Servus bikeri. Existuje na SVK značkový servis Rock Shox? Ďakujem za infošku,
06.02.2014 - 17:17:59
01
A to si nevieš vyGoogliť?
Ja inak k spokojnosti chodím do Dolomitybike Nitra.
06.02.2014 - 17:53:26
00
oficialny dovozca pre SR je: Eximo s.r.o.
06.02.2014 - 18:26:19
00
googlil som, naslo mi v BB servis ale ten je drahy az moc, Eximo mi tiez naslo ale nevedel som, ci este funguju kedze tam mali na webe novinky pre rok 2007
06.02.2014 - 18:55:50
00
eximo je katastrofa.. už by to mal zobrať do ruk nikto kompetentnejší .....
inašč RS ti zoservisuju v každom lepšom servise...prípadne šikovnejší biker v garaži :)
tu maš všetko čo potrebuješ na servis vidlice s 32mm nohami.. od tory po sidu alebo RVL
http://www.suncycle.sk/sk/produkt/servisny-kit-rock-shox-reba-sid/3723
+ oleje a vazelinku
06.02.2014 - 21:11:34
01
Ďakujem za infošku :)
07.02.2014 - 15:54:33
00
Caute neviete kde by som nasiel aktualne info ako je tel. a adresa do exima patral som po nete a dopatral som sa k nicomu dik
16.05.2014 - 12:23:10
00
tak uz mi odpovedali na mail co som necakal tak skoro takze dobuducna ak by mal niekto taky problem ako ja aktualny kontakt

Mierové námestie 30/24 Nová Dubnica /1.poschodie nad hračkárňou/
8:30 - 16:30
0948394666
0948760076
16.05.2014 - 12:54:09
00
ahojte, viete mi odporučiť dobrý servis v KE? Asi už by mi trebalo vymeniť olej a tesnenia v Rebe
04.06.2014 - 12:09:56
00
Zdravím,
neviete prosím poradiť, kde na východnom Slovensku je autorizovaný servis? PP, PO, KE? Sport Rysy boli autorizovaný, ale už nie sú (písal som im, dostal som takú odpoveď). Iných neviem, na webe neviem dohľadať. V CTM (mám ich bajk) nevedia poradiť. Eximo, podľa ohlasov čo som čítal, nechcem ani riešiť a tiež nie sú na východe. Jedná sa mi o garančnú prehliadku, ktorú by som mal vykonať do 1 roka od kúpy, inak "nebude možné akceptovať žiadnu z reklamačných požiadaviek zákazníka" (citát zo servisného listu). Túto prvú garančku chcem zadať do autorizovaného servisu...lenže, kde ho na východe nájsť?
01.12.2014 - 20:33:37
00
autorizovane servisy mas vypisane na zarucnom liste k vidlici....ja po mojich osobnych skusenostiach v servisoch ak vidla slape tak ako ma skor by som len poprosil o peciatku do zarucaku...bike nemas odstaveny a nedodrbu ti ju zbytocnym rozobieranim
01.12.2014 - 22:09:06
00
Vypísané tam sú, ale:
1. Pre mňa zaujímavé na východe SVK: Sport rysy (PP, PO) už nie su autorizovany; sevis v KK všetky kontakty nedostupné, nedá sa s nikým spojiť...Neviem, ako to je u ostatných, lebo som každého nepreveroval, ale v bode 3...
2. EXIMO - nefunguje ani mail (delivery failed), ani stránka
3. kontaktoval som predajcu biku, ten ma odporučil zase na EXIMO, ktorý je "jediný autorizovaný servis pre Rock Shox na SVK". Inak ma odporučili na servis v CZ - čiže ten zoznam v servisnom liste je asi celý naprd
Hlavne, že tú záruku podmieňujú garančným servisom do 1 roka od kúpy, inak že neuznajú žiadnu reklamovanú vadu...lenže, keby som tak vedel, kde to má človek dať "autorizovane" zoservisovať :-/
03.12.2014 - 13:39:01
01
A čo také myslíš, že by sa mohlo objaviť v tomto období nasledujúceho roka a dalo by sa to reklamovať?
Keď si pozrieš zoznam toho na čo sa nevzťahuje 2-ročná záruka, tak radšej skontroluj vidlicu či nie je niekde poškodená teraz sám doma a sprav si rovno aj základný servis. Ušetríš peniaze, čas, vytvoríš si dobrý základ do budúcnosti - budeš vedieť ako udržiavať vidlicu v dobrej kondícii a pokojne si môžeš robiť "malý" servis aj 2-3x ročne, ak by si jazdil viac v blate a pod.
03.12.2014 - 13:53:48
00
Vypísané tam sú, ale:
1. Pre mňa zaujímavé na východe SVK: Sport rysy (PP, PO) už nie su autorizovany; sevis v KK všetky kontakty nedostupné, nedá sa s nikým spojiť...Neviem, ako to je u ostatných, lebo som každého nepreveroval, ale v bode 3...
2. EXIMO - nefunguje ani mail (delivery failed), ani stránka
3. kontaktoval som predajcu biku, ten ma odporučil zase na EXIMO, ktorý je "jediný autorizovaný servis pre Rock Shox na SVK". Inak ma odporučili na servis v CZ - čiže ten zoznam v servisnom liste je asi celý naprd
Hlavne, že tú záruku podmieňujú garančným servisom do 1 roka od kúpy, inak že neuznajú žiadnu reklamovanú vadu...lenže, keby som tak vedel, kde to má človek dať "autorizovane" zoservisovať :-/

SK predajcovia bikov posielajú do autorizovaného http://www.cyklozitny.cz/
alebo neautorizovaný bežné cyklo, prípadne šikovne ručičky by Lapiere tu z fora...
moj RS tlmič šiel po prvej sezóne a teraz po druhej tiež pojde Mirovi -Lapiere
03.12.2014 - 14:19:45
00
PatrikL Objaviť sa môže hocičo, nikdy nevieš...Ľuda riešia aj také reklamácie, ktoré sa zdajú byť jasne v ich prospech, ale u reklamačky neuspejú, nakoľko im ich výrobce/predajca neuzná kvôli iným prkotinám. Ja hľadám možnosť, ako si tú garančku zabezpečiť, ak mám tú možnosť a informujem sa tu, či prípadne niekto neriešil niečo podobné...Ale chcel som skôr poukázať na to, že záruku si podmieňujú vykonaním garančnej prehliadky, avšak tú garančku nie je u koho zadať resp. je to max. problematické sa vôbec dopátrať komu a riešiť ešte okolnosti (zasielanie poštou atď.)
Ale inak dík za radu, uberiem sa najskôr tým smerom...
03.12.2014 - 14:44:15
00
keyboard_arrow_up