BMC:ak chces,mozes sa ti opytat kolegu zajtra,ktory je z Turzovky a dam ti popripade cez neho kontakt na cyklisov stade...
STREJDO: radsej makat objemy ako makat v posilke na svaloch,radsej kvalitny mensi sval a vytrvalostny ako nejake BOMBY nohy...a preco by to nemohla?....z cyklistiky pri regeneracnych objemoch nikto neskrpatel,neboj
BMC:zacni plavat,behat,bajkovat,jogovat a stabilizacne cvicenia praktikovat,to ti spravi treningovy plan hocikto stadeto,alebo sa Ti mozem opytat majsterky v triatlone aky ma ona treningovy plan,a popripade by Ti ho upravila,je priblizne o 2 roky starsia,nejake jej zaciatky
nic zlozite...popripade mi napis do PMky co chces vlastne
14.07.2012 - 17:23:23
00
canopus, nič v zlom, ale myslím, že v tom Cys-e resp. v Turzovke jej poradia ďaleko lepšie ;)
14.07.2012 - 17:26:47
00
Ito:mám úplne v paži čo si myslíš kto to písal!
tmax: cyklistkou nechcem byť kvoli tdf a už vobec kvoli saganovi ..
Ostatní ďakujem veľmi pekne, inak moje meno je Ema :D BMC mam preto lebo z toho tímu je moj obľubený cyklista Evans minuloročný víťaz tdf .. dnes som bola na Turzovke a spať je to 24 km odtialto do 30 min som bola tam čo ma velmi prekvapilo kedže vlakom je to cca24 min.. zajtra idem na Makov je to 26 km odtialto tak uvidim ako to zvladnem.. pocas prazdnin chcem na sebe zamakat poriadne ..
Canopus bolo by to skvelé ak by to nebol žiadny problém :)
Strejdo ďakujem moc :) ešte pojdem mrknut tu Žilinu .. teraz na stv 2 bol ten prezident toho spolku žilina a vravel o tom ale stále vravel len o mužoch a chlapcoch..takže neviem .. no uvidime :) aj ostatným ďakujem :)
14.07.2012 - 17:36:47
00
tmax a teba čo priviedlo k cyklistike? MS vo hádzanej alebo vodný slalom?

Ja som nikdy nechcel robiť cyklistiku vrcholovo. Pýtal som sa úplne normálne. Lebo ma to zaráža. Som asi zvedavý, ako mládež rozmýšľa a či je za tým Peťo Sagan a záujem je čisto "aj ja chcem byť taká(ý) dobrá(ý)". A na preteky som sa dostal tak, že mi o nich povedala partia, s ktorou som začal jazdiť po Malých Karpatoch. Vzory sú síce pekná vec, no ľahko môže prísť po čase vytriezvenie a sklamanie zo seba samého. Najmä pri prechode z juniorky do dospelákov.
14.07.2012 - 17:37:06
00
Peto nieje moj vzor ale vobec .. ja mam ine vzory ..ale musim suhlasit napr. moje kamošky nesportuju.. iba sa maluju a obliekaju ako .. modelky :D
14.07.2012 - 17:42:43
00
noo mozno si ulovia muza co ich bude zivit ak pokym neumru :D ale tvoje zmyslanie sa mi paci viacej :D
14.07.2012 - 17:43:58
00
muža?? nie!! v mojom živote nieje miesto pre muža :D
14.07.2012 - 17:48:56
00
hlavne slap a nenechaj sa nicim a nikym odradit. Drzim palce
14.07.2012 - 17:59:08
00
vďaka :) dam vas všetkych pozdraviť keď budem za par rokov v telke :D
14.07.2012 - 18:05:46
00
Nechápem, prečo TU, na cyklistickom fóre, je vôbec niekto schopný odradiť záujemcov od vrcholovej cyklistiky. Áno je ťažká a bolí, áno z väčšiny nebudú druhí Saganovia a Velitsovia, áno na Slovensku je to bieda čo sa týka iného športu ako futbalu a hokeja (aj tam to nie je ružové), ale keby si TOTO povedal Peťo Sagan tak kde potom sme??? Veľa zdaru, síl a odhodlania všetkým 14 ročným chalanom a dievčatám!

BMC: moc odvážne slová čo sa týka mužov ;)
14.07.2012 - 18:10:59
00
No veľa tých 14 dievčat a chalanov není ktorí by sa chceli venovať športu .. a mrzí ma že nikto nechce ísť do toho so mnou pritom bicykel majú a stačí len toľko málo .. aspoň keby šli so mnou von ale ich zaujímajú opačné pohlavia :D a aj tak keď budem mať ešte vačšie svaly žiadny chlap ma nebude chcieť takže je lepšie ich hneď odsunúť .. už teraz počúvam od bab že by moju postavui nechceli mať .. hlavne čo sa týka lýtiek na ktorých mam svaly .. je to ťažké .. mimochodom som Ema :D
14.07.2012 - 18:18:46
00
By som ti niečo napísal, ale na to máš čas, pochopíš :$
14.07.2012 - 18:29:57
00
Napíšte nech som zas o niečo múdrejšia :D
14.07.2012 - 18:34:05
00
to niekomu zas drbe z pocasia, tak zaklada debilne temy, snad sa zajtra vycasi
14.07.2012 - 21:09:32
00
STREJDO: radsej makat objemy ako makat v posilke na svaloch,radsej kvalitny mensi sval a vytrvalostny ako nejake BOMBY nohy...a preco by to nemohla?....z cyklistiky pri regeneracnych objemoch nikto neskrpatel,neboj

Ja sa nebojím, len sa potom treba presne vyjadrovať, čo rozumieš pod pojmom objemy a regeneračné objemy. A čo sa týka posilky, tvoj pohľad je príliš obmedzený, podľa toho, čo si napísal, v posilke sa netrénuje len na to, aby niekto vyzeral ako Majster Olympia, ale v posilke sa dá aj napr. chudnúť, risovať svalstvo, zvyšovať silu, atď., tak ako na biku, posilka je NEODDELITEĽNOU súčasťou zimnej prípravy na bicykel, ale to je už iná téma.
14.07.2012 - 21:35:52
00
keyboard_arrow_up