tiez ma to napadlo, v tazkych kopcoch mu podradit a konci :D
06.07.2015 - 20:15:52
00
Ci to je pravda neviem, ale stanovisku za neutralizovanim bolo, ze vsetka (alebo velka vacsina) zdravotnicka pomoc bola pri tom pade. Keby sa nahodou pritrafil neskor dalsi, nemal by kto vcas zasiahnut. Tak sa cakalo.
06.07.2015 - 21:28:10
01
Akurat potvrdili ze Cancellara je mimo...odstupil z TDF. ma mat dve fraktury casti stavcov v dolnej casti chrbta. teda to iste ako na zaciatku roka len o dva stavce vyssie :( skoda
06.07.2015 - 21:39:02
00
nie, pretoze to je slusnost pockat na niekoho, kto si za ten pad nemohol a nebol v tom pade sam a nebol to lahky pad ani pre inych...


Takych padov byva na pretekoch x a xkrat horsich a necaka sa a nie ze sa zastavi balik, je pekne pockat to ano ale o cancellarovi je zname ze je akasi seda eminencia a co povie to plati...ja len nie som fanusikom nepisanych pravidiel
06.07.2015 - 22:47:45
00
Approaching the first climb of the Tour de France, the côte de Bohisseau, the peloton was about to rejoin the breakaway riders when a big crash occurred. William Bonnet (FDJ), Tom Dumoulin (Giant-Alpecin) and Simon Gerrans (Orica-GreenEdge) were the first three riders forced to pull out. Yellow jersey wearer Fabian Cancellara (Trek) was also involved in the crash. Due to the extraordinary circumstances of the crash at a very high speed, the race was neutralized to allow the injured riders to be back in the peloton. Twenty five minutes after the crash, a new start was given at the top of the côte de Bohisseau with 50km to go.
07.07.2015 - 05:49:36
01
za všetko aj tak môže ako vždy Cavendish :D keby včera viac makal, nemusel Tony prísť o žltý dres...:)
07.07.2015 - 07:44:55
06
Akurat potvrdili ze Cancellara je mimo...odstupil z TDF. ma mat dve fraktury casti stavcov v dolnej casti chrbta. teda to iste ako na zaciatku roka len o dva stavce vyssie :( skoda


http://supercycling.cz/novinky/tour-de-france/fabian-cancellara-ma-zlomene-obratle-na-tour-skoncil/#.VZtuHUaueM9

Aj tak je frajer, že s tym dosiel do ciela etapy
07.07.2015 - 08:15:54
01
Takych padov byva na pretekoch x a xkrat horsich a necaka sa a nie ze sa zastavi balik, je pekne pockat to ano ale o cancellarovi je zname ze je akasi seda eminencia a co povie to plati...ja len nie som fanusikom nepisanych pravidiel

Richi, to bol jeden z najhorsich padov na TdF za posledne obdobie co si pamatam, nebol v tom case ziadny unik, nic rozhodcovia neovplyvnili, ze sa na chvilu zastalo a pozbierali zranenych a pockali kym ten chaos trochu skonci. Obcas by nam malo ist viac o zdravie ako len o pretekanie
07.07.2015 - 09:51:04
02
bol by som zvedavy na tie x pady a este k tomu x-krat horsie... nolen dosad nieco za to x :D
07.07.2015 - 10:19:11
00
to komentovanie na STV je pekny des, normalne som sa za nich hanbil pri telke :D
07.07.2015 - 10:41:40
06
neprehanaju to uz troska? :D bodkovane polepy na rafiky pre najlepsieho vrchara

https://www.facebook.com/katushacycling/videos/847779155277855/
07.07.2015 - 10:47:56
00
za všetko aj tak môže ako vždy Cavendish :D keby včera viac makal, nemusel Tony prísť o žltý dres...:)

To mas velku pravdu.ja presne pre toto neznasam toho prdolu.Akoze cyklista. Ano je skvely spurter, je vidiet ako vyhrava a to sa berie z viacerych hladisk. Ale ako clovek je to arogantny sabastredny curak.
07.07.2015 - 11:04:36
00
neprehanaju to uz troska? :D bodkovane polepy na rafiky pre najlepsieho vrchara

https://www.facebook.com/katushacycling/videos/847779155277855/

Aj Contadorovi do lepili na Gire
07.07.2015 - 11:05:38
00
bol by som zvedavy na tie x pady a este k tomu x-krat horsie... nolen dosad nieco za to x :D


Mne nejde o to ake pady byvaju, na gire bolo v poslednych rokoch dost brutalnych padov (ale to asi nepozeras sagan tam nestartuje). Jasne ze to bolo brutalne ale verim tomu ze nebyt tam cancellaru tak to prudom nezastavi moj nazor. A cancellarovi by asi jeho cest nedovolila po pade sadnut do auta a ukoncit to sak to muselo sakra boliet.
07.07.2015 - 11:07:54
00
Inak k tomu komentovaniu na STV. My Slovaci frfleme na vsetko. Keby nevysielali nasi prenos bolo by zle.Ked vysielaju zase "kecaju". Najvacsi odbornici najviac kritizuju. Mne sa zda,ze tento rok je pocas etap viac informacii . Myslim,ze pripravit sa na komentovanie tdf je strasne tazka vec.A kazdy moderator robi maximum.Ja netvrdim,ze sa to vyrovna Bakimu,ale myslim ze je to v pohode.Aj taj dokazu pouzit 10% vedomosti pocas komentovanie.teda tych 90% su informacie ktore musia mat nastudovane.No nikdy nevedia dopredu co vsetko pouziju.Tak menej kritiky a radsej ich povzbudte na ich profile.To cloveka viac motivuje.Ti chlapi spia 5-6h a niekedy aj menej.
07.07.2015 - 11:13:28
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up