Nemysleis ze to bola tvoja nerozvaznost?
28.06.2015 - 09:39:30
00
Mal som asi 15 rokov ;) .... a to policajné auto bolo tuším stará Lada alebo Žiguli .
28.06.2015 - 14:23:14
00
Tak dnes prva taka trocha vaznejsia nehoda ktora sa vobec nemusela stat :fubar:

Sli sme s kamosmi traja za sebou po uzkej Kostolanskej ceste do KE. Slo oproti auto jedno nas obehlo druhe nestihlo. Snazil sa medzi nas vtrepat, ale nemali sme sa kam uhnut tak sme ho gestami chceli poslat dozadu. Typek nas vytrubil a obehol. Lenze pozom nas zacal vybrzdovat a snazil sa nas zastavit. Tak som sa ho snazil vytlacat co najviac do stredu, trocha sme sa otukali, povedali si par teplych slov :finger: a on sa takmer zrazil s dalsimi troma oprotiiducimi autami (cely cas kym sa to dialo bola tam plna ciara, ziadna krajnica). Nakoniec odisiel. Ok nic starsne ideme dalej.

Na zaciatku Kosic si nas pockal. Siel som prvy a ked som sa ho snazil obist tak na mna typek skocil a zhodil ma z bajku. Dopadol som na chrbat, ruksak a prilba ma zachranili mal som len par skrabancov nejakym zazrakom si on nic nespravil. Typek sa na mna vykrical, ja na neho. V tom vybehla jeho zena z auts ci im chcem zabit decko a dokricala muza aby zavolal policiu.

Policajti prve co, ked vystupili z auta ani poriadne dvere nezavreli, fukat, vesty (len od nas cyklistov!) a prilby... Nastastie vsetko ok, vypoculi si revanie manzelky spisali si udaje a poslali ich prec lebo tvrdenie proti tvrdeniu :/ vobec ich netrapilo preco nas typek vybrzil, preco ma zostrelil z bajku. Nic... Len fukat. Nam len povedali nech nechodime po tej ceste. Wtf?! :fubar:


Naposledy upravil 110mat110 dňa 28.06.2015 - 19:30:13, celkovo upravené 1 krát.

28.06.2015 - 19:16:11
00
Clovek na bikeu uz v dnesnej dobe aby nosil aspon slzak a teleskopicky obusok a bolo by vymalovane:-) povinna vybava cyklistu v zadnych vreckach na drese.
28.06.2015 - 19:21:13
04
Mal som slzak, ale nastastie, ze som ho nepouzil. Este by som si pohorsil. Aj to, ze som sa ho snazil obist chcel typek pred policajtami prezentovat, ze som ho siel zrazit ale vzhladom na to, ze ja som mal krvavu ruku a rozdrbanu prilbu som bol ja poskodeny a policajti mu neuverili.
28.06.2015 - 19:27:07
00
Prečo si naňho nepodal trestné oznámenie, veď si mal dvoch svedkov.
28.06.2015 - 20:31:28
02
Mal som slzak, ale nastastie, ze som ho nepouzil. Este by som si pohorsil.


Čo ??? Však na teba zaútočil, zhodil ťa z bicykla. Bál si sa že útok bude pokračovať....jednoznačne by si si nepohoršil . Ohrozil vás pri predbiehaní, ohrozoval protiidúce autá, zaútočil na teba, možno sa vyhrážal (???). To by som len tak nenechal .
28.06.2015 - 20:39:50
00
Hej hej hej vy ste starí matadori, Matej je oveľa mladší bažant , tak sa jednoducho zľakol a " stiahol kolty"...chápešššš bratm?
28.06.2015 - 20:48:24
04
3 na 1 nič ??? pri debiloch ferovky neplatia ...
28.06.2015 - 21:03:16
00
Nemal si ho obchádzať, ale zastaviť, Ty si ho mal nafotiť aj s EČ a kamoši volať zelených. Keby bol sám, tak je to tvrdenie proti tvrdeniu, ale mal si dvoch svedkov, ktorých si nevyužil. Nevadí, nabudúce budeš vedieť, ako reagovať.
28.06.2015 - 21:16:38
04
On mal v aute manzelku a male decko aj tak jazdil jak ***** pri takom viac nevymyslis. Preto som pri nom nechcel zastavovat. A naozaj som sa s tym nechcel zapodielat ani o minutu viac ako bolo nutne. Opletacky s policiou naozaj nechcem mat. Videl som ako k tomu zeleni pristupovali. Sa cudujem ze nam neskontrolovali lekarnicky...
winter78 ono je to tak, ze rozdiel medzi tym ci som ho ja chcel zrazit ked on ma chcel zastavit alebo on ma zostrelil ked som mu chcel ujst velmi nie je.
28.06.2015 - 22:25:26
01
vzdy ked sa stane taketo nieco, tak ako prvy musis volat fizlov ty. Na to sa totiz tiez prihliada, kto volal policiu ako prvy.
28.06.2015 - 23:44:39
00
Matúško
"Lenze pozom nas zacal vybrzdovat a snazil sa nas zastavit. Tak som sa ho snazil vytlacat co najviac do stredu, trocha sme sa otukali, povedali si par teplych slov :finger: a on sa takmer zrazil s dalsimi troma oprotiiducimi autami"
sa ti zdá dobré .. normálne ... aspoň trošku "múdre" správať sa TAK ako si sa správal ???
to, že je niekto DEBIL .... tak ho "naučíš" sa slušne správať TAK, že budeš ešte vačší debil ?? bajkom na auto ??
čo sa čuduješ ....
mimochodom pred policajtmi si mal tvrdiť, že je PRAVDEPODOBNE pod vplyvom alkoholu lebo Ťa (vás) ohrozoval , musel by minimálne fúkať ...
ale asi to povedal (na základe nie veľmi inteligentnej reakcie) Vašej on o vás,
preto ste ASI fúkali ....
29.06.2015 - 00:14:15
04
presne tak, vzdy ked vas ohrozuje vodic, tak policii treba povedat, ze mate podozrenie ze soferuje pod vplyvom navykovej latky. To treba povedat uz do telefonu.
29.06.2015 - 00:18:12
00
Tu je ešte raz to video ako potrestali toho čo zaparkoval na mieste pre invalidov z pohľadu ako to robili.

to ten borec na motorke je ako policajt alebo len nejaká hliadka? ako ho mohli hentak nechať odísť?
29.06.2015 - 07:25:09
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up