ReHMn nemozes tuto temu nechat len tak,potom ta zdravie ludi nezaujima a tym padom tvoja prisaha bola ziadna
NIECO TA NAUCIM
0.testovanie borely,ked je negativna u ELISY neznamena ze ju nemas,som presvedceny,ze kebyze ti pride vysledok ELISA negativna,tak dalej po borele uz nepatras,dtto chlamydia,mycoplasma,yersinia enterocolitica
takze vzdy s ELISA dat nezavisle inemu labaku nielen HPL apod spravit westerna na ine antigeny ako tie ktore sa pouzili pri ELISE, a to su p17,p19,p21,p25,p30,p31,p39,p83,VlsE: zakladne druhove,rodove specificko-nespecificke antigeny
1.erythem u 20% ludi nevznikne,reps. nevykazuje vobec prvky erythemu
2.nielen kliest prenasa tieto co-virusy a bakterie borely
3.vzdy s boreliou podla svetovych statistik posobi aj chlamydia pn. alebo mycoplasma pn.
3.symptomovo orientovane priznaky nasich lekarov nezaujimaju
4.a to nevies,ze vies priamo z kliesta zistit bez prevalencie 2-3 tyzdnoch zistit ci je infekcny a koinfekcny?

ziadny z lekarov mi nechcel dat spravit westerny,kedze nariekaju ako ich poistovne sekaju!!!! tak som spravil prednasku mojmu obvodakovi,primarke nefrologie,primarovi kardio,plucneho,hematologie,ktori na mna pozerali s otvorenymi ustami :tmi: ze o com tocim
jediny ktory nieco o tom sipil bol Dr.DZURILLA: niektori ho mozno poznate NITRA a okolie

REHM: proste chore v tomto state: tak ked budem chciet dat spravit westerna kontrolneho,tak mozem prist za Tebou a dat testy na Teba? si ochotny? Ver mi,ze bol by si prvy lekar na SVK,ktory by to bol ochotny spravit!!!!! to by som Ti vzdal hold!!!!bohuzial opak je pravdou,cize si nemusime nic namyslat :n:


vzdy po 6 tyzdnovej ATB kure treba dat spravit testy na CD57,LTT ci ta liecba zabera alebo sa nasadia ine ATBcka,resp. symptomy su najzakladnejsi ukazovatel.

na SK-CZ je tato tema tam slabo prezentovana na vysokych skolach,ze nechcem vediet kolko takto chorych ludi chodi medzi nami,resp. je na psychiatriach


Naposledy upravil canopus dňa 26.05.2015 - 17:23:51, celkovo upravené 2 krát.

26.05.2015 - 15:06:10
00
nuž, ako to tak čítam, jediná možnosť je ísť za ľudovým liečiteľom pracujúcim s energiami a následne po jeho diagnóze ísť za bylinkárom :)
26.05.2015 - 15:27:27
01
lapaloma: tych bylinkarov na SVK je vies kolko,ktori nieco o tomto vedia?nielen miesta tinktury,ale aj poznat choroby,biologiu,chemiu, ja viem iba o 2och, dokonca ATB protokoly aj uznavaju a na zaciatku ich aj pretlacaju: lebo zvladnut ATB a byliny naraz by clovek s tymi HERXAMI neuniesol,navyse aj zivotu riskantne
26.05.2015 - 17:28:49
00
K borelioze:
1) erythem, presne ako pise Canopus, sa vytvorit nemusi, 20% bez erytemu je bezna zalezitost.
2) 100% dokaz o borelii v krvi sa robi len 2 sposobmi, a) elektronkovy mikroskop, b) testy DNA , ziaden iny test nie je dostatocne priekazny na pozitivitu (tj negativny neznamena, ze nie je)
3) boreliu neprenasaju len klieste a nie je to to najhorsie. A nie je sama.
4) obrovske mnozstvo doktorov si mysli, ze pojedli vsetku mudrost a nevedia nic viac, nez co sa naucili na strednej skole, pred mnohymi rokmi
5) najvacsie problemy v ludskom tele vyvolavaju paraziti.
To su moje skusenosti :)
26.05.2015 - 17:45:41
00
Ja si matne spomínam, že ma učili, že tie vlákna, ktoré vidíš ale nedajú sa zaostriť, lebo vždy odplávajú sú zvyšky cievy, ktorá vyživovala sietnicu pri vývine.....

Moze byt, ale tie, ktore sa zaostrit daju a hybu sa (pomaly) celkom isto nie su zvysky cievy :lol:
26.05.2015 - 17:47:07
00
ja som kdesi pocul, ze su to bakterie niekde na rohovke alebo v sklovci (?). ale neviem ci by sme ich mohli vidiet volnym okom, a tiez ze ci by sme ich potom nevideli stale.
26.05.2015 - 17:51:09
00
chalani,tie musky,retiazky a kombinacia su prejavom infekcie v tele!!! prejavy coloritu,zhorsenie zraku,bolesti hlavy,migreny,sinusitidy,bolest zubov,klbov,rozne zapaly sliach,puzdier atd su prejavy roznych chronickych latentnych perzistentnych infekcii
26.05.2015 - 17:56:13
00
cely zivot tu teda mame viaceri infekciu?
26.05.2015 - 18:05:01
02
samozrejme ze infekciu mozes mat a ani o tom nemusis vediet: zalezi kolko este imunita staci filtrovat s lymfatickym systemom,a drzi tieto rozne infekcie na uzde: staci jeden podnet a vsetko sa spusti ako lavina:
a bacha,ako si namyslaju lekari,nemas horucku,tak infekciu nemas :D :D ... blbost: ked je imunita v riti,tak ti precitnu v tele virusove infekcie a spustia sa afty,herpesy(HSV1,2=herpes simplex virus+EBV=epstein barre virus),uzliny (CMV=cytomegalovirus), VZV=varicella zoster virus=pasovy opar,, premorenost tychto virusov je vysoka,avsak po poklese markerov cd3...atd je ich dost sa spustia a robia sarapatu: preto sa na ne davaju Isoprinosine,Immodine,Imunor ... pre kozmonautov povinne sa picha imuno podpora POLYOXIDONIUM, nasledne imunita nestiha vytvarat TH1 na Tlymfocyty: kazdopadne tryptofatove odozva chlamiek resp. boreliek je taka,ze imunita ani nevie ze ju mas,a tym padom ti je imunita na houby a inf ti znizi/znizuje imunitu!!!
HIV takto funguje na rovnakom principe: mas vyrazny pokles T lymfocytov
pridam jeden super obrazok:

Prílohy:

results.RENE.png
results.RENE.png 127.77 KiB thumb_up0thumb_down

26.05.2015 - 18:12:28
00
Zaujímavé, že na mňa kliešte nejako nejdú. Nepamätám si, žeby som kliešťa niekedy mal. A to pritom bicyklujem v kliešťovej oblasti. Je na to nejaké medicínske vysvetlenie?

... ale túto tému predsa len radšej čítam s nasadenou rúškou a v bielych rukaviciach.
26.05.2015 - 18:59:53
00
Nezjedol si dakedy nejakeho? Ciganske deti podla nejakeho clanku jedneho zjedia preventivne a potom ze uz na ne klieste nejdu :)
26.05.2015 - 19:32:57
01
Takže takto to funguje!

... to si musím najbližšie u Číňana dať niečo zo psa. Lebo tie ma zvyknú naháňať.
26.05.2015 - 19:47:58
01
Inak laco, ja som na tom podobne, idem so psom na prechádzku cez lúku, tráva po pás, pes 5 kliešťov, ja ani jedného. A to sa ani nerepelentujem ani nič. Ani nepamätám, kedy som mal naposledy kliešťa. Ale čo sa týka týchto chôrob, tak som mal dosť málo informácií, a teraz po preštudovaní vlákna som doma pohľadal nejaký repelent a začínam uvažovať, že sa nechám zaočkovať. Asi som to doteraz dosť podceňoval.
26.05.2015 - 20:09:47
00
veru, canopus nas tu teda pekne vystrasil :D
ja si asi fakt zacnem aspon tie ponozky pred kazdym vyjazdom sprejovat.
26.05.2015 - 20:12:34
00
a co sa tyzden-dva neumyvat? :) usetri sa voda a ten smrad by mohol tie klieste snad zahubit :D len neviem ci by mali v praci pochopenie :D
26.05.2015 - 20:39:24
00
keyboard_arrow_up