Podľa tej ruky čo drží mobil musíš byť Hulk. :)
03.10.2014 - 14:19:44
05
šak to aj som :envy: :D
03.10.2014 - 15:05:44
00
Dnesnym dnom som sa stal clenom klubu zlomenej klucnej kosti v dosledku padu. Pred Inchebou, cela cyklotrasa bola plna chodcov, samozrejme chodnik takmer prazdny. Snazil som sa im uhnut, ale rajdy sa zachytili o jedneho choca, tak som siel k zemi. Pristavaci manever prave rameno. :-)
Dakujem vystavovatelom psikov za plotom, ktori mi zavolali sanitku!

Chodci, ste ako stado oviec!
Nemate co hladat na cyklotrasach! Vo velkomestach mate svoj chodnik, farebne aj povrchovou upravou oddeleny, vyuzivajte ten! :@
04.10.2014 - 14:50:12
00
ReHMn ... ja som sa uz tri krat zaplietol na cyklochodnikoch v BA do padov, kde ucastnici boli dva krat psi a raz male dieta co z nicoho nic prebehlo cez chodnik na druhu stranu(uhol som sa jej do jarku vedla chodnika) ... ale nasstatie vzdy som obisiel iba s odreninami. ... pre toto nemam rad cyklochodniky a radsej idem po klasickych uliciach alebo cestach
04.10.2014 - 15:11:59
00
Ked vidim dieta, tak ja uz zdaleka pribrzdujem na najnizsiu moznu rychlost, lebo dieta je nevyspytatelne. Dospeli by mali mat rozum a poznat predpisy.
Niekolko padov v BA uz mam za sebou, ale doteraz to bolo vzdy bez zlomeniny...
04.10.2014 - 15:37:19
00
Doplním fotodokumentáciu zo včerajšej kontroly 2 týždne po operácii k mojej nehode a demolácii.

Prílohy:

RTG.jpg
RTG.jpg 107.19 KiB thumb_up0thumb_down

04.10.2014 - 16:42:07
00
Všetkým " zlomeným" aj rekonvalescentom prajem skoré uzdravenie a rýchly návrat na " pieskovisko"...

P.S.: ReHMn, dúfam , že to stretko platí...ozvem sa . A " trim še " bratu...
04.10.2014 - 18:23:17
01
Doplním fotodokumentáciu zo včerajšej kontroly 2 týždne po operácii k mojej nehode a demolácii.

hmm, to sa klucna kost v dnesnej dobe uz opravuje platnickami a srobmi ??? ..ked som si ju ako decko zlomil (na bicykli) spravili mi akurat 8cku okolo ramien a 2-3 tyzdne som bol takto prehnuty dozadu... ale mozno som to mal len prasknute...
04.10.2014 - 18:45:22
00
TI pridrbani chodi su problem snad kazdeho mesta, idu po cyklistaku lebo tam vidia ciaru a je to hladke, proste jak ovce, kebyze je na konci priepast ajtak tam poidu bo je tam pekna rovna ciara a dobre sa ide...
04.10.2014 - 19:22:30
02
ja nemám moc skúseností s cyklochodníkmi, pretože tu kde bývam žiadne nie sú, ale stačí ísť za hranice na Moravu a tam ich je pomerne dosť a povedal by som, že na žiletke je lepšie ísť po ceste, ak tam nie je zákaz, alebo teda nahodiť turistické tempo na tých chodníkoch, pri rýchlosti nad 30km/h sú veľmi nebezpečné.
04.10.2014 - 19:39:09
00
Dnesnym dnom som sa stal clenom klubu zlomenej klucnej kosti v dosledku padu.

Ako si sa cítil na "druhej strane pultu"?
05.10.2014 - 00:50:10
00
hmm, to sa klucna kost v dnesnej dobe uz opravuje platnickami a srobmi ??? ..ked som si ju ako decko zlomil (na bicykli) spravili mi akurat 8cku okolo ramien a 2-3 tyzdne som bol takto prehnuty dozadu... ale mozno som to mal len prasknute...

Konzervatívne sa to rieši aj dnes, ak je to jednoduchá a stabilná zlomenina, keďže popod prechádzajú napr. veľké cievy, čo podľa snímku nie je tmaxov prípad.
05.10.2014 - 00:52:45
00
tak mozem prispiet k teme. 20.07. som si zlomil klucnu kost pri pade, liecene konzervativne (bez operacie iba nosil ortezu na ramenach).
uz v Septembri som jazdil znova normalne, citil som sa fajn a nic ma nebolelo. liecba u doktora bola ukoncena.
20.09. na vyjazde v Skalici nespadol ale zatazil kost a ta znova praskla :(
3ja chirurgovia potvrdili, ze sa to ma liecit konzervativne znova aj ked na sikmej snimke to mam posunute. dufam, ze v jari pri vacsej namahe mi to nepovoli znova
tmax - to mas obe strany zadratovane? uff no ale aspon sa ti to zahoji presne na mieste ako ma.
ReHMn - mrzi ma tvoj pad. ale nechapem, ako si mohol narazit do chodca. co si nevidel? nepredvidal? skocili ti nahle do jazdy ci ako? ja jazdim po BA vela ale zatial som nemal ziadnu situaciu s chodcami ani raz.


Naposledy upravil Strenki dňa 14.10.2014 - 13:03:01, celkovo upravené 1 krát.

05.10.2014 - 09:50:25
00
JoKo
Na druhej strane pultu sa snazim byt inkognito. Aspon mam poznatky kde a ktory lekar ako sa sprava k ludom mimo brandze. Ta blba zdravotna poistovna mi v tom len pomaha, lebo vydala karticku bez uvedenia titulu. ;-)

Strenki
Pri inchebe bola vystava psov, akcia interbeauty a chodci boli vsade. Ako som pisal, stado oviec... Tak som sa snazil slalomovat, ale jedneho ruka trafila rajdy (alebo opacne) a stratil som kontrolu nad ovladanim a uz to bolo...
05.10.2014 - 10:38:39
00
Strenki
tento rok? a nebol si nahodou na Stupavskom a Kralovskom maratone??
05.10.2014 - 12:09:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up