podľa mňa sú to velmi zaujímavé kvalitné a pekné bicykle ale rád by som vedel aj váš názor......

Je na Slovensku špecializovaná predajňa bicykloch KTM ???
10.08.2009 - 19:20:00
00
Predava ich Intersport a nicim ma nezaujali. Skor naopak, vobec sa mi nepacia.

Vies, to akoby si sa pytal, ci su Audiny pekne a dobre. Snad chapes.
10.08.2009 - 20:23:33
00
Zaujímavé že celý rok tu nikto KTM nespomenie a zrazu v priebehu týždňa tu je niekoľko tém :-)

K veci, ja mám bike KTM, som s ním spokojný. Špecializovaná predajňa na Slovensku nieje, vlastne tu není skoro nič. Chcem tým povedať, že bike sa kúpiť dá, ale väčšinou v nebikových predajniach ako Intersport a pod. To by nebolo to najhoršie, ale čo ma naozaj hnevá je fakt, že napr. u nás v Žiline kúpiš KTM až v troch predajniach, ale ani v jednej nemajú oblečenie a pod. doplnky ku značke ako dres, nohavice, rukavice, vesty a neviem čo ešte, a nedajú sa ani objednať, proste dovozca dováža asi len bajky a tým to končí. Ale v čechách je zázemie značky väčšie, ponúka ju veľa obchodov takže aj to oblečenie sa dá kúpiť, ale na Slovensku je slabý distribútor.

Môj názor na bajky = sú pekné a na špičkovej úrovni.

PS: inak v Pelotone 8/2009 by mala byť reportáž z návštevy továrne, ale ja ho zatiaľ ešte nemám...
10.08.2009 - 21:43:41
01
Skoro 7 rokov som jazdil na biku KTM Ultracross. Osadeny bol deore-ckom, vidlu mal Sutour. Tu som casom vymenil za Marzocchi MX Comp 105. Geometria biku bola OK, mal paradny sloping co zvysovalo jeho manevrovatelnost. Vaha trocha vyssia. Co sa tyka kostry, ked KTM vyraba kvalitne motorky tak pozvarat ram na bike by nemal byt pre nich problem. Co sa tyka doplnkov doteraz pouzivam dres KTM a rukavice KTM, cyklogate dozili. Kupoval som ich v Jupmsporte v Kosiciach kde pred casom KTM biky aj predavali. Bike zdedil moj mladsi syn a tento vikend na nom startoval na Horal Dejzy
11.08.2009 - 08:34:29
00
Mala som, bol to môj prvý bicykel s prehadzovačkou. :wink: Dámsky rám, trochu retro (podobal sa na citybajk), KTM Formula. Prehadzovalo sa dvoma páčkami na ráme, ako mal kedysi Favorit. Bolo to spoľahlivé a neporuchové, ale na ďalší "vývoj" to nestačilo. Napriek tomu spomínal na ten vozík s láskou. :oops:

KTM bicykle sa mi páčia aj teraz, ale váhovo sú všetky taká "ťažšia kategória", takže z užšieho výberu vypadli.
11.08.2009 - 08:41:54
00
KTM má skvelé motorky.
11.08.2009 - 09:36:33
00
K veci, ja mám bike KTM, som s ním spokojný. Špecializovaná predajňa na Slovensku nieje, vlastne tu není skoro nič. Chcem tým povedať, že bike sa kúpiť dá, ale väčšinou v nebikových predajniach ako Intersport a pod. To by nebolo to najhoršie, ale čo ma naozaj hnevá je fakt, že napr. u nás v Žiline kúpiš KTM až v troch predajniach, ale ani v jednej nemajú oblečenie a pod. doplnky ku značke ako dres, nohavice, rukavice, vesty a neviem čo ešte, a nedajú sa ani objednať, proste dovozca dováža asi len bajky a tým to končí. Ale v čechách je zázemie značky väčšie, ponúka ju veľa obchodov takže aj to oblečenie sa dá kúpiť, ale na Slovensku je slabý distribútor.

Ono to bude asi tym, ze o ziadnom distributorovi na Slovensku neviem. Intersport ich berie od ceskeho. S oblecenim od nich to moze byt horsie kvoli tomu, ze IS ma svoje znacky a pravdepodobne chce viac pretlacit tie.

...KTM bicykle sa mi páčia aj teraz, ale váhovo sú všetky taká "ťažšia kategória", takže z užšieho výberu vypadli.

Teraz neviem ako si to myslela s "ťažšiou kategóriou" ale napr toto mi az take tazke nepride. A tie katalogove vahy dokonca zodpovedaju realite, len treba ratat s tym, ze je to bez pedalov.
11.08.2009 - 10:19:33
00
Podla mna su KTM bajky pekne, niektore sa fakt podarili ale tie ceny sa mi zdaju byt vysoke..Napriklad taky MYROON ELITE...ma to XT kluky, prehadzovacku a tusim aj presmyk no ostatne je SLX vratane brzd..cena je 68000 Kč!!! Za taku cenu na slovensku najdem aj vybavu kombinovanu XTR a XT s Foxou!!
11.08.2009 - 10:28:25
00
aj toto nieje taka tazka krava
http://www.ktm-bikes.at/2009/at/detailBike.php?Bike=scoreprime&kat=Race
11.08.2009 - 10:31:06
00
Neverim, ze existuje skaredsia kombinacia farieb ako cierna s oranzovou.
11.08.2009 - 10:44:48
01
zlta s modrou?
11.08.2009 - 10:45:46
00
co je na tom skaredé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Prílohy:

MTBiker.JPG
MTBiker.JPG 25.68 KiB thumb_up0thumb_down

11.08.2009 - 10:47:12
00
vsetko
11.08.2009 - 10:48:22
00
uz si sa umyval?
11.08.2009 - 10:50:51
00
:)
11.08.2009 - 10:51:56
00
keyboard_arrow_up