motorex wet lube...

http://www.bikeradar.com/gear/category/tools/cycling-tools/product/wet-lube-28383
21.09.2009 - 10:35:04
00
Motorex Wet Lube je obdoba alebo rovnake FINISH LINE CROSS COUNT.

Radsej miesto Finish line teflon plus teda FINISH LINE CROSS COUNT.Je lepsie radsej mat spinavu retaz namazanu ako cistu a suchu.Ako spomina treefinger.
21.09.2009 - 11:40:16
00
paradoxne ja pouzivam na horaka Finish line Pro Road. Je to nieco medzi CC a Wet Lube. Zatial sa nestazujem. Retaz to menej svini, maze dobre, vydrz ok.
21.09.2009 - 11:48:36
00
kde to kupujete ak nie ste priamo z ba?:)
21.09.2009 - 16:37:09
00
Na internete:http://www.kupkolo.cz/produkty/Mazani-a-cisteni_61/mazani_228/Vosk-na-retez-Lubrichain-75-ml_732.html.

Čo je podľa vás lepšie do sucha a prachu: ten vosk hore(Lubrichain Racing Wax) alebo Pedros Extra Dry?
21.09.2009 - 16:43:35
00
to martin55 ja som kupil FINISH LINE CROSS COUNT mensie balenie este som nedaval na retaz.Poradil mi to predajca ze najlepsie oproty s teflonom.Treba chvilu pockat po aplikovany a potom utriet zvysok dole.
23.09.2009 - 14:14:02
00
Jj ja si idem teraz kupovat Finish line Dry. Retaz a ina namazana cast biku nechyta prach a ine necistoty vcelku fajn uvim v praxi ;)
23.09.2009 - 19:47:29
00
Yarroline Lubrichain Racing Wax - po dlhom uzivani mozem skonstatovat ze spini retaz kolkokrat som ju vypral tolko krat namazal z krasnej striebornej po par km cierna retaz a aj kazeta Maze dobre no na vzhlad + lepi sa na to prach Skusim nieco od Finish line .... asi :D
29.09.2009 - 23:34:53
00
kde to kupujete ak nie ste priamo z ba?:)

nejaky finishline predavaju aj vo velosprinte
...a ten teflonovy mi uz lezie na nervy, retaz relativne cista, no kazdu chvilu sucha...presne, ako to bolo spomenute...niekedy vypijem menej vody, ako miniem maziva
30.09.2009 - 09:58:57
00
som zohnal z jednej predajne autosuciastok lubri chain spray 500ml,cca 7.70e..vydrzi bez skripania retaze cca130km..teren60/cesta40...bral som na skusku a osvecil sa...spokojnost :clap:
a retaz neni zalepena a zaprasena ;) :nod:
30.09.2009 - 10:14:15
00
paradoxne ja pouzivam na horaka Finish line Pro Road. Je to nieco medzi CC a Wet Lube. Zatial sa nestazujem. Retaz to menej svini, maze dobre, vydrz ok.

Nechcem vidiet, ako to vyzera, ked mazadlo svini viac. Moja skusenost je tu.
Aj po vyprani retaze v benzine, po naneseni oleja Finish line Pro Road, po par kilometroch boli retaz, kazeta, prevodniky cierne, zadna vidlica zaprskana ciernymi kvapkami, no hnus.
30.09.2009 - 14:26:08
00
to je tym, ze tam toho nadrbes vela. Vzdy jedna kvapka na kazdy clanok, pretocit a nasledne utriet handrou. Nikdy som nemal ziadne frkance...Kazeta slabo zaciernenena (ked zabudnem utriet retaz), ale ide to dole obyc. handrou.
30.09.2009 - 15:01:29
00
O tejto teme sa uz tu popisalo dost. Kedze citam cim vsetkym moznym aj nemoznym mazete retaz tak nepadla tu este zmienka o vplyve pouziteho oleje na zivotnost retaze. Po mojej skusenosti z roznymi olejmi na baze silikonu, teflonu a roznymi inymi drahymi lubrikantmi som sa rozhodol vyskusat obycajny olej predavany v cyklo predajniach a zistil som nasledovne. Oleje v sprayoch mali velmi malu vydrz ( TF napr. ) a uz po par desiatkach km isla retaz na sucho a ak to bolo za mokra tak to slo velmi rychle dole. Lubrikant Valvoline drzal lepsie ale ten voskovity film drzal aj bordel a bez pracky a benzinu to slo dole tazko. O spotrebe ani nehovorim pretoze vecsina konci pri aplikovani na zemi aj za pouizitia hadicky. Tak som skusil obycajny cyklo olej. Vydrz v pohode cca 40 - 60 km. Bordel sa lepi tiez, cena neporovnatelne nizsia. Jedneho dna mi vsak dosiel aj ten tak som si z motoroveho ( ak je dobry pre motor tak musi aj pre retaz ) a riedkeho hydraulickeho urobil mix a cuduj sa svete funguje aj to. Retaz mazem vzdy rovnako tz. pred vyjazdom namazem, prebytocny olej zotriem. AK viem ze idem do mokrych podmienok tak povrch nastriekam lubrikantom Valvoline a namazanie vydrzi v pohode 60 km. Podla potreby ( cca 1x tyzdenne ) vyperiem v pracke. Ake je z toho ponaucenie ? Pouzivanie kvalitnych a drahych pripravkou sa nijako markantne neprejavilo na zivotnosti retaze. Takze pouzivam aj nadalej vlastnu zmesku s vedomim ze za usetrene prachy za maziva si kupim nieco ine ;) A teraz sa vyjadrujte :rofl:
30.09.2009 - 15:50:52
01
som mazal hydraulickym olejom 6 rokov...zivotnost rovnaka ako s niecim podstatne drahsim.az teraz som vyskusal nieco nove....na dlhe vyjazdy :hai:
30.09.2009 - 16:06:57
01
to je tym, ze tam toho nadrbes vela. Vzdy jedna kvapka na kazdy clanok, pretocit a nasledne utriet handrou. Nikdy som nemal ziadne frkance...Kazeta slabo zaciernenena (ked zabudnem utriet retaz), ale ide to dole obyc. handrou.

Nenadrbem, retaz olejujem presne tak ako to popisujes.
30.09.2009 - 16:23:30
00
keyboard_arrow_up