tak tak....ked sa dolames tak potom sa mozes spoliehat uz iba na mobil ... ak mas signal...
12.09.2005 - 18:58:32
00
ako kedy.ked chcem potrenovat ,tak radsej sam.ak chcem nieco zazit tak s partiou.
niet lepsich zazitkov ako na biku v horach.to sa potom pri dobrom pive na zaver tury ,ale aj pocas dlhych zimnych vecerov ,da kde co porozoberat a pospominat.//okrem toho skoro vzdy ma niekto fotak.co sa tyka vykonnosti ,tak plati porekadlo o retazi a jej najslabsom clanku.idealne je ,ked idu vyrovnani bikeri.asi vsade plati ,ze kopce sa robia kto ako vladze a na vrchole sa caka.
snazime sa drzat pohromade a to tak kvoli bezpecnosti ,ako aj kvoli tomu, ze sa nam stalo a nie raz ,ze nejaky sikulo vytal strom so znackou, a ty sa mozes modlit aby si nezabludil,chcel som tym len povedat ,ze ked bludit tak aspon vsetci:-))a nie aj bludit aj sa vzajomne hladat.
My pravidelne chodime traja ,styria.zalezi aku trasu zvolime a hlavne aku spravime " propagaciu" medzi kamosmi,takze sa nas dokaze nazbierat aj desat ludi./to nas krcmar potom miluje/:-))nase kredo je:to co zazijes ti nikdo nemoze vziat.
14.09.2005 - 13:07:53
00
Ja jazdim v partii, so psom a aj sam. Vsetko ma svoje plusy a minusy. Neviem, co by som dal na prve miesto, velmi to zalezi od nalady. Ale dobra partia je na nezaplatenie...
16.09.2005 - 09:00:43
00
Jazdim casto sam. Je to fajn, ides si svoje tempo, na kazdej krizovatke sa rozhodujes kam dalej. Ak mas rozum, tak ta to obmedzuje, pretoze nemal by si ist do neznamych terenov ani na malo frekventovane cesty aby ta nenasli az ohlodaneho. Dalsia podmienka mobil a vediet kde je najblizsie miesto pokryte signalom.
Napriek tomu potom raz za cas sa cloveku zaziada po kamosoch, pretoze to ma zase ine vyhody, napriklad ta vyhecuju ked sa ti uz nechce a podobne.
18.09.2005 - 22:23:45
00
Kratke veci, po ceste a po blizkom okoli, je lepsie samemu. Dohadovat s niekym a hladat volne terminy v kalednari a ist na 2-3 hodiny spolu je naprd. Dlhšie trasy - tam treba partaka.
Na trening netreba nikoho.
23.09.2005 - 03:59:11
00
no ma to aj vyhody aj nevyhody ale dlhsie dost nerad chodim sam tak do tych 80-100 sa da ked sa chcem rozmlatit poriadne ale v pocte to lepsie ubieha
23.08.2007 - 19:05:45
00
ked sa da tak je naj ist aspon v dvojici. ale aj tak sa tazko hlada partak na zhruba rovnakej urovni co je skoda :( . najradsej chodim s niekym samemu sa mi ani tahat nechce cize single vyjazdy u mna koncia dost rychlo :oops:
23.08.2007 - 20:20:08
00
ja jazdim s kamosom, ten ma sice ovela lepsi bike, ale nema taku dobru kondicku, tak vela krat radsej sedi doma pri pc, a ja by som stale iba bikoval a bikoval, tak musim jazdit aj sam :(
23.08.2007 - 20:40:36
00
ja jazdim s kamosom, ten ma sice ovela lepsi bike, ale nema taku dobru kondicku, tak vela krat radsej sedi doma pri pc, a ja by som stale iba bikoval a bikoval, tak musim jazdit aj sam :(




ale nie je zle len bikova a bikovat a bikovat :lol:
23.08.2007 - 20:41:26
00
keyboard_arrow_up