v kosiciach taky problem nemam ze by sa mi niekto nezdravil alebo take daco...len by sa opovazil 8)
15.03.2008 - 21:12:47
00
Ja zasadne zdravim aj vevericky v lese :lol: je to prejav ucty k zivocichom ako takym :lol: a dnes sme sa zdravili s maratoncami co behavaju po spolocnej ceste.
15.03.2008 - 21:39:49
00
v kosiciach taky problem nemam ze by sa mi niekto nezdravil alebo take daco...len by sa opovazil 8)
to musis byt velmi pohladna slecna 8)
15.03.2008 - 23:19:38
00
Šliapal som si včera v MK pekne hore kopcom po lesnej ceste a oproti som v diaľke zbadal bikera, ktorý mal v tom zjazde slušne naložené. Všimol som si, že sa pozerá na svoje riadítka, či kam a rúti sa na mňa ako keby som tam nebol. Keď už bol fakt blízko, zdvihol hlavu a to už som sa pre istotu pakoval preč z cesty doprava. Zarazilo ma, že sa ani nepokúšal prejsť do svojej stopy (moja bola kúštik lepšia, ale aj tou druhou sa bez problémov dalo). Žiadne ďakujem, žiadny pozdrav, ani bú. Celé mi to bolo také čudné, čakal by som, že aj v lese sa jazdí vpravo, či?
04.05.2015 - 07:05:42
00
nemyslím si, prečo by sa malo jazdiť v pravo? zvyčajne je dolukopcová trasa zaujímavejšia iná ako tá horekopcová
04.05.2015 - 08:02:59
00
Bez smajlíku sa mi ťažko odhaduje, či to je myslené ako sarkazmus, ale ak sa tu nemáme pozabíjať navzájom, tak v rýchlosti potrebuješ mať nejaký pevný bod ohľadom vyhýbania sa v protismere. Ešte aj na Cerovke sa vždy vyhýbame vpravo, ale pointa je, že rútiaci sa bajker by sa nemal spoliehať na to, že mu budú uskakovať z cesty, zvlášť ak má na svojej strane polovicu lesnej cesty.
04.05.2015 - 08:29:04
00
Ohladne aplikovania cestneho zakona (jazda vpravo, pravidlo pravej ruky) na lesne cesty (ucelove komunikacie) je dost rozporuplnych nazorov a mam dojem, ze sama policia v tom nema jasno a ich pristup byva podla toho, kedy sa im to hodi.
Za mna podla zdraveho sedliackeho rozumu je vhodne sa nim riadit. Napr. ak idu dvaja bikeri proti sebe stredom lesnej cesty, vyhybat sa budu vpravo.
04.05.2015 - 08:34:32
00
pali, máš pravdu, rútiaci sa má spomaliť kým nie je jasné čo ktorý urobí, a úplne stačí ak si všetci môžeme na svoje svedomie povedať, že to tak robíme
04.05.2015 - 08:47:03
00
keyboard_arrow_up