Ja mám Mara x v1. Pozor ale pri v2 zmenili softvér, zmenili režimy prepínača priority pary a priority kávy. V mojej verzii to mám v režime kávy, ale bez problémov viem hneť napenit mlieko v množstve na 2 x capucinno bez toho aby som prepol do režimu pary. Vo v2 vraj dokáže napenit len malé množstvo mlieka. Je o tom siahodlha diskusia na coffeetime.freeflarum.com
17.01.2023 - 15:29:25
00
scarinko napísal:
Ja mam pocit ze ECM nejak vela vody pusta cez OPV ventil do odpadu. Nemal som na Silvinke taku spotrebu ako na ECM a nemam pocit ze pijem viac kavy len vodu tam lejem nejak casto.

scarinko napísal:
Tomuto ja celkom nerozumiem ale teda vylievam nepomerne viac vody z odpadu ako pri silvinke.

scarinko napísal:
Dokonca musim tu packu davat dolu pomalsie lebo ked to rychlo vypnem tak to slahne taky prud vody ze mam mokru salku zospodu a oprskanu masinu.

Dost pochybujem, ze by zapojili pretlak z OPV do odpadu, mal by sa pustat spat do nadrzky (u slusnych strojov). Ale vacsia spotreba vody u ECM nie je tym sposobena, je sposobena preinfuznou komorkou v hlave E61, ktora sa naplna vodou na zaciatku extrakcie (fakticky bola vymyslena na spomalenie narastu tlaku na puk na zaciatku), a ta sa vypraznuje do odpadu spolu so zvyskom vody nad pukom po uvolneni paky do spodnej polohy (to sa tyka vsetkych hlav E61, nie len ECM). Preto Ti aj tak vela vody a silno vystrekuje po skonceni.
Ked som vymenil stroj s E61 za taky s SG hlavu, vyrazne mi klesla spotreba vody (balenej, tak preto to pisem, aby niekto nešpŕtal...).
19.01.2023 - 12:06:59
01
scarinko napísal:
Dalsia vec comu nie uplne rozumiem je ze ked napenujem mlieko tak nasledne ked robim kavu tak prvych asi 10 sekund asi taha odniekial vodu lebo ma nulovu tlak a az potom zacne tlacit 4 bar a nasledne 9 bar

Ked skoncis napenovanie, nedopustas hned vodu do bojlera na schladenie a doplnenie? U Bezzery a maleho Lelita je bola nutnost popisana aj v manuale. Ide o to, ze pri napenovani sa minie cast vody z bojlera, z ktorej bola ta para, a tu stratu je treba nahradit. V krajnom pripade (bez doplnania vody a dlheho ci opakovaneho penenia) sa odfajci spirala. ;) Neviem vsak, ako to ma ECM, ci dopusta vodu automaticky, alebo sa musi dopustit manualne (Bezzera Unica, Lelit 58mm), ale tipol by som, ze manualne.
19.01.2023 - 12:28:14
00
no vacsinou ked napenim mlieko tak uz potom nepotrebujem nic robit cize nedopustam ale teraz uz to robim aby som potom nemusel tak dlho cakat ked zas pustim extrakciu. predtym som to tak nemusel robit a tak mie to ani nenapadlo
19.01.2023 - 12:30:21
00
No ... ale to dopustanie vody je POVINNE, inak hrozi poskodenie stroja (odpalenie špirály)!!!
Skus dosledne pozriet manual. ;)
19.01.2023 - 12:36:11
00
Manual sa dostane na rad az ked je problem
19.01.2023 - 12:42:55
00
ok no ved teraz uz viem
kedze predosla masina si to doplnala sama tak toto mi ani nenapadlo ze si to mam robit manualne
19.01.2023 - 12:44:41
00
Jak to tak čítam, tak si si tou "lepšou" mašinou zatiaľ veľmi nepolepšil?!
19.01.2023 - 13:33:08
00
Akoze kava ide neporovnatelne lepsia. Len tie opicky okolo su tak nejak pre mna nelogicke.
Mlieko sa mi napenuje ovela horsie co je paradox. Musim odpustat vodu niekolko krat aby isla para a nie horuca voda do mlieka. Akoze cakal som vacsi pokrok za tie prachy.
19.01.2023 - 14:23:03
00
bedo napísal:
Jak to tak čítam, tak si si tou "lepšou" mašinou zatiaľ veľmi nepolepšil?!

Prečo myslis? Ktore kriterium beries do uvahy, spotrebu vody? :)
19.01.2023 - 15:15:33
00
scarinko napísal:
Akoze kava ide neporovnatelne lepsia. Len tie opicky okolo su tak nejak pre mna nelogicke.
Mlieko sa mi napenuje ovela horsie co je paradox. Musim odpustat vodu niekolko krat aby isla para a nie horuca voda do mlieka. Akoze cakal som vacsi pokrok za tie prachy.

Na paru vzdy treba trochu vody odpustit, aby sa vytvoril priestor na paru, ale to muselo byt aj u Silvie a neverim, ze nie. A tiez neverim, ze ECM ma slabsiu (horsiu) paru, ako Silvia. Mozno treba skusit zvysit teplotu, alebo zmenit trysku. Alebo baristu. ;)
19.01.2023 - 15:23:20
00
na Silvii som odpustil tak sekundu a sla para, neviem kolko stupnov mala, nemam PID.
na ECM musim a to sa pise aj v navode pocas ohrevu minimalne 2x aspon 5 sekund vypustat vodu cez trysku lebo jej ide mrte. Na zaciatku som nechapal preco to vobec nepeni ked som neodpustal a hned daval mlieko, tak som si vlasne len riedil mlieko horucou vodou. Skusal som znizit teplotu aj zvysit na 130, mozem skusit ist este vyssie ale ja mam skor problem ze sa to mlieko ohreje extremne rychlo a nestihne sa vyslahat ani prd. Navyse s tou dvojdierovou tryskou urobit akykolvek rozumny vir trva dlhsie /aspon mne/ ako sa to ohrieva. Cize v lepsom pripade to konci trochu hustej peny na vrchu + horuce mlieko, v horsom prevarene mlieko.
uz mi frajerka vravela ze ved nech si zaplatim kurz ale aky to ma vyznam ked to bude clovek riesit na masine za 10 litrov co ma 3 bojlery a uplne iny system ako to funguje.
Ja by som potreboval niekoho ku mne domov nech pride a ukaze mi to na mojej masine a predo mnou aby som vedel co robim zle. Na YT som videl milion videi ale nic z toho nefunguje.
19.01.2023 - 15:55:16
00
scarinko napísal:
ok no ved teraz uz viem
kedze predosla masina si to doplnala sama tak toto mi ani nenapadlo ze si to mam robit manualne


silvia si dopustala vodu do bojlera sama? :facepalm:

Fill a steam pitcher approximately half-full with milk
 Immerse about half of the steam wand (7) in the liquid, open steam tap (6) and heat the milk to the desired temperature.
 Close steam tap (6), remove steam wand (7) from container.
 Restore the water level in the boiler (see relative paragraph 8.6).

Refilling water in the boiler  Check that switches (4) and (5) are off and that the portafilter (13) is disconnected;  Press coffee delivery switch (3) and wait for the water to come out of group head (12)  Turn off coffee delivery switch (3).  In the event of a dangerous situation immediately turn off all the switches including main power and unplug the machine from the power source.
19.01.2023 - 16:05:20
00
scarinko Vlastne si len potvrdil, ze som si myslel. Odpustit vody treba dost, Bezzera uvadzala odpustane mnozstvo v dcl a bolo treba odpustit asi 2 dcl, ak si dobre pamatam. A ak sa mlieko ohreje parou rychlo, tak to znamena, ze vykon pary je dostatocny, ale barista skills uz nie. Skus mensi priemer trysiek alebo 1-dierkovu trysku.
19.01.2023 - 16:08:02
01
ano chcem skusit este 4dierkovu a 1dierkovu trysku, este som to nezavrhol a tak skusam a trenujem, vypit sa to vzdy da len dizajn zatial nic moc.

elwood kludne si pleskni po cele aj viac krat ale silvia nikdy nemala ten problem ze by som po mlieku a nasledne s odstupom casu mal mrtvy cas kedy sa dopustala voda do kotla, neviem ako to robila, mozno to bolo zahrnute v tej uprave od BC, ale ked som napenil a ja neviem o par hodin robil zas kavu tak voda z hlavy sla hned a nie za 15 sek.
19.01.2023 - 16:11:46
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up