Trafil si klinec po hlavičke. Keď som chodieval do fitka rovnako som sa nechal namotat praskami a pchal do seba maltu, glukozu, kreatin, proteinovy izolat, koketoval som aj priamo s BCAA...blbosť. Všetko len vytahovanie peňazí z vreciek užívateľov za pár centove produkty. Pokiaľ to nerobis vrcholovo nemá to podľa mňa význam. Hoci aj teraz občas niečo kúpim - napr. nejaký gel alebo iso nápoj :wasntme:
05.08.2015 - 10:33:37
03
Treba si vybrať: vytrvalostný alebo "posilovňový" štelung. Posilovňa a bike sa do veľkej miery vylučujú. Ono totiž celá ideológia tzv. kulturistiky je na hlavu padnutá - vychádza z prdpokladu (= na prd predpoklad), že je "nejako" možné mať rozvinuté všetky svaly. Nuž ehm uhm... na veľký úkor funkčnosti. Akýkoľvek špecializovaný pohyb si potom následne žiada daň - že si totiž svaly nesmú navzájom prekážať (teda byť všetky "kultúrne" či "harmonicky" nakysnuté), aby mohli robiť, čo treba. A to je ešte cyklistika vcelku kamarátsky pohyb, neexistuje na ňu nejaký výrazne dominantný somatotyp. U iných športov je tá jednostrannosť vývoja svalstva spravidla vyššia, a teraz ten dôležitý poznatok, ak sa tú jednostrannosť snažíš "skulturistikovať" a eliminovať, VŽDY utŕžiš stratu výkonu.
Dlhší dolet je s tým prvým. Oh yes, chápem, keď si pozrieš zoznamky, baby sú tam na vypasené prasce (všetci vieme, že výška mínus sto je už pre cyklistu way too much), lebo sa dajú ľahko vypatlať, ale chlapa by mala práve zdobiť nevypatlateľnosť.
Prezradím ti, že potom sa od tých báb dozvieš, že konečne cítia nejaké svaly - absurdne, keď ich nakláti 65kilový chrt.
Astro to pomenoval presne. Vyťahovanie peňazí z blbcov. Plus čo ma na posilovňovcoch ešte fascinuje, tak úplní amatéri, level loser, sú ochotní znáňať si ilegálne anaboliká a sypať na úrovni, na akú sa nedá ani profík, čo z toho má $$$ (kým sa to neprevalí). (Segra je zdravotná sestra a má dostatočne mentálne retardovaných kamarádíčkov, aby od nej skúšali vymámiť buď priamo preparáty alebo sa ju snažievali ukecať, aby im pichala, čo si ktovie kde a ako zoženú.) O cyklistike sa ohľadom dopingu tiež šíria kadejaké zvesti, ale ak by som to, čo som letmo zachytil o posilovňa-brainlessoch, transponovalo na cyklistiku, tak na ama preteku by potom sypali 2/3 štartového poľa, hlavne jeho chvostová časť.
A hlavne sa nabratý čudovať, že nestíhaš v kopcoch... si pozri climberov... Quintana 166/58... Froome je síce allrounder, ale 186/68 (+/- presne jak jedna moja ex :D )... ak si ťažší, tak tvoj problém nastáva presne vtedy, keď máš uvisieť kopce za 10kilovými chrtmi. Což je v MTB štandardná situácia...
05.08.2015 - 11:18:58
09
... sa ju snažievali ukecať, aby im pichala ...


... nebolo to náhodou naopak?
05.08.2015 - 12:28:38
03
V tomto prípade nie :D
05.08.2015 - 14:14:46
00
tuleniík tieto tvoje elaboraty tu chybali -:) dúfam že sa zase na pár rokov nevytratíš -:)
05.08.2015 - 20:59:48
01
Keďže som dospel ku vstupu do Night's Watch, tak už snáď nie.
05.08.2015 - 21:08:53
00
pre mna najlepsia kombinacia bike (do prace cestak, vikend kopce) a posilka - potom nie je problem 100km v nohach a 100kg na tlakoch :)
07.08.2015 - 09:07:59
00
Pytam sa tak polovazne :-) V com sa toto lisi od ludskych? Preco 10 elektrolytovych sumakov pre sportovcov stoji 4 evri a toto stoji len 1300 Kc za 9 kg??? Neskusali ste niekto ?
http://www.rajkrmiv.cz/sk/vitaminy-a-mineraly-pre-kone/farnam-elite-electrolyte-apple-grn-9kg-3
28.08.2015 - 21:43:53
01
snad tu je aj nejaky veterinar :) ale myslim ze co je dobre pre kone by mohlo byt aj pre cloveka :D ludske doplnky su drahe preto lebo ludia zarabaju, zvierata nie. takze vyrobcovia to patricne vyuzivaju a vedia ze stale sa najde kvantum ludi co si kupi pripravky k treningu za premrstene ceny
28.08.2015 - 21:47:33
00
Tak zrovna kôň by ešte hypoteticky zarobiť mohol :D
Pes už ani náhodou, a tam už je packaging aj dosing podobný človeku a aj ceny podobné.
28.08.2015 - 22:35:30
00
"Test športových nápojov: Presladená voda s psychologickým účinkom?"
http://gazduj.etrend.sk/clanky-gazduj/test-sportovych-napojov-presladena-voda-s-psychologickym-ucinkom.html
03.10.2015 - 13:56:25
00
Názor na toto : chcel by som to užívať ako doplnok,bolo by fajn keby to robilo to čo tam píšu :) prepočet je 4,60e na mesiac.

http://www.dookie.cz/specialni-doplnek-stravy-nutrend-tribulus-terrestris-turbo/d-108479-c-1421/

Alebo:
http://www.koloshop.sk/vyziva-a-napoje-energeticke-dopl%C5%87ky-157/Nutrend-Compress-T.R.T.-120-tablet.html
.
http://www.koloshop.sk/vyziva-a-napoje-energeticke-dopl%C5%87ky-157/Nutrend-Creatine-Ethyl-Ester-120kaps..html.
04.12.2015 - 18:34:05
00
co nenajazdis to nedosypes. radsej vraz penaze do trenera alebo aspon do treningoveho planu a vysledky budu ovela lepsie ako ked budes sypat.
04.12.2015 - 20:49:07
00
Doplnok k čomu? Čo jazdíš? Čo chceš dosiahnuť? Čo sypeš momentálne? Ako jazdíš?
04.12.2015 - 20:55:40
00
Martis - bolo by to fajn ak chodíš do posilky :muscle: . Z Tribulusu budeš akorát nadržaný :) a možno sa Ti trošku zdvihne sila. Creatín tiež podporuje nárast sily a možno naberieš kilo, dve na váhe. Neviem či niečo z toho využiješ na biku. ;)
Ked už chceš nejaké doplnky, pre bikera by som radšej volil kombináciu BCAA pred a počas výjazdu, Gainer po výjazde na lepšiu regeneráciu, a možno teraz na jeseň/zimu pred spaním Glutamín, na podporu imunity. Hlavne od toho nemaj veľké očakávania, sú to len obyčajné doplnky výživy a ak nejazdíš častejšie účinky možno ani nepocítiš.
05.12.2015 - 22:00:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up