lto samozrejme, že za všetko sa platí,
(aj za to počatie, aj keď aj v tejto oblasti máme okolo seba mnoho "neplatičov")
ALE platiť sa nemus LEN peniazmi, to snáď Tebe nemusím... (keďže tu prezentuješ triezve názorové prúdy ..)
a presne TAK som to aj myslel....
( a Ty to samozrejme aj veľmi dobre vieš , ale pravdepodobne si sa rozhodol ...stať sa obrancom ...)
(napríklad strata slobody, aj slobody myslenia je pre mňa veľmi veľká životná PLATBA)
a zažil som aj to ...
mám Ti písať napr. ako človek, ktorého posledný podpis (z 15 ks) mi chýbal na to aby som v "slobodnej a zadarmo" dobe mohol vycestovať do južnej ameriky, keď už nemal žiaden reálny argument povedal: "VEĎ JA SA TAM NIKDY NEDOSTANEM" ... atď ...
a bolo vymaľované ...
a dostal som sa tam potom až za XX rokov neskôr ..
09.09.2014 - 22:01:14
00
žurnalistika ak sa to vôbec dá tak nazvať, by mala byť bezplatná.

a ešte poznámočka NEOSOBNÁ k tomuto: ..
predpokladám, že papierové periodikum si nekupuješ ,,,
v práci, možno hojne využívaš tzv. pre Teba "bezplatný net" a doma ho možno platiš ...
možno nie ... to neviem... ale, NIEKTO to pripojenie cvakať MUSÍ ...
tak, že to určite nebude zadarmo ... a vydavateľ z toho nemá ani cent ....
a keďže za VŠETKO sa musí platiť ... ďalej sa mi už ozaj nechce ...
ale možno Ty pracuješ pre dobrý pocit a zadarmo ... :^)
09.09.2014 - 22:19:51
00
Mam to chapat, ze ty nic necitas? Asi to nebude pravda ale mnohe by to vysvetlovalo.


Nesranduj, na hry tu mám iných členov ;)
Čítam, ale skôr knihy a tlačoviny ktoré našťastie s politikou nemajú nič spoločné.

Sme, Pravdu a pod. nekupujem, to ich pravdivé informovanie platiť proste nebudem. Ak je možnosť, vytočím sa na internete :-) v práci aj doma.
09.09.2014 - 22:48:08
00
v podsate nic nove. len ten dovod zabijania civilov je chory.

youtube.com/watch?v=nHuHKksxj9o&t=0


scontent-b-ams.xx.fbcdn.net
scontent-a-ams.xx.fbcdn.net
09.09.2014 - 23:37:17
00
Tiez nieco pre obhajcov ruskych prav(d)...

http://respekt.ihned.cz/ost-blog/c1-62758770-v-jednom-pytli
10.09.2014 - 09:42:51
01
... hodilo by sa!

Prílohy:

blogger-image--250943741.jpeg
blogger-image--250943741.jpeg 73.46 KiB thumb_up0thumb_down

10.09.2014 - 12:34:01
00
Závidím takým Poliakom ich súčasnú politickú elitu, ktorá sa ako jediná z okolia vzpriamene stavia k ukrajinskému problému. Za tých našich sa hanbím. Za súčasnú pravicu tiež. Lebo čuší.
10.09.2014 - 16:43:23
02
toto pobavilo:
Lost U.S. Army Choppers Land on Polish Farm, Ask for Directions

“We know that security is the most important thing right now,” Halina Kowalkowska, the village’s head said. “But thank God it was the Americans.”

A teraz, milí bajkeri, sa pocvičte vo fantázii a predstavte si, že by také čosi omylom húfne pristálo aj vo vašom chotári. Ak by som vám dal na výber, priali by ste si aby to bola radšej (A) US Army alebo (B) tí povestní "zelení mužíci"? Si tak myslím, že niektorí zľahka rusofilní + hejslovácky naladení bikeri by mohli byť aj šokovaní z toho, čo by im zrazu velil pud sebazáchovy. Na druhej strane, tušíme, že tu môžu byť aj jedinci, ktorí by v prvom prípade ihneď alarmovali svoje ústredie, a v druhom snáď aj vytasili ruskú vlajku na privítanie "dovolenkujúcich" bratov :lol:
10.09.2014 - 21:13:10
01
http://m.pravda.sk/#!a=329475

Aj ked je to "pravda" ...
11.09.2014 - 11:44:51
00
.


Naposledy upravil carlosx dňa 13.03.2015 - 18:51:44, celkovo upravené 1 krát.

11.09.2014 - 13:05:27
01
Ten clovek co to splodil by si mal v prvom rade dostudovat dejepis. Takto si robi len peknu hanbu. ;)
11.09.2014 - 13:26:23
00
... a od koho je ten komentár? Ja ho vidím pod nickom "balkon Goldy Meirovej". To bude najskôr nejaký antisemita. To je ako keby niekto spochybňoval existenciu slovenského jazyka pod nickom "brada Ľudovíta Štúra".

Hold, už komentujeme aj komenty. Skrátka, je to koment na druhú. :)

Mimochodom, Golda Meirová, má u mňa rešpekt za to, čo urobila s organizátormi a účastníkmi krvavej vražednej palestínskej teroristickej akcie na Olympijských hrách v Mníchove ´72.


Naposledy upravil laco dňa 11.09.2014 - 13:34:10, celkovo upravené 2 krát.

11.09.2014 - 13:27:08
00
Mal by som (asi zbytocne) par poznámok ohladne zapojenie Americanov do bojov v Europe za 2sv.
Chceli skocit na Nemcov vo velkom style uz v 42-om, ked zacali vo vacsom pocte "okupovat" Britaniu.
Naco im Briti vysvetlili, ze to nie je take jednoduche vylodit sa na druhej strane kanalu.
Nasledne si to aj Briti a Kanadania krvavo vyskusali u Dieppe. Medzitým sa vylodili v Afrike, na Sicilii a v Taliansku. Je zaujimave, ze napriek tomu, ze podla dotycneho uz bolo Nemecko porazene. Trvalo este viac ako rok po Normandii, kym sa im spolocne s Ruskom a ostatnými spojencami podarilo konecne Nemecko porazit.
Mimochodom, uplne podobne sa da zbytok textu otocit na Rusko, Anglicko, Francuzko, Mongolsko, Rimsku risu, ... .
11.09.2014 - 13:28:01
00
ani nie... porozmyslaj aj nad komentarmi ako reakcia na toto - a nie, nie tie K++...
kludne zacni tymto...
"kazdy si na ameriku moze spravit svoj vlastny nazor. V com ma Amerika vyhodu je, ze existuje sebakritika, ci uz priamo od ich politickych predstavitelov az po americkych spisovatelov, aktivistov, alebo aj uplne od obycajnych americanov. Oni sa na rozdiel od Ruska dokazu pozriet do zrkadla. V rusku tento pohlad neexistuje, pretoze vladna garnitura to nedovoli. Mnohe veci ktorych sa dopustila americka administrativa su skutocne strasne, ale to teraz neznamena ze tu budeme velebit Rusko, alebo Cinu a tvarit sa, ze oni sa nicoho zleho nedopustili.

Pocas ZSSR boli zbedacene cele narody. Niektore ako ukrajinci boli vyhladovane, niektore boli presidlene tisice kilometrov. ZSSR sa dopustalo hroznych zlocinov proti vlastnemu obyvatelstvu. Teraz ked Rusko dostava znovu imperialisticke chutky tak nie je dobre zatvarat oci a tvatit sa ze jediny zly je USA. Cina sa sice moze tvarit naoko ako vyspela spolocnost, ale vobec tomu tak nie je. Miliony ziju a pracuju v hroznych podmienkach zacial co zbytok sa na tom prizivuje. Ludsky zivot tam nema ziadnu hodnotu. Pred zlom a nepravostou nie je dobre zatvarat oci.

Rusko je este horsi agresor ako USA, problem je v tom ze zatial je slabe a nedokaze sa vyrovnat ekonomickej nadvlade USA. Ver mi keby mohlo tak sme dnes este stale pod ich vplyvom. Okupacia ZSSR nic dobreho nepriniesla, Nezabudaj, ze to boli prave ruski vojaci, ktori vrazili nasich obcanov len preto, ze si Ceskoslovenska vlada dovolila viest inu politiku ako bola predstava Kremlu.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/diskusie/2334914/2/Ruska-ponorka-na-Kamcatke-otestovala-raketu-Bulava.html#ixzz3D0Pw5Xt2
"
11.09.2014 - 13:34:21
00


ty sa na tom mozno bavis. keby tam pri tej hustej hmle pristali rusi jednalo by sa o dalsie globalne sialenstvo, dalsie sankcie atd atd. tvoj prispevok by znel uplne inak. a presne tu je vidno tvoj subjektivny pohlad na vec.
11.09.2014 - 13:34:44
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up