no neviem co ocakavas od dirtovej vidli :D na dirt niesu ziadne zehlicky vidlice predsa :roll:
04.09.2007 - 12:31:59
00
Pre niekoho stačí aj RST, pre iného nebude dobrá ani REBA, niekto len FOX....
je to len o spôsobe využitia a financiach.
Niekto bude jazdiť celý život a o technike jazdy nebude mať ani tušenie.
Iný bude mať snahu sa stále zlepšovať a ten príde časom na to, že bez lepších komponentov sa jeho vývoj zastaví.
Dalši chce mať len to najlepšie aj ked to nevie využiť a možno by nespoznal rozdiel medzi RST a Epiconom ...

Jazdím to, na čo mám ..... :idea:
04.09.2007 - 13:11:27
00
matko: pisem, ze od nej nieco ocakavam? prave preto ze je to vidla na skakanie kupujem novu.
roman: presne tak. aj ja si kupujem epicona, a ten mi bude stacit, hoci kazdy by radsej si kupil nejakeho FOXa, ale na to treba mat viac penazi - presne ako vravis - jazdim to, na co mam :idea: .
04.09.2007 - 13:16:01
00
Neviete niekto poradit kde v Bratislave servisuju suntoury? Jedna sa o beznu udrzbu... sam si netrufam. Asi to spravia hocikde, len ci niekde neni oficialny servis na tieto vidly :)
09.09.2007 - 13:36:11
00
roman, nechces si zarobit? :)
09.09.2007 - 18:00:57
00
ako už povedal palig napíš romanovi ss .On sa do toho fakt rozumie
09.09.2007 - 18:54:41
00
Neviete niekto poradit kde v Bratislave servisuju suntoury? Jedna sa o beznu udrzbu... sam si netrufam. Asi to spravia hocikde, len ci niekde neni oficialny servis na tieto vidly :)

čo to je za typ?

Palig: tak diky za ponuku :lol:, robím také veci, ale spravidla pre upravované vidly, či už moje, alebo Milanové v záruke (no že by som sa pretrhol :roll: ).
Do neupravených Santuriek sa nerad púšťam, nakolko sú spravidla mazané vazelinou a neteší ma (ani tá robota), ked odchádza vidla ktorá zdaleka nezodpovedá mojim predstavám. Ich prvotné (panenské) upravovanie nerobím, na to mám Milana, nakolko nemám priestor na prvotné otvorenie natlakovanej patrony. Ked už bola "panna" raz otvorená tak potom už nieje problém. Všetky prípravky mám spravené len pre 32mm nohy a ako to tak vyzerá tak dalšie sú v nedohladne :cry:

PS: koncom septembra - oktobra, idem za Milanom takže ak má niekto záujem o úpravenie vidly a nechce sa mu platiť poštové oboma smermi, tak ju viem zobrať na úpravu.
Posielajte SS a ja preverím či to budeme stíhať, nakolko tam mám aj iné plány.
09.09.2007 - 18:54:48
00
čo to je za typ?

Je to AXON S-RL predpokladam rocnik 2004, nakolko je to namontovane na Kellys Majestic rocnik 2004.
BTW: Je tam ten problem ze nedrzi tlak, ale ta hodnota na ktorej sa to ustali mi v podstate celkom vyhovuje... :?
09.09.2007 - 22:07:38
00
to znamená, že zvyšný tlak sa nachádza v spodnej nohe a tlaky sa ti v kludovom stave vyrovnali ... takže máš dualair :lol:
Viem že toto bol jeden z najčastejších problémov týchto vidiel. Našťastie som to nemusel riešiť, ale ako to tak vyzerá budem musieť.
OK detaily dohodneme cez SS.
10.09.2007 - 10:04:03
00
keyboard_arrow_up