Jezus: este sekundu dlhsie by ma ignoroval a uz by som odisiel :-) ... asi som to tricko tak velmi chcel ked som to vydrzal :-)
14.05.2015 - 11:12:44
00
jo jo ja som tam bol naposeldy mozno tri roky spat mozno viac neviem presne.(rovnaky pristup ako tu spominany) som rad ze sa nic nezmenilo lebo stale a kazdemu kto sa ma spyta na kaktus tak mu poviem ze tam urcite nechod.
14.05.2015 - 12:58:58
00
ja som bol vcera v Kaktuse 1. a zaroven aj posledny krat... asi som mal smolu na personal ale je to bieda.. a to ma pred tym uz kamarat varoval, ze nema vyznam tam chodit...
z mnou pozadovaneho modelu termo triciek boli vystavene 4 velkosti, mnou pozadovana velkost M tam nebola.
ked som sa siel spytat personalu ci maju niekde skladom velkost M, chlapik ked videl ze k nemu idem sa radsej otocil a tvaril sa ze nic.. no ked som ho oslovil a spytal sa "mate prosim velkost M z tohto modelu na sklade?" tak jeho reakcia bola "je to mozne" .. a hotovo, tym si myslel ze to pre neho konci a ja mu dam pokoj :)

ale nedal som, tak som sa ho spytal "a vieme spravit nieco s tym, aby som si tu velkost M vyskusal?" .. tak chlapik s mega "ochotou" isiel smerom k pokladni a cestou sa zastavil pri kamaratovi/zakaznikovi s ktorym asi 5 min rieisil pizzoviny... ja som stal opoti a neveriacky sa prizeral...
po 5 minutach ked sa s kamaratom rozlucil sa pozrel na mna a pyta sa ma "cakate na to tricko?" a ukazal rukou na tu krabicku s trickom ktoru som mu podal aby preveril inu velkost... v tom mi v hlave prebehla myslienka "no nie ty trulo, pozeram sa na teba jak kasles na zakaznikov" no nastastie som si kusol do jazyka a aj ked som mal v plane povedat dakujem, do videnia... tak som pockal kym to chlapik zozenie...
Chlapik donieosl tricko, ja som si ho skusil a ze ho teda berem a zaplatim... blokoval ma iny tipek a ked mi podal uctenku tak ziadne "dakujeme, dovidenia" ... nic, ako keby som ho mojim nakupom v celkovej hodnote ubohych 35e (pre niekho je aj to peniaz) obtazoval...
tak som si povedal, ze vam ja uz zarobit viac nedam :)

hned nato som isiel este do Bajkule... pristup diametralne odlisny, mily a ustretovy personal ktory sa predbiehal v tom kto ma skor obsluzi (je pravda ze zakaznikov mali menej ako v kaktuse) a s ochotou splni vsetko co mi videli na ociach a tak som tam aj nechal podstatne viac penazi ako vo vycackanom, vyfintenom no neochotnom Kaktuse

p.s.: osobne nepoznam nikoho z tychto dvoch shopov...

Tak ja som potom mal bohové štastie:-\ ked som tam bol ja bolo tam dost ludi...ja som prisiel k prilbach a jednu som zobral do ruky,a vtom prisiel ku mne taky mlady chalan a hned,ako pomožem"....
14.05.2015 - 15:05:31
00
RaddySvk: presne ako vravis, mal si "stastie" ... to clovek asi nozaj potrebuje, ak tam ide nakupovat :)
19.05.2015 - 10:42:46
00
A že tam zamestnávajú profikov, mi povedali
19.05.2015 - 23:27:50
00
Ja som tam kupoval minulý rok tretry a po pár minútach obzerania sa zjavil týpek, či môže pomôcť a tak, dohľadal moje číslo, doniesol, jednalo sa pri tom o výbehový model so zľavou, takže žiadny bohovský kšeft z toho netrčal, hneď aj ponúkol pedále, namontovali kufre, proste pohoda. Na druhej strane dosť nepríjemne pôsobilo, že kým som čakal na moje číslo, tak vedúci došiel ku pokladni a tam sa začal dosť nepríjemne voziť na zjavne novom predavačovi, že čo si to dovolil, odísť na 10 min. z roboty bez toho aby mu to osobne nahlásil. Chalan sa bránil, že to povedal nejakému kolegovi, ten ho potopil, že síce niečo počul ale ani mu nerozumel a koniec koncov jeho do toho nič nie je a tak ďalej. Nejde vôbec o to kto mal pravdu a čo sa vlastne stalo. Rozpísal som to, lebo z celej situácie vyplýva, že vedúci je magor čo nevie jednať s ľuďmi a majú tam super fasa kolektív, čo tiež prispieva k výkonu v takýchto povolaniach.
V sumáre, ja som bol spokojný, vyhýbať sa tej predajni nebudem, ale ani ju vyhľadávať.
27.05.2015 - 14:39:35
00
Presne rovnake skusenosti mam aj ja.Robil tak zomna ***** a tvaril sa jak nevim co.Potom ma obsluzil normalny zamestnanec ale aj tak tam uz viac nepojdem.Racej dam zarobit malemu obchodu ktory si vazi zakaznikov
01.06.2015 - 21:28:26
00
Dnes som si chcel dohodnut testovacku na enduro comp 29 a ked som volal s predajcom a pytal som sa ho ake a kolko dokumentov potrebujem na pozicanie tak sa odmlcal a potom povedal, ze ma pocit, "ze chcem spravit z bikom nieco zle"....ja sanka dole, ze o co mu ide, tak som len odpovedal, ze ak ma pocit, ze biku chcem spravit nieco zle tak vdaka a dovi. Ty ludia su tam uz tak vyhoreny, ze by mali zmenit profesiu.
09.07.2015 - 18:41:39
01
Dobre ze pises, chcel som si pozicat cestak, takze to prehodnotim
09.07.2015 - 18:49:05
00
Celkovo cykloobchody nedosahuju kvality obchodov, ktoré predávajú iny sortiment
09.07.2015 - 18:55:08
01
Dobre ze pises, chcel som si pozicat cestak, takze to prehodnotim

Príď osobne, nebude problém a napíš mi, na kedy ti ho mám rezervovať. Akurát v práci budem až budúci týždeň, teraz mám ešte dovolenku.
10.07.2015 - 08:14:04
01
No ja som tam bol dnes prvy krat ale veru niesom moc spokojny. chcem som jednoduchu vec a to nastrihat bowdeny na pozadovanu dlzku. Najskor som cakal asi 15-20 min na radu. Potom sa ma ujal jeden predvac nastrihal to jak moja mala dcera ani jeden nieje takej dlzky ako som chcel. Dlzku ratal asi 6 krat na kalkulacke, potom zase nesiel pocitac ci co tak som cakal na uctenku. no clekovo som tam bol asi 40 minut. Chudak jeden talian chcel kupit bike a ked si ho tam prehadzovali hore a dole tak sa nakoniec pytal ze ci vobec moze si ten bike kupit alebo co je za problem. Celkovo v tej predajni je strasny chaos. nikto nevie co robi a ked aj nieco robi tak to robi zle. neviem mozno mali zly den hovorim bol som prvy krat tam ale tak asi tam nebudem casto chodit po tejto skusenosti.
21.07.2015 - 20:14:09
00
Predavačov je nás tam 8. Z toho jeden má na starosti sklad, ďalší eshop a jeden reklamácie. Väčšina zákazníkov chodí v špičke, tj. cez pracovné dni po 16./17. hodine alebo v sobotu po 11. Treba si uvedomiť, že predaj bicykla môže trvať od 5 minút do vyše hodiny pri celej rodine. Každý sme iný, niekto dlhšie skúša, potrebuje sa porozprávať, povyberať plno doplnkov. Nefunguje to ako v potravinách, kde si každý vyberie tovar a už len čaká pri pokladni. Často obsluhujeme 2 zákazníkov naraz a rozhodne ich nenechávame čakať naschvál. Do toho ďalšie aspekty, ktoré rozoberať nebudem.
21.07.2015 - 20:28:26
04
Chlapci tak tomuto obchodu nedam nikdy v zivote zarobit ani cent.Volam tam kvoli orechu,ci mi vedia poradit.Ze ano vedia.Hovorim tak poradte.Ze ci som kupoval bajk u nich,vravim nie.Tak ze pre mna bude jednoduchsie a rychlejsie zavolat tam,kde som ho kupil.Pytam sa ze ked vie,preco mi neporadi.Ze to ke na dlho.Hovorim mam cas.On ze ale ja nemam.Hovorim zavolam neskor.Ze on ma robotu na dva tyzdne curak.Ja uz nervy,ze ci sa takto normalne bavia so zakaznikmi.Ze nie,pokial nejde o nadstandartnu poziadavku.Hovorim ze cooo?
No ze keby som chcel kosik v pohode,ale toto je nadstandart.Arogantny chrapun,ani meno mi nechcel povedat,vraj Marek.
Normalne som rozcarovany...
22.07.2015 - 14:35:03
01
jaaaj Mareeeek :)
22.07.2015 - 14:47:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up