DC alebo DW
Duncon Cocker 19% [ 16 ]
Devilwork Necromancer 81% [ 70 ]
Celkový počet hlasov : 86
Zdravim. Mam v plane kupit novy ram a zatial sa mi asi najviac pozdavali tieto dva. Vidlu mam RS Boxxer Team, no a na fullko zatial nejsu peniaze tak ostavam pri HT-cku. Tak ktory z tychto dvoch by ste mi odporucili? Alebo ak viete o niecom lepsom tak sem napiste. Diky moc

DUNCON COCKER.............................................DEVILWORK NECROMANCER
Materiál: Al 7005 T6.........................................Materiál: 4130 Heat Treated CrMo
Váha: 2750 g..................................................Váha: 3300 g
Doporučený zdvih vidlice : 160 mm........................Doporučený zdvih vidlice : 150 - 200 mm
Cena: 8990 Kč................................................Cena: ???

Ak pls niekto viete co stoji DW tak aj to napiste. Dakujem

Prílohy:

Komentár súboru: http://www.dw-cycles.com/index.php?option=com_content&task=view&id=81&Itemid=73%20
DEVILWORK NECROMANCER.JPG
DEVILWORK NECROMANCER.JPG 23.45 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: http://www.frbikes.cz/index.php?mod=article&aid=804
DUNCON COCKER.JPG
DUNCON COCKER.JPG 13.14 KiB thumb_up0thumb_down

11.10.2008 - 19:11:59
00
Necromancer stojí (teda aspoň minulý rok stál) niečo málo pod osem tisíc...

inak je to v podstate jedno aký z tých dvoch rámov zoberieš, lebo aj tak na tom veľa nenajazdíš, lebo 200mm zdvihu je na HT neúnosný zdvih...Je to blbosť dávať tam takú vidlicu a ešte k tomu dvojkorunka na HT vyzerá veľmi zle...
11.10.2008 - 20:44:48
00
Ja by som na HT z dovodu ovladatelnosti a funkcosti dal MAX. 150mm
11.10.2008 - 22:12:12
02
natom necromancerovy vozia typci 200mm Monsteri, a este som nevidel zlomeny,tak psst
skor by som zobral toho devilworka, ten bude vpohode pri tej vidle
11.10.2008 - 22:39:30
00
to je jedno, čo na tom týpci vozia..jednoducho je to blbosť dávať tam takú vidlicu...skús si len predstaviť, čo to spraví s geometriou, keď povedzme dáš vidlicu nadoraz... Naozaj, na HT je 200 mm neúnosná hranica :!:
12.10.2008 - 11:57:50
00
jasne ze geometria bude problem, ale pri DH sa nato tak nepozera
tu su neake fotky toho DW

Prílohy:

19448.jpg
19448.jpg 46.71 KiB thumb_up0thumb_down

36308.jpg
36308.jpg 67.58 KiB thumb_up0thumb_down

18291.full.jpg
18291.full.jpg 59.47 KiB thumb_up0thumb_down

12.10.2008 - 12:07:50
00
noo na vyzor to podla mna urcite zle nevyzera. a ked je tam odporuceny zdvih aj 200 tak to snad zvladne nie ?

Prílohy:

01(1).jpg
01(1).jpg 113.39 KiB thumb_up0thumb_down

12.10.2008 - 13:05:53
00
jasne ze geometria bude problem, ale pri DH sa nato tak nepozera

tak toto je imho dosť blbosť, čo si napísal..Myslíš, že geo nie je pri zjazde dôležitá?? Dovoľ aby som sa zasmial...

dogino: nejde o to, že by to ten rám nezvládol, ale nebude sa dať na tom jazdiť, riadítka budeš mať strašne vysoko, bude to predkopnuté, jak plážový chopper...
12.10.2008 - 13:31:42
00
mnoo ja vem ze je to pravda ale ak mam uprimne povedat tak niake to obdobie som jazdil na molotov 2 s touto vildlou.. tak urcite potrebujem nieco pevnejsie. ale uz som zviknuty na tu komibinaciu a jazdi sa mi na tom dobre
12.10.2008 - 13:49:33
00
hentaky styl dizajnu moc nemusim, ale toto fakt nevyzera zle.
12.10.2008 - 19:59:48
00
tak toto je imho dosť blbosť, čo si napísal..Myslíš, že geo nie je pri zjazde dôležitá?? Dovoľ aby som sa zasmial...

dogino: nejde o to, že by to ten rám nezvládol, ale nebude sa dať na tom jazdiť, riadítka budeš mať strašne vysoko, bude to predkopnuté, jak plážový chopper...


to ze sa ti to nepaci je jedna vec, ale to ze na to kydas stale je druha, HT sa da jazdit v pohode na vidlici ako 200 ak ma na to usposobenu geo. Necromancer ma riaditka v pohodovej vyske, hlavna trubka ja predlzena a zadna stavba je pomerne kratka, vidla nie je predkopnuta ani pri väcsich zdvihoch a teda geo je v pohode. Okrem toho su urobene z dost pevneho matreialu a maju dobre vyrobne procesy, ktore zarucuju pevnost a kvalitu. Ak yb to bolo inac bolo by po nete kopec polamanych takych ramov a namiesto toho sa na nich veselo jazdi. nema zmysel hovorit o tom ci sa da jazdit ak sa jazdi, takze nehcjme to tak.

Tak ja hlasujem za necromancer, akosi mi je sympatickejsia ta znacka a predsa len je cena trochu nizsia (ano som nauceny hladiet aj na to) ale ked mas prachov dost tak ozaj sa rozhoduj podla dizajnu a podla toho aky prisup mas k obom ramom, samozrejme ak ti chorobne nezalezi na vahe, vtedy ber lahsi, ale ak by to tak bolo tak by si sa asi nepytal.
03.02.2009 - 18:42:14
00
Ok, to je tvoj nazor.. Jazdit sa na tom jazdi, ale aj tak je tych 200 mm zdvihu straaašne vela na pevňák... Neviem kolko si mal možnosť jazdiť bikov s takým zdvihom, ale ak si ich pár vyskúšal, tak musíš sám vedieť, že na zjazd je vždy lepší ten pevňák povedzme so 150mm a nie s 200mm zdvihu.. FR je niečo iné, tam nech si dávajú tie svoje Monstre a podobné hovadinky, ale na technickejšom traile by s takým bikom ďaleko nezašli.. A okrem toho HT bude vždy len HT, 200mm zdvih vidlice ti nezlepší prechodnosť terénom, vždy ťa bude brzdiť pevný zadok..

Okrem toho su urobene z dost pevneho matreialu a maju dobre vyrobne procesy, ktore zarucuju pevnost a kvalitu. Ak yb to bolo inac bolo by po nete kopec polamanych takych ramov a namiesto toho sa na nich veselo jazdi.

O tomto tu vôbec reč nebola, sám som písal, že to ten rám zvládne...
03.02.2009 - 18:56:46
00
[quote=""]Ok, to je tvoj nazor.. Jazdit sa na tom jazdi, ale aj tak je tych 200 mm zdvihu straaašne vela na pevňák... Neviem kolko si mal možnosť jazdiť bikov s takým zdvihom, ale ak si ich pár vyskúšal, tak musíš sám vedieť, že na zjazd je vždy lepší ten pevňák povedzme so 150mm a nie s 200mm zdvihu.. FR je niečo iné, tam nech si dávajú tie svoje Monstre a podobné hovadinky, ale na technickejšom traile by s takým bikom ďaleko nezašli.. A okrem toho HT bude vždy len HT, 200mm zdvih vidlice ti nezlepší prechodnosť terénom, vždy ťa bude brzdiť pevný zadok.. [quote]

no to som prihodil ako bonus o tej pevnosti, sam jazdim 160 na HT. Ja len vravim ze netreba byt skepticky, niekomu je lepsie ked ma vpredu velky zdvih a je to strasne subjektivne, a k tomu pevnemu zadku. HT sa tazsie jazdi prave kvoli nemu, niekde som cital ze na full robi jazdec 40 % casu na trati a na HT 60% tak mozno je na tom nieco. HT sa proste tazsie ovlada v lese aj ked je tam uplne idealna vidla takze nema velmi zmysel povedat ze 200 je vela na bike ktory to vydrzi a jazdcovi to vyhovuje.
03.02.2009 - 20:03:21
00
tento jazdil na polomke veselo s 200mm vydlicou na hardtaile

www.imghost.sk

sorry za foto
18.08.2009 - 12:11:56
00
s geo to neurobi vobec nic,lebo ten ram je na to stavany,obidva su sice pevne ale strasne skarede... :roll: :roll: ,nejake nazory ze 2k na HT,neviem mn eto vobec nevadi ze tam je alebo neni,to ej vec vkusu,jazdit s ana tom da uplne bez problemov,nesadi an an tom ako na chopperi....
19.08.2009 - 10:07:33
00
keyboard_arrow_up