A niekto podobný proefektu na slovensku nie je ? nemôže tu byť len proefekt a bielik musia existovať ďalší..
30.07.2012 - 09:57:26
00
Ako tak sledujem tvoje pocinanie v tomto fore pekne tu basnis aj co sa tyka treningu aj vyzvedov, co vsak musim vyzdvihnut je veta ze by si dal peniaze na trenera namiesto kolies....palec hore.....trener ale POZOR naozaj trener ta posunie ovela viac ako kolesa.K tejto teme este jedna veta nemenovaneho ,,žebraka,, L.Amstronge ( a to je žebrak vychytany ) It's Not About the Bike. Ale naspat k teme chcel by si tu na SVK este nieco ine ako je PROefekt a SPORTDIAG. Ja si myslim ze aj to je dost pri zmyslani ludi na Slovensku. Ja osobne mam skusenost s PROEFEKTOM zatial iba 3 tyzdne ale uz som si vylepsil moje umiestnenie na Stupavskom marathone /top 10/. Trenujem s chutou lebo viem ze PROEFEKT vedie clovek ktory pretekal, preteka a vystudoval specializaciu cize je odbornik. Sam to vidim treningy mi davaju zmysle lebo ja sam viem o tam dost ale coach mi to vysvetli co a hlavne preco sa to ide a ja rastiem. Na zaver iba tolko ak sa rozhodnes pre PROEFEKT tak uvidis zmeny ekzaktne lebo treningy vychadzaju z aktualnych parametrov, ktore su merane v cykloch a to zabezpecuje narast nie len vykonu ale aj danych parametrov resp. ovyplvnovanie parametrov co robi trenera trenerom. Ak sa rozhodnes ze nejdes do PROEFEKTu tak aspon sleduj web ktory dava zmysle a je postaveny na praxi a vede.

hej Ronzon 22 a teraz citaj, mala namotavka na koniec / budem pisat vseobecne trener by nechcel aby som prezradzal kuchynu/ ja som ukoncil prvy blok ktory bol zavrseny Stup. maratonom. Sobota - pretek umiestnenie nad ocakavanie pretek som dodrzal presne podla pokynov nie ze podme na VO2max lebo na to nemam. Piatok rozjazdenie na trati nie hociake s charakterom aktualne treningovym efektom. Po pretekoch - nedela vyjazdenie na konkretnych PF, nasledne den pauza a zajtra v Tatrach specialna sila 5 x 12s. dlzka treningu 3:30 min v presne stanovenej trenovenje zone. Zatial co ty si to iba citas :P
31.07.2012 - 00:47:30
00
DONKIE:pekna reklama je na nezaplatanie :P,PR facha ako ma :D,on ta trenuje na dialku?alebo mate spolocne vyjazdy,ako je to so stravou,stabilizacnymi cviceniami,posilka,toto ti on vsetko navrhne?....


Naposledy upravil canopus dňa 31.07.2012 - 07:56:30, celkovo upravené 1 krát.

31.07.2012 - 06:35:00
00
Ronzon22: bicykel precitis len s mechanikou, elektronika by mala prist az s tym citom :) ked uz chces trenera s individualnym pristupom, tak by si mal poznat svoje telo, jeho spravanie, ucinky roznych zatazi atd (ziskat ten cit)...musis byt pripraveny s trenerom vela komunikovat, lebo on sa bude pytat...a vela ;)
31.07.2012 - 07:47:24
00
Ronzon22: bicykel precitis len s mechanikou, elektronika by mala prist az s tym citom :) ked uz chces trenera s individualnym pristupom, tak by si mal poznat svoje telo, jeho spravanie, ucinky roznych zatazi atd (ziskat ten cit)...musis byt pripraveny s trenerom vela komunikovat, lebo on sa bude pytat...a vela ;)

ty nemas tendenciu robit trenera?clovek s tvojimi skusenostami sa len tak nevidi,hned som inac na Teba myslel
31.07.2012 - 07:57:30
00
Canopus....trenujem aj s nim aj bez neho.....ako vyde ked som v BA tak idem niekedy s nim ale hlavne sam...of coures.....co sa tyka core a gym vsetko je v kazdom balicku......pri balicku hobby a profi su aj odporucania stravy a vyzivove doplnky.........ja osobne core neriesim lebo mam v tom dost velky prehlad zivil som sa tym......cize to skor sam.
01.08.2012 - 09:53:33
00
Necital som to cele ale zahliadol som nieco v tom slovazmysle ze zo zaciatku si sa zlepsoval ale teraz to uz nejako stoji...Nemysli si ze ked sisa 1.rok zlepsil o 200% tak sa zlepsis aj teraz. Jednoducho cim viac mas natrenovane tym pomalsie sa aj budes zlepsovat. Teraz to uz budu len male %. A hlavne nezabudaj regenerovat. Nehovorim aj ja s tym mavam problem ze vynecham regeneraciu ale ked si dam od biku sem tam 3 dni oddych tak ten 4.den je urcite najlepsi a aj najefektivnejsi. A ked chces byt profik tak podla mna uz si dost stary na to aby si sa este niekde dostal. Unas na SVK je to velmi tazke. Aj ja som mal ambicie 2roky dozadu ale teraz viem ze je to marne. Treba jazdit pre radost a zo zabavy ist na nejake preteky. Zivit sa tym urcite nebudes ani ty ani ja :D
01.08.2012 - 11:41:10
00
Necital som to cele ale zahliadol som nieco v tom slovazmysle ze zo zaciatku si sa zlepsoval ale teraz to uz nejako stoji...Nemysli si ze ked sisa 1.rok zlepsil o 200% tak sa zlepsis aj teraz. Jednoducho cim viac mas natrenovane tym pomalsie sa aj budes zlepsovat. Teraz to uz budu len male %. A hlavne nezabudaj regenerovat. Nehovorim aj ja s tym mavam problem ze vynecham regeneraciu ale ked si dam od biku sem tam 3 dni oddych tak ten 4.den je urcite najlepsi a aj najefektivnejsi. A ked chces byt profik tak podla mna uz si dost stary na to aby si sa este niekde dostal. Unas na SVK je to velmi tazke. Aj ja som mal ambicie 2roky dozadu ale teraz viem ze je to marne. Treba jazdit pre radost a zo zabavy ist na nejake preteky. Zivit sa tym urcite nebudes ani ty ani ja :D


Nebudem ťa presviedčať o opaku ani ti dávať za pravdu. Žijeme len raz tak prečo to neskúsiť?, neskúsiť to aby si ťa ľudia pamätali... Budem drieť aj naďalej a verím v to že raz odmenu dostanem, možno to nebude giro,TdF, vuelta :)).... ale na slovenskú špičku sa dostať môžem v to verím a dosiahnuť to chcem, nie som ešte natoľko starý aby to bolo všetko stratené,.. možno nemám na to veľký talent alebo predpoklady, možno hej to neviem. Ale viem že aspoň 1% šanca tam je :) tak prečo nie ;) a pre radosť by ma jazdiť nebavilo bohužiaľ :/ nevidím v tom význam iba tak sa voziť, potrebujem preteky aby som mal dôvod trénovať a zlepšovať sa.
ps.: pre zaujímavosť taký Eddy Merckx začal s cyklistikou vo veku 16 rokov. ;) takže ak človek chce a má na to predpoklady a vôlu niečo dosiahnuť tak sa mu niečo predsa len podariť môže,, prečo nie. :)
01.08.2012 - 12:12:02
00
neviem presne ale Polievka zacal po 30tke alebo pred nou ?
01.08.2012 - 15:37:23
00
Tak po vcerajsom svihu s Ronzon22 mozem povedat, ze potencial ma naozaj slusny... a je tam co zlepsovat :-)
Zvysok cez SS.
01.08.2012 - 18:05:15
00
najde sa par individualov, ale to su naozajstne talenty. Neviem mozno aj ty si :-). Nepoznam ta len bohuzial na SVK je to cele ubohe. Najlepsie spravil Sagan. Odisiel do Talianska. Myslim ze to nespravil len tak zo srandy ale asi je tam o volaco lepsie.
01.08.2012 - 18:37:39
00
najde sa par individualov, ale to su naozajstne talenty. Neviem mozno aj ty si :-). Nepoznam ta len bohuzial na SVK je to cele ubohe. Najlepsie spravil Sagan. Odisiel do Talianska. Myslim ze to nespravil len tak zo srandy ale asi je tam o volaco lepsie.
o volaco?slabe slovo
01.08.2012 - 18:46:35
00
Nehovorim ze sanca nieje ale ja si radsej idem na biku dakde prec a vychutnam si, sem tam si aj tvrdo zatrenujem ale kombinujem to aj s turistikou a chodim na take miesta kde som este nebol. Jednoducho nebavi ma stale dookola tocit tie iste trasy okolo domu. LEbo ked chcem intervaly tak nemozem ist daleko. Ale teraz cez prazdniny idem radsej dakde prec.
01.08.2012 - 19:12:06
00
Tak po vcerajsom svihu s Ronzon22 mozem povedat, ze potencial ma naozaj slusny... a je tam co zlepsovat :-)
Zvysok cez SS.


vďaka za pochvalu ale ten deň sa mi nešlo zrovna najlepšie nohy neboli také ako bývajú (jazdil som aj pred švihom s tebou tak to tiež tomu nepridalo), a myslím že na môj vek je to výkonnosť primeraná,, aj na to akú dobu jazdím a jasnačka je stále čo zlepšovať hlavne u mňa... :) inak, vám to šliapalo super ;) budem rád keď pôjdeme ešte niekedy ;) kľudne aj na viac km ;) ak to nebude vadiť. SS keď tak.
01.08.2012 - 23:06:18
00
ak sa nenahnevate budem pokracovat v tejto teme.

Mam syna, ktorý ma momentálne 6 rokov.
Bike ho baví a sliape na bike uz od svojích cca 2,5roka, myslím tým normálne sliapanie, t.j. bez pomocných koliesok.
V troch rokoch dal 25km dlhu trasu (bike s 12" palcovími kolesami), samozrejme s prestavkami.
Momentálne dáva okolo 30km za den v rámci výletu (20" kolesa).

Otázka na Vás najde sa niekto kto trénuje aj deti? Aby som ho nemotivoval len ja? Niekto kto tiež šliape s detmi?
Ja som hobby jazdec bez skúseností.
Baví nas MTB, nie cesta.
Syn na leto uz bude moct slapať aj na bike s 24" kolesami, tak o5 ho to posunie dalej, zatial sme dali len par vyletov s tymto bike, ale bolo vydno ze uz sa na to teší.
PS:gramatiku neriešte
PS2:Bydlisko BA
30.10.2015 - 13:37:18
00
keyboard_arrow_up