To skôr potom, že zožral vlka a následne ho vyzvracal.
30.12.2014 - 10:15:58
00
Pretože navzdory všeobecnému presvedčeniu pes nie je kamarát, ale jedlo!

V živote by som psa nezjedol, ale takého bravča mám rád. Toho by zasa v živote nezjedol moslim. Ale číňan by si zase na psovi pochutnal. Ten by mu vrazil kudlu do hlavy a ešte by si ho odniesol ako večeru :D A možno kvôli niečomu takému ani netreba chodiť do Číny, ale pár km za obec do osady.. A vysvetli im, že pes nie je jedlo, keď ho tam varia v guláši :fubar:
30.12.2014 - 11:36:33
00
Kks...to bola debata. Normálne žasnem, čo poniektorí dokážu zo seba vypľuť...
30.12.2014 - 12:24:21
00
Ja len dúfam, že už začneme o niečom inom... Lebo čoho už je moc toho je veľa... A navyše, už to nadavanie a urážanie na posledných stránkach veľmi znižuje kvalitu a úroveň tohoto fóra...
30.12.2014 - 12:42:39
00
To už je koniec? :lol: :clap:
30.12.2014 - 12:46:08
01
Samalama : nebola to myslim argentinska doga, ale odbornik nie som (na historiu), hadat sa nebudem.


Argentinska doga bola slachtena na ochranu dobytka a majetku pred ciernou, pumami a jaguarmi v juznej amerike - je o mentalite tamojsich ludi, ze sa zabavali na psych zapasoch a neprislo im to ako neprirodzena vec - ako na slovensku "hádzaná". Je vyslachtena z viacerych plemien, dovolim si citovat slovensku wikipediu "a tak ku cordóbskej doge prikrížil nemeckú dogu a írskeho vlkodava pre výšku a rýchlosť, anglického pointra a boxera pre zlepšenie čuchu a eleganciu tela, bulteriéra, anglického buldoga a bordeauxkú dogu pre silný zákus, razantnosť a mohutnosť tela a pyrenejského mastifa, ktorý dodal argentínskej doge pevnú kostru. " O povahe a dalsich vlastnostiach sa tam tiez pise. Mozem z vlastnej skusenosti potvrdit to, co tam stoji...
Preletel som zbezne par stran diskusie, zameriavate sa na psov, ovela podstatnejsi je vsak majitel psa (napr. kauza kapučínko - demonstracia poslusnosti psa). Vzdy ked sa stretavam so psom, som pripraveny na kazdu situaciu, ako to uz bolo spomenute. Z reci tela psa, ale aj majitela sa neskor dozvedam viac. Vycviceny pes su (pri nalezitom vycviku) ochocene pudy, ktore v nom vsak stale su.
30.12.2014 - 13:33:13
02
Samalama : nebola to myslim argentinska doga, ale odbornik nie som (na historiu), hadat sa nebudem. Ale skor ma zaujima jedna "drobnost". Na jednej strane sa tu psickar - ten ktoreho meno sa nesmie napisat - ohana tym, ze pes slachteny na lov zvierat , ked sa vytrhne uteka lovit srnu, je ok. Lebo ma instinkty. Na strane druhej , ak sa pes slachti na lov ludi, tak to neplati :) A skutocne to neboli diviaky. Mozno sa za tie roky zda, ze cierna farba pripomina oblubenu iron.hiedovu pochutku, ale naozaj, boli to ludia, nie diviaky. Skus pripustit, ze naozaj su ludia natolko zvrateni, ze v case najvacsej otrokarskej manii sa psi pouzivali na lov ludi a aj sa na to trenovali a slachtili. Rovnako ako na boj v arenach, lov diviakov, na lov hadov, na lov tigrov a mp3-jek. To nie je nic, co by malo vadit cloveku, ktory sa zaobera psami a pripadne ich slachtenim. Proste to tak bolo a mozno niekde stale je.


ty trololo...ak si si nevsimol moj prispevok....bolo tam jasne napisane ze vsetky plemena ktore boli slachtene na bicie zapasy...na lov medvedov....atd..boli preslachtene na priatelskejsie psy vhodne k ludom ;) pri niekorych plemenach su dodnes agresivne kusy vyradovane z chovu...

preslachtovanim je u nich potlacovana agresivita ktoru vyslachtili na zaciatku zamerne..

narozdiel od toho polovnicke psy nemaju preslachtovanim potlacovane pudy na stopovanie a nahananie zvery...

zase si si zobral z toho co pisem len to co sa ti hodi..ako vzdy lto....aprekritul topodla seba aby si sa mohol posmievat...
30.12.2014 - 14:19:30
00
... ja si myslím, že aj tu sú mnohí prešľachtení.
30.12.2014 - 14:22:24
010
sakra miso, nevies si ani psa vycvicit a snazis sa byt na slachtenie odbornik
co su to
bicie zapasy....
? :D
30.12.2014 - 14:28:09
00
Úplne si predstavujem ako sa medzi sebou bijú nejakí bubeníci, alebo také niečo :D
30.12.2014 - 14:40:21
04
Veď normalka, nie?

Prílohy:

15237-0-bicie-v-bordovom.jpg
15237-0-bicie-v-bordovom.jpg 140.04 KiB thumb_up0thumb_down

30.12.2014 - 14:42:52
01
co za sialeny mozog slachti taketo psy :rofl:

Prílohy:

dog-drums-drumming.gif
dog-drums-drumming.gif 353.09 KiB thumb_up0thumb_down

30.12.2014 - 14:49:14
012
[quote=""][/quote]
Okay, takze mas dalsiu vlastnost, v ktorom si odbornik :) Gratulujem.

Takze teda postupne:
preslachtovanim je u nich potlacovana agresivita ktoru vyslachtili na zaciatku zamerne..
Cize pripustas, ze tzv. bojove plemena existovali a zamerne sa psici slachtili na agresiu voci nielen sebe ale aj ludom. Na tom sa da stavat dalej :)

narozdiel od toho polovnicke psy nemaju preslachtovanim potlacovane pudy na stopovanie a nahananie zvery...
Cize tvrdis, ze slachtenim psa je mozne pudy pridat, odobrat, alebo zamerne ponechat. Tj slachtenim je mozne "vyrobit" psa , ktory pudovo lovi ludi, potom tie pudy mozno zrusit a popritom pripadne spravnym slachtenim je mozne ponechat zvieracie pudy na lov zveriny.

Mne z toho plynie jedna otazka. Preco teda sa tie psy nevyslachtili tak, aby nahanali len zver a nie ludsku nohu a ruku ?

ps: Len aby si vedel, takto ako si to predstavujes to nefunguje, nefungovalo a nikdy fungovat nebude :) A inak, neposmievam sa ti, to len ty svojimi reakciami obracias svoje prispevky na vlastny posmech.
30.12.2014 - 14:50:12
01
co za sialeny mozog slachti taketo psy :rofl:

To si zabil LOOOOL :rofl: :rofl: :rofl:

Izzy68 fajn prispevok :y:

Ja len dúfam, že už začneme o niečom inom... Lebo čoho už je moc toho je veľa... A navyše, už to nadavanie a urážanie na posledných stránkach veľmi znižuje kvalitu a úroveň tohoto fóra...

Jezusdovolenkuje :lol:

edit: uz by bolo fajn, keby forum vedelo automaticky spajat posledne prispevky od toho isteho usera :^)
30.12.2014 - 14:51:36
00
poculi ste uz o connected bike ? cobi .....vyzera to zaujimavo, konecne plnohodnotny cyklokomp :))) http://youtu.be/XYr99n5aM0w
30.12.2014 - 15:31:06
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up