle že je umiestnení pri zadnom kolese / lebo tam musí byť / pri klukách.
Č i ma niekto s tým skúsenosti čo maju GARMIN.
26.08.2014 - 17:15:11
00
Pišem tu lebo otial asi doastanem skôr odpoveď a predpokladám že maju niektorý GARMIN 800 alebo 500,510,810.
Keď skončím stále mi ukaze max . kadenciu takú akú by som asi nikdy nedal. 170, 225, 168 atď. Je to tým že snímač mám vzadu pri klukách. ? Neovplivni to AVG ?
A ešte ďalšia vec keď synchronizujem zo STRAVOU tak mi dá iné údaje ako v GARMINE. V Caloriach, vyškových metroch a pod. Je to v norme klasika,
Dik za odpoveď.
Viac ma trápi ta kadencia. :)

Ak mas GSC10. tak je to dvojsnimac, kadenciu meria osobitne a osobitne otacky kolesa len je to zabalene v jednom puzdre - teda kadencia nijako neovplyvni rychlost ani priemerku.
Vysoky udaj o kadencii - najcastejsie vznika pri zjazdoch ked sa ti podari napriklad potiahnut dozadu, alebo si s klukami nedaleko senzora a potom staci maly zakmit nohy a senzorom prebehnes hore dolu a uz mas vysoku kadenciu.
Kalorie - teda ich meranie je poviem uprimne nezmyselne cislo. je to len nejaka odvodnina z ineho udaju a kazdy portal ma na to iny postup = iny vysledok. Snad metoda vyvinuta firstbeatom je uz hodnovernejsia a na ich strankach je aj zoznam pristrojov ktore podla toho pocitaju spalene kalorie.
Vyskove metre som aj na tomto fore aj na domovskej stranke v podpise vysvetloval xkrat. Connect tieto udaje zoberie z nameranej hodnoty z fit suboru, taktiez aj globalne udaje ako vzdialenost a priemernu rychlost. Strava to dodatocne spocitava podle dostupneho DEM vyskoveho modelu, ale ten tiez nie je hodnoverny. Ver si udaju ktoremu chces. Len potom netvrd ze to je ten spravny udaj;)
26.08.2014 - 17:18:53
01
Máš v gamrin connecte zapnutú korekciu nadmorskej výšky? lebo s tým sú tie údaje presnejšie a do stravy ti preberie údaje také ako ich máš zo zariadenia, teda ešte bez tejto korekcie výšky... a strava asi žiadnu korekciu nemá, som tam síce krátko ale všetko tam má viac metrov ako v GC


Priznám sa že neviem kde sa nastavuje a v nastaveniach som to nenašiel.

Andrej25 nemam cice garmin, ale kadencia je niekedy uletena v pripade zjazdu, ked mam kluky vo vodorovnej polohe a kluka (magnet na nej) sa pohybuje v okoli snimaca kadencie..
ANO tiež si myslím že to je ten problém len som chcel vedieť či to robí viacerím kto má ten GARMIN.
26.08.2014 - 17:35:43
00
Dik vám všetkým , takže v živote sa nič nemení a bikujéme ďalej :) :)
26.08.2014 - 17:41:36
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up